آیدی نوین - روش درس خواندن با دی وی دی – چگونه با دی وی دی درس بخوانیم؟

روش درس خواندن با دی وی دی – چگونه با دی وی دی درس بخوانیم؟

مشاهده DVD ، زدن تست آموزشی، مطالعه کتاب درسی و کمک درسی به طور همزمان

روش درس خواندن با DVD چگونه است؟ آیا میتوان هم تست آموزشی زد، و هم کتاب درسی و کمک درسی را مطالعه کرد؟ برای پاسخ با سایت آیدی نوین باشید. در این مطلب از سری مطالب برنامه ریزی کنکور و مشاوره کنکور توسط بهترین مشاوران کنکور موسسه آیدی نوین به آن پاسخ داده میشود.

برنامه ریزی کنکور (با این برنامه 100 درصد 2رقمی شو)

مشاوره کنکور  (طرح رتبه شو آیدی نوین توانست 50 دانش آموز ضعیف رو به رتبه زیر هزار برساند)

برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور کافیه فرم زیر رو پر کنی و با دکتر سلیمی و سایر مشاوران IDNovin در ارتباط باشی :

فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin :

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین تو هم میتونی رتبه برتر بشی. چون توی کنکور 98 و 99، بیش از ۵۰ نفر با این برنامه رتبه برتر شدند. مشاهده کارنامه رتبه های برتر آیدی نوین (کلیک کنید)

سوال: سوالی در مورد DVD ها داشتم، به طور مثال در زمان یک ساعت و نیمه فرصت نمی شود که هم به DVD نگاه کرد و هم تست آموزشی زد و هم کتاب و درس نامه ی آی کیو را خواند؛ واقعا باعث سردرگمی می شود. عملکردمان باید چگونه باشد تا به همه ی این موارد رسید؟

پاسخ مشاور: فایل صوتی + متن  در ادامه مطلب

انجام متوالی  چندین کاربرای یادگیری عمقی مطالب

نیاز نیست حتما در یک ساعت و نیم به همه ی این ها برسید. برای مثال شما می توانید بخشی از dvd فیزیک را نگاه کنید، مثلا فصل 1 حرکت شناسی قسمت حرکت یکنواخت را نگاه کنید، نکات لازم را یادداشت کنید و بعد بصورت یک دوم یا یک سوم، تعدادی تست آموزشی بزنید. اگر مطلب برایتان جا افتاده بود، به آموزش ادامه دهید، در غیر این صورت، تست های آموزشی بیشتری حل کنید و درس نامه ی آن ها را بخوانید تا اینکه به مبحث مسلط شوید؛ سپس بخش بعدی dvd را تماشا کرده و دویاره همین کار را تکرار کنید.

نکته ی بعدی درمورد کتاب آی کیو است. اگر سطح علمی شما خیلی بالاست و پایه ی علمی قوی دارید از این کتاب استفاده کنید، چون سطح تست های کتاب آی کیو، از تست های کنکور بالاتر است. کتاب آی کیو، معمولا به عنوان منبع دوم و برای دانش آموزاین که به سطح علمی بالایی رسیده اند، پیشنهاد می شود.

استاد سامان مختاری، روانشناس و مشاور ارشد موسسه آیدی نوین

1 reply on “روش درس خواندن با دی وی دی – چگونه با دی وی دی درس بخوانیم؟”

profile avatarN.EP گفت:

خیلی خوب بود منم واقعا همین مشکل رو داشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }