آیدی نوین - بهترین مشاور کنکور 1403 – اسامی 20 مشاور رتبه برتر کنکور

بهترین مشاور کنکور 1403 – اسامی 20 مشاور رتبه برتر کنکور

بهترین مشاوران کنکور آیدی نوین

بهترین مشاوران کنکور چه کسانی هستند؟ و اینکه بهترین مشاور کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ من مجتبی فاطمی مدیر دپارتمان مشاورین رتبه برتر آیدی نوین در این مطلب تصمیم دارم مهمترین ویژگی هایی که بهترین مشاوران کنکور را از سایر مشاوران متمایز می‌کند را به شما توضیح دهم.

در این مقاله علاوه بر این که بهترین مشاوران کنکور در هر رشته به صورت جداگانه مثل بهترین مشاور کنکور تجربی (پزشکی)، ریاضی و انسانی را معرفی کردم، ویژگی هایی که یک مشاور خوب باید داشته باشد را هم مورد بررسی قراردادم تا شما در انتخاب مشاوره کنکور خود این نکات را در نظر بگیرید. دقت کنید که انتخاب یک مشاور برتر تا حد زیادی می تواند بر نتیجه کنکور و امتحانات شما تاثیر گذار باشد به طوری که بیشتر رتبه های برتر به این مهم اشاره کردند. همراه من در این مطلب باشید تا با تمام مواردی که برای این انتخاب مهم نیاز دارید را به خوبی آشنا شوید.

همچنین در صورت نیاز به ارتباط تلفنی برای دریافت برنامه ریزی کنکور اختصاصی و مشاوره کنکور می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا با یکی از مشاورین رتبه برتر آیدی نوین در رشته تحصیلی خودتان ارتباط بگیرید. برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی از بهترین مشاوران کنکور، مشاورین رتبه پرور آیدی نوین فرم زیر را پر کنید.

فرم دریافت مشاوره و برنامه ریزی از بهترین مشاوران کنکور

برای دریافت مشاوره یا برنامه ریزی از بهترین مشاور کنکور رشته تخصصی خود فرم زیر را پر کنید:

با دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور آیدی نوین  رتبه برتر شدن خودت رو تضمین کن، بالای 500 رتبه زیر 1000 از برنامه این بهترین مشاوران کنکور در سال های گذشته استفاده کردند (حتما کارنامه رتبه برتر های آیدی نوین را بررسی کنید)

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور های گذشته (لیست کامل در لینک زیر)

 

ویژگی های بهترین مشاوران کنکور

ویژگی هایی وجود دارد که ممکن است یک مشاور کنکور را جزو بهترین مشاوران کنکور قرار بدهد و از سایر مشاورین کنکور متمایز سازد. 5 ویژگی مهم و حیاتی بهترین مشاور کنکور که باید حتما داشته باشد به شرح زیر هستند:

1. رتبه برتر بودن مشاور؛ یک اصل کلیدی در انتخاب مشاور

یکی از مهمترین ویژگی های یک مشاور تحصیلی و به خصوص مشاور کنکور این است که خود شخص مشاور تجربه و گذشته تحصیلی خوبی داشته باشد. مشاوری که خود رتبه برتر شده باشد طبیعتا آشنایی بهتری با مسیر رتبه برتر شدن دارد و می‌تواند گزینه خوبی برای مراجعه باشد. البته مشاور باید حتما آموزش های لازم مشاوره را گذرانده باشد و علاوه بر تجربه رتبه برتر شدن خود به دانش مشاوره دادن هم مسلط باشد چون شخصیت هر فرد با فرد دیگری متفاوت است و ممکن است مسیری که رتبه 1 کنکور طی میکند با مسیر رتبه 2 کاملا متفاوت باشد و هر کدام تحت شرایط خاص خود مطالعه داشته باشند و روش هر کدام مختص به خودشان است.

با این حساب اگر مشاور بدون توجه به تایپ شخصیتی شما و شرایط شما مانند: محل تحصیل فعلی، وضعیت استرس، میزان مطالعه روزانه و… فقط به شما تکنیک های مطالعه عمومی را آموزش بدهد ممکن است شما نتیجه دلخواه خود را کسب نکنید حتی اگر از روش های خود رتبه برتر بدون توجه به شرایط خودتان پیروی کنید ممکن است نتایج یکسانی با شخص رتبه برتر به دست نیاورید. در اصل مشاور باید مسیری که قرار است برای داوطلب یا دانش آموز خود ارائه دهد را خود قبلا رفته باشد تا بتواند مشاوره و برنامه ریزی درستی انجام دهد، اما فقط رتبه برتر بودن دلیلی بر مشاور برتر بودن نیست.

2. مشاور رتبه پرور؛ داشتن سابقه تبدیل دانش آموزان دیگر به رتبه های برتر کنکور

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مشاوران کنکور تجربه داشتن رتبه های برتر در سال های قبل هست، یعنی مشاور توانایی رتبه برتر کردن حداقل تعدادی از داوطلبان و دانش آموزان تحت نظر خود را در کنکور سال های قبل داشته است! درست مثل مشاورین رتبه برتر آیدی نوین در رشته های مختلف که هر کدام سابقه تبدیل کردن دانش آموزان خود به رتبه برترهای کنکور را دارند.

فرم دریافت مشاوره و برنامه ریزی از بهترین مشاوران کنکور

برای دریافت مشاوره یا برنامه ریزی از بهترین مشاور کنکور رشته تخصصی خود فرم زیر را پر کنید:

با دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور آیدی نوین  رتبه برتر شدن خودت رو تضمین کن، بالای 500 رتبه زیر 1000 از برنامه این بهترین مشاوران کنکور در سال های گذشته استفاده کردند.

 

3. مشاور آموزش دیده؛ آموزش های ارائه مشاوره با تجربه متفاوته!

یکی از موارد مهم دیگر همانطور که اشاره کردم برای انتخاب بهترین مشاور کنکور این است که شما از مشاور رتبه برتری برنامه ریزی کنکور بگیرید که آموزش های لازم و به روز در حوزه علم مشاور و برنامه ریزی کنکور دیده باشد. یعنی علاوه بر تجربه خودش بر علم مشاوره و برنامه ریزی هم مسلط باشد. خیلی از موارد مثل: استرس کنکور، بهینه کردن زمان مطالعه، تمرین، مرور و جمع بندی و… به برنامه ریزی درست مربوط میشه و مشاور باید توانایی طراحی برنامه اختصاصی شده برای دانش آموز را داشته باشد. در مرحله بعد باید آموزش اجرای درست برنامه با استفاده از شیوه های صحیح مطالعه هر درس را در اختیار دانش آموز قرار دهد و با پیگیری های منظم روال اجرای برنامه و مسیر پیشرفت دانش آموز را کنترل کند.

4. مشاور به روز؛ اطلاعات تا زمانی با اهمیت هستند که تاریخ مصرف داشته باشند

فرض کنید مشاور تحصیلی شما به قوانین اخبار و تغییرات جدید کنکور و دبیرستان تسلط نداشته باشد، در این صورت قطعا روند پیشروی شما یا کند با با مشکلاتی همراه میشود پس مشاور رتبه برتر شما باید روز به روز آپدیت باشد و این اطلاعات و علم روز را به شما نیز انتقال دهد.

5. مهمترین اصل انتقال دانش؛ برقراری ارتباط موثر

تصور کنید که مشاور رتبه برتری دارید که کاملا آپدیت و به روز هست. اما توانایی برقراری ارتباط موثر با شما را ندارد! شما را درک نمیکند! و نمیتواند مفاهیم و نکات را به خوبی به شما انتقال دهد و همین باعث میشه که حتی اگر مشاور شما دارای دانش کافی از نظر دروس مختلف باشه، نتونه شمارو درست هدایت کنه و این دانش رو منتقل کنه.

مشاورین حرفه ای کلام اثرگذاری دارند و توانایی انتقال دانش و احساس آرامش به دانش آموزان را دارند. علاوه بر انتقال دانش مدیریت انگیزه دانش آموز خیلی مهم هست و مشاور باید انگیزه دانش آموز خود را هم مورد توجه قراردهد. به همین دلیل ما در آیدی نوین مشاوره کنکور خود را به دو بخش علمی و انگیزشی تقسیم کردیم و در کنار مشاوره علمی که وظیفه افزایش اطلاعات درسی و آمادگی برای کنکور را دارد، یک مشاور انگیزشی به طور مدام انگیزه دانش آموز را کنترل میکند. به این ترتیب دانش آموز کنکوری علاوه بر افزایش آمادگی تکنیک های کنترل استرس کنکور و افزایش انگیزه کنکور را هم به خوبی یاد میگیرد.

البته به جز این 5 ویژگی اصلی قطعا ویژگی های دیگری از جمله مسئولیت پذیری مشاور، تعداد کم دانش آموز مشاور برای اینکه بتواند زمان بیشتری به دانش آموزان خود اختصاص دهد، وجدان کاری و میزان ارتباط با دانش آموز، ارائه تکنیک های به روز تست زنی و برنامه ریزی، توانایی تنظیم لایف استایل داوطلب و… در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی و کنکور تاثیر گذار است.

 

بهترین موسسه مشاوره کنکور

بیشتر از 500 رتبه زیر هزار کنکور، بالای 1000 مقاله آموزشی و مشاوره ای، بالای 500 ساعت محتوای ویدیویی آموزشی و مشاوره ای، بالای 2000 قبولی پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، حقوق روانشانسی، فرهنگیان، رشته های مهندسی دانشگاه های سراسری حاصل فعالیت بهترین موسسه مشاور کنکور و مشاورین زبده است. موسسه آیدی نوین با فیلتر کردن رتبه های برتر کنکور آموزش صحیح و تجربه بالای 10 سال در حوزه مشاوره کنکور و با داشتن تمام ویژگی های بهترین مشاوران کنکور به تحقیق بهترین موسسه مشاوره کنکور است. در ادامه لیست بهترین مشاوران کنکور تجربی، انسانی و ریاضی را معرفی کردم:

لیست دانش آموزان رتبه برتر آیدی نوین را می‌توانید در صفحه ” لیست دانش آموزان رتبه برتر آیدی نوین ” مشاهده کنید.

 

ده مشاور برتر کنکور

سوالی که خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور دارند این است که ده مشاور برتر کنکور آیدی نوین چه کسانی هستند؟

اولا اینکه تمام مشاورین آیدی نوین رتبه های تک رقمی دو رقمی و سه رقمی کنکور هستند که با وسواس زیاد انتخاب شدند و با حساسیت و پیگیری بالا تمام آموزش های مشاوره و برنامه ریزی را دیده اند و البته این آموزش ها و پیگیری ها تا زمانی که مشاورین مشغول فعالیت هستند ادامه دارد ضمن اینکه فعالیت مشاورین رتبه برتر آیدی نوین همیشه رصد می شود و نظارت کامل و کافی وجود دارد، همین امر یکی از دلایلی است که تعداد رتبه برتر های آیدی نوین سال به سال بیشتر و بیشتر می شود. لذا انتخاب 10 مشاور به عنوان بهترین مشاوران کنکور آیدی نوین تا حد زیادی غیر صحیح می باشد اما در ادامه تصمیم دارم در هر رشته چند مشاور خوب را به شما معرفی کنم.

بهترین مشاور کنکور تجربی

رتبه برتر های رشته تجربی و قبولی های رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی در دانشگاه های برتر علوم پزشکی بعد از آموزش های تخصصی و کسب تجربه در نهایت در مجموعه مشاوره کنکور آیدی نوین به عنوان بهترین مشاور کنکور تجربی تهران و سایر نقاط ایران مشغول به فعالیت شدند. یکی از ویژگی های بهترین مشاور کنکور پزشکی رتبه برتر بودن در رشته تجربی است. در ادامه تعدادی از مشاورین برتر که به عنوان مشاور کنکور تجربی در آیدی نوین برگزیده  شدن را معرفی کردیم:

بهترین مشاور کنکور تجربی - بعضی از مشاورین برتر تجربی آیدی نوین

پیشنهاد می‌کنم اگر تصمیم دارید در کنکور رشته تجربی شرکت کنید حتما مطلب رایگان آموزش برنامه ریزی کنکور تجربی که برای شما آماده کردیم را مطالعه کنید.

 

بهترین مشاور کنکور انسانی

رشته انسانی به عنوان دومین رشته پرطرفدار شاخه نظری شاخته می شود مشاوران برتر رشته انسانی قبولی های رشته های دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان رشته های حقوق روانشناسی مشاوره در دانشگاه های سراسری و مراکز استان می‌باشند. البته گستره زیرشاخه رتبه برتر ها در این رشته زیاد است و بیشتر رتبه خوب ملاک است. به دلیل تنوع درسی و شیوه متفاوت برنامه ریزی و مشاوره رشته انسانی آموزش دیدن و به روز بودن در مشاور کنکور انسانی بسیار مهم است، در زیر لیست تعدادی از مشاورین رتبه برتر متخصص آیدی نوین رو می‌توانید مشاهده کنید:

بهترین مشاور ان کنکور انسانی در آیدی نوین

پیشنهاد می‌کنم اگر تصمیم دارید در کنکور رشته انسانی شرکت کنید حتما مطلب رایگان آموزش برنامه ریزی کنکور انسانی که برای شما آماده کردیم را مطالعه کنید.

 

بهترین مشاور کنکور ریاضی

رتبه های زیر هزار کنکور ریاضی که معمولا قبولی های رشته های مهندسی تاپ، در 5 دانشگاه برتر هستند. بعد از دیدن دوره ها و آموزش های لازم و البته داشتن صلاحیت جزو تیم مشاوره کنکور ریاضی هستند. در ادامه بعضی از بهترین مشاوران کنکور ریاضی آیدی نوین را می توانید مشاهده کنید:

مشاورین رتبه برتر ریاضی آیدی نوین

پیشنهاد می‌کنم اگر تصمیم دارید در کنکور رشته ریاضی شرکت کنید حتما مطلب رایگان آموزش برنامه ریزی کنکور ریاضی که برای شما آماده کردیم را مطالعه کنید.

 

بهترین مشاور تحصیلی در تهران

بیشتر مشاوران رتبه برتر آموزش دیده تهران تحت نظر موسسه کنکوری آیدی نوین به عنوان برترین مشاوران کنکور در تهران به صورت حضوری در محل موسسه کنکوری آیدی نوین فعالیت میکنند که داوطلبان و دانش آموزان پایه های مختلف می‌توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (با ارتباط تلفنی و آنلاین) با بهترین مشاوران کنکور در ارتباط باشند، مشاوره و برنامه ریزی دریافت کنند.

 

بهترین موسسه مشاوره کنکور تهران

تیم مشاورین ما در موسسه کنکوری آیدی نوین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه مشاوره و آموزش کنکور و دبیرستان مفتخریم که بیش تر از 500 رتبه زیر 1000 کنکور و بالای 2 هزار نفر قبولی رشته های تاپ در دانشگاه های سراسری را طی سال های گذشته رقم زدیم. افتخار می‌کنیم که به عنوان یک موسسه مشاوره کنکوری با سابقه درخشان در تهران فعالیت می‌کنیم و به تمام دانش آموزان ایران خدماتی جهت بهبود شرایط تحصیلیشان ارائه می‌دهیم.

 

بهترین گروه مشاوره کنکور در ایران

داوطلبان و دانش آموزان سایر نقاط کشور که علاقه مند به همکاری و دریافت مشاوره از بهترین مشاوران کنکور ایران هستند می‌توانند به صورت غیرحضوری آنلاین و برخط از خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور آیدی نوین استفاده کنند، برای این کار کافیست فرم زیر را پر کنید:

فرم دریافت مشاوره و برنامه ریزی از بهترین مشاوران کنکور

برای دریافت مشاوره یا برنامه ریزی از بهترین مشاور کنکور رشته تخصصی خود فرم زیر را پر کنید:

با دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور آیدی نوین  رتبه برتر شدن خودت رو تضمین کن، بالای 500 رتبه زیر 1000 از برنامه این بهترین مشاوران کنکور در سال های گذشته استفاده کردند. لیست دانش آموزان رتبه برتر آیدی نوین

10 replies on “بهترین مشاور کنکور 1403 – اسامی 20 مشاور رتبه برتر کنکور”

profile avatarnaser گفت:

برای ارتباط با بهترین مشاور موسسه کنکور چطور می توانیم ارتباط برقرار کنیم؟

profile avatar گفت:

با سلام. کافیه فرم های ارتباط با مشاورین که در این صفحه قرار گرفته رو پر کنید تا باهاتون تماس بگیریم

profile avatarابراهیمی گفت:

بنظرم یکی از بهترین اموزشگاه ها و مشاوره های کنکور، ایران دانش نوینه
من هم کلاساشون رو با اساتید مختلفشون شرکت میکردم و هم با مشاوره عالی رتبه های برتر کنکور یه برنامه عالی داشتم .

profile avatarسعید نورالهی گفت:

با سلام
خیلی خوشحالیم که زحمات مجموعه ی آیدی نوین برای شما مفید واقع شده

profile avatarفاطمه گفت:

سلام. من قصد در ثبت نام 8070 دارم ولی خب هیچکدوم از مشاوران رشته ریاضی نیستن که بتونم باهاشون صحبت کنم

profile avatar گفت:

سلام. ما در موسسه آیدی نوین مشاوران رتبه برتر زیادی از رشته ریاضی داریم. به دلیل محدودیت در معرفی تمام مشاوران در سایت تمام مشاوران در کانال تلگرامی آیدی نوین معرفی شده اند.

profile avatarارزو زینالی گفت:

سلام خسته نباشید هزینه این مشاوران چقدر هست؟

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. ما در موسسه آیدی نوین چندین طرح مشاوره کنکور داریم که بسته به اینکه کدوم یک از طرح ها براتون مناسبه هزینه های متفاوتی دارن. پیشنهاد میکنم برای اطلاع کامل در خصوص طرح های مشاوره ای فرم های موجود در صفحات سایت رو پر کنید تا باهاتون تماس گرفته بشه و اطلاعات لازم رو کسب کنید

profile avatarمریم گفت:

سلام. من توی طرح های مشاوره ایتون شرکت کردم و دارم با آقای دکتر سلیمی و خانم خانبابایی کار میکنم. بدون اغراف میتونم بگم که از وقتی شروع کردم روز به روز دارم پیشرفتم رو میبینم. ایشالا بتونم نتیجه زحماتشون رو جبران کنم

profile avatarمریم وحدانی گفت:

عزیزم شما کدوم طرحو برداشتین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }