آیدی نوین - ثبت نام طرح انتخاب رشته تخصصی آیدی نوین

ثبت نام طرح انتخاب رشته تخصصی آیدی نوین

ثبت نام طرح انتخاب رشته 6 مرحله ای آیدی نوین

اگر فکر کنید با اعلام نتایج اولیه کنکور، سرنوشت داوطلبان کنکور رقم خورده سخت در اشتباهید! درست است، نتیجه کنکور اهمیت بالایی دارد، اما انتخاب رشته صحیح و اصولی می تواند تا حد زیادی بر نتیجه قبولی شما تاثیر گذار باشد و سرنوشت قبولی شما را تا حد بالایی تغییر بدهد.

اگر بخواهیم تاثیر نتایج اولیه و انتخاب رشته را برای نتیجه گیری و قبولی نهایی در نظر بگیریم؛ 70 درصد نتیجه اولیه کنکور شما در قبولی بهتر شما تاثیرگذار است و 30 درصد انتخاب رشته شما میتواند به بهبود قبولی رشته و دانشگاه شما کمک کند! در ادامه میتوانید شرایط ثبت نام انتخاب رشته آیدی نوین را مطالعه کنید.

قبولی تضمینی با انتخاب رشته 6 مرحله‌ای

ثبت نام در انتخاب رشته 6 مرحله‌ای آیدی نوین

برخی از کارنامه های قبولی با انتخاب رشته آیدی نوین

با انتخاب رشته 6 مرحله‌ای 30% به درصد کنکورتون اضافه کنید!

با ثبت نام در طرح انتخاب رشته آیدی نوین نگرانی مراحل و قوانین مختلف کسب قبولی در رشته و دانشگاه مد نظر خود را از بین می‌برید. انتخاب رشته اصولی همیشه یکی از راه های جبران رتبه بد در کنکور تا حد قابل توجهی برای قبولی در رشته مورد نظر داوطلبان بوده. اما انتخاب رشته اصولی نیاز به مشاور کنکور با تجربه برای انتخاب رشته یا اطلاعات زیاد در این مورد دارد. در ادامه مثالی از طرح انتخاب رشته 6 مرحله‌ای را براتان زدیم:

دو داوطلب کنکور در یک رشته یکسان و یک منطقه یکسان رتبه و تراز مشابه در کنکور کسب میکنند(دو داوطلب در شهر تهران منطقه 1 و با رتبه حدودی 10 هزار).

داوطلب اول بدون مشورت با مشاور با صلاحیت انتخاب رشته، انتخاب رشته غیر اصولی و اشتباه انجام میدهد، و داوطلب دوم با یک انتخاب رشته اصولی 6 مرحله ای انتخاب رشته صحیح و اصولی انجام میدهد.
نتایج اعلام میشود؛ داوطلب اول رشته پرستاری دوره روزانه در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مرکز استان قبول شد و داوطلب دوم پزشکی تعهدی 3 برابر در دانشگاه شهید بهشتی!
داوطلب اول تراز و درصد کنکور همکلاسی های خود را در دانشگاه پرس و جو میکند، و به این نتیجه میرسد که همه قبولی های کد رشته محل رتبه بدتری نسبت به او کسب کردند. نفر دوم با تعجب متوجه این موضوع میشود که جزو نفرات اخر قبولی آن کد رشته محل است! بله کارنامه سبز انتخاب هم این موضوع را تایید میکند.
این یک داستان واقعی از دو دانش اموز آیدی نوینی که یکی سال کنکور با ما مشاوره داشت و انتخاب رشته را خود انجام داد و دیگری 5 ماه آیدی نوینی بود و انتخاب رشته 6 مرحله آیدی نوین انجام داد!

انتخاب رشته 6 مرحله ای

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در پلن اتخاب رشته 6 مرحله‌ای آیدی نوین کافیست فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس مشاورین متخصص انتخاب رشته ما باشید:

فرم ارتباط با مشاوران جهت انتخاب رشته

6 مرحله مهم انتخاب رشته آیدی نوینی

بعد از انجام این 6 مرحله انتخاب رشته قطعا بهترین قبولی ممکن برای شما رقم خوهاد خورد

مرحله اول: کارنامه خوانی

بدون شک بدون خواندن و درک صحیحی از اطلاعات کارنامه اولیه کنکور انتخاب رشته صحیح ممکن نیست در این مرحله تیم انتخاب رشته ای آیدی نوین به شما درک صحیحی از اعداد و ارقام رتبه و تراز و اطلاعات مهم و مفید کارنامه خواهد داد تا بتوانید انتخاب رشته بدون ریسک داشته باشید.

مرحله دوم: رغبت سنجی

علایق و سلایق شما و البته تست های شخصیت شناسی بعد از تجزیه و تحلیل توسط تیم انتخاب رشته آیدی نوین مشخص میکند که چه رشته ها و چه آینده تحصیلی و شغلی مناسب شرایط شما خواهد بود، این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و نتیجه این مرحله در مراحل بعدی تاثیر بسزایی دارد.

مرحله سوم: تحلیل دفترچه انتخاب رشته

اگر قانون ها و شرایط و ضوابط حاکم بر انتخاب رشته را ندانید بدون شک انتخاب رشته ضعیف و حتی غلطی خواهید داشت، قوانین مربوط به بومی گزینه سهمیه ها رشته ها ظرفیت ها و تمام ریز جزئیات مورد نیاز در انتخاب رشته در این مرحله برای شما به طور کامل توضیح داده خواهد شد.

مرحله چهارم: معرفی رشته ها و دانشگاه ها

در این مرحله تیم آیدی نوین اطلاعات مهم و سرنوشت سازی در مورد رشته های دانشگاهی و شهر ها و دانشگاه ها به شما خواهند داد: رشته های پردرامد، شرایط ادامه تحصیل و بازار کار و میزان درامد و البته مهاجرت انواع رشته ها به همراه رنکینگ و شرایط علمی تحصیلی و امکانات رفاهی دانشگاه ها در این مرحله به طور کامل به شما آموزش داده خواهد سد و اولویت های شما در رشته شهر و دانشگاه ها مشخص می شود.

مرحله پنجم: امکان سنجی و تهیه لیست اولیه

بعد از مشخص شدن علاق سلایق و اولیت ها تیم انتخاب رشته تخصصی آیدی نوین با استفاده از الگوریتم های اختصاصی مجموعه انتخاب رشته ای ایدی نوین و البته تجربه اساتید انتخاب رشته یک لیت اولیه از کد رشته محل های اولیت دار داوطلب تهیه میشود.

مرحله ششم: بررسی کد به کد رشته های لیست اولیه و چینش صحیح

این مرحله شامل بررسی کد به کد رشته های لیست اولیه و چینش صحیح و اصولی مطابق با شرایط انتخاب رشته و اولویت های داوطلبان می باشد در نهایت این لیست توسط مدیر مجموعه انتخاب رشته ای آیدی نوین استاد مجتی فاطمی بررسی و تایید نهای خواهد شد تا بدون شک بهترین قبولی را به شما بدهد.

روش ثبت نام در انتخاب رشته 6 مرحله ای آیدی نوین

برای ثبت نام و شرکت در انتخاب رشته 6 مرحله ای آیدی نوین کافیست فرم زیر را پر کنید و منتظر مشاوران انتخاب رشته ما باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }