آیدی نوین - بهترین سری از کتاب های خیلی سبز برای زیست و ریاضی دهم

بهترین سری از کتاب های خیلی سبز برای زیست و ریاضی دهم

بهترین سری از کتاب های خیلی سبز برای زیست و ریاضی دهم

بهترین منابع کنکور برای ریاضی و زیست دهم چیه ؟ رتبه های برتر کنکور از چه منابعی استفاده میکردند ؟ کتاب های خیلی سبز برای کنکور چطورن؟ در این مطلب از سری مطالب برنامه ریزی کنکور و مشاوره کنکور توسط بهترین مشاوران کنکور موسسه آیدی نوین به آن پاسخ داده میشود.سوال :میشه لطفا بگین کدوم سری از کتاب های خیلی سبز برای دروس زیست و ریاضی دهم مناسبه؟

پاسخ :انشارات خیلی سبز کتاب های متنوعی از‌ جمله کتاب های تست دهم، کتاب های ماجرای دهم(من و مارجراهای درس هام)، کتاب های شگفت انگیز دهم، کتاب کار دهم، کتاب های نردبان دهم، کتاب های شب امتحان دهم و در نهایت کتاب های جیبی دهم را به چاپ رسانده است؛ برای پاسخ به اینکه کدام کتاب برای شما مناسب هست به تشریح هر کدام از کتاب های چاپ شده و نقاط ضعف و ‌قوت کتاب ها می پردازیم و در نهایت شما را در گرفتن تصمیم درست برای پیدا کردن بهترین منابع کنکور و برنامه ریزی کنکور راهنمایی خواهیم کرد.

 چند تا از کتاب های خیلی سبز:

 

🔰کتاب های تست دهم :

کتاب های تست خیلی سبز شامل سه قسمت می شوند

۱.سوالات تستی

۲.پاسخ نامه تشریحی

۳.درس نامه

در کتاب زیست شناسی تست های متنوع و جامعی برای هر فصل در نظر گرفته شده است به طوری که تمامی مطالب کتاب درسی را پوشش میدهد و همچنین پاسخ نامه ای کاملا تشریحی و تحلیلی دارد که می تواند در فهم تست ها کمک شایانی به شما بکند و نکته قوت این کتاب، درس نامه جامع ان تست که سعی شده به شیوه ای کاملا روان به نگارش دربیاید و با استفاده از رنگ بندی خوب و‌عکس های متناسب، درس خواندن را برای شما جذاب می کند.

در‌مورد کتاب ریاضی دهم باید بدانیم که تست های خوب و سطح بالایی دارد و‌ در پاسخ نامه مثل کتاب زیست تلاش شده به همه ابهامات دانش اموزان پاسخ داده شود؛ درس نامه جامع و کاملی هم دارد.

کتاب ریاضی دهم خیلی سبز برای آن دسته از دانش اموزان که پایه خوبی در درس ریاضی دارند پیشنهاد میشود.

اگر شما جز آن دسته از دانش اموزان هستید که تصمیم گرفته اید عکستان روی سایت سازمان سنجش برود و جزو نفرات برتر ازمون سراسری باشید و از همین الان شروع به خواندن درس به شیوه کنکور کرده اید انتخاب این سری ار کتاب های خیلی سبز بسیار مناسبی هست💪

🔰سری کتاب های ماجرای دهم :‌

کتاب برای تفهیم بیشتر مطالب نوشته شده است و‌ شامل

۱. آموزش درس

۲.سوالات امتحانی

است. برای دانش آموزانی که می خواهند پایه درسی قوی در درس ریاضی و زیست شناسی داشته باشند پیشنهاد می شود.

🔰سری کتاب های شگفت انگیز دهم:

به گفته خود خیلی سبز قصد از نگارش و انتشار این سری کتاب ها اموزش مفاهیم عمیق درسی هست و‌ بر پایه

۱.اموزش

۲.پرسش های تشریحی

۳.پرسش تستی

نوشته شده است؛ به بسط کامل مطالب پرداخته است و هم اکنون کتاب شگفت انگیز ریاضی چاپ شده اما کتاب شگفت انگیز زیست شناسی چاپ نشده است.

🔰کتاب کار دهم:

این سری از کتاب ها بر‌ مبنای تمرین بیشتر به سبک کتاب درسی برای رسیدن به تسلط کافی بر مطالب درسی چاپ شدند؛ بهتر است دانش اموزان عزیز با گذاشتن وقت برای حل سری کتاب های تستی به تسلط کافی برسند چون که هدف نهایی کنکور می باشد😉

🔰کتاب شب امتحان دهم:

این سری از کتاب ها به چهار بخش تقسیم می شوند

۱.ازمون نوبت اول

۲.ازمون نوبت دوم

۳.پاسخ نامه تشریحی

۴.درس نامه خلاصه

مناسب برای کسانی که می خواهند در مدت زمان کم درس ها را بخوانند و‌ نمره بگیرند.

🔰کتاب نردبام دهم:

کتاب هایی هستند بر پایه تست، که می توان نوع پیشرفته سری کتاب های تست دانست.

در سری کتاب های نردبان کتاب ریاضی به چاپ رسیده است ولی کتاب زیست شناسی هنوز به چاپ نرسیده.

با توجه به سیر طراحی سوالات ریاضی ازمون سراسری این موضوع برداشت می شود که طراحان محترم 😏 در طراحی سوالات از یک سطحی فراتر نمی روند پس این نوع کتاب پیشنهاد نمی شود.

🔰سری کتاب های جیبی :

همونجور که از اسم کتاب ها پیدا هست برای این هست که در مکان های مختلف همراه شما باشند تا بتوانید مروری سریع بر مطالب داشته باشید‌ و از سه جز تشکیل شده است.

۱.درس نامه

۲.عبارت های مفهومی

۳.عبارت های کنکوری

درس نامه کامل و جامعی ندارد و در حد مرور مطالب مهم می تواند مفید باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }