آیدی نوین - دانلود رایگان شیمی یازدهم سری میکرو طبقه بندی

دانلود رایگان شیمی یازدهم سری میکرو طبقه بندی

کتاب-شیمی-یازدهم-میکرو-طبقه-بندی-گاج-قرن-جدید

برای خرید کامل کتاب شیمی یازدهم سری میکرو طبقه بندی با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان شیمی یازدهم سری میکرو طبقه بندی به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

همان‌طور که می‌دانید تست‌های درس شیمی در کنکورهای سال ۹۹ و ۱۴۰۰ جز سخت‌ترین سوالات بوده و از سال یازدهم، به طور میانگین ۱۲ تست (۳۴ درصد سوالات شیمی) در هر کنکور مطرح شده است؛ به‌همین دلیل سال یازدهم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در ویرایش جدید این کتاب، درس‌نامه‌ها پربارتر شده‌اند و نگاه ویژه‌ای به پوشش انواع تست‌ها از مفهومی تا محاسباتی سخت شده است. در گام نخست درس‌نامه‌ی کامل و جامع آورده شده که به طور دقیق مباحث و نکات کنکوری را برای داوطلب روشن می‌سازد و در ادامه، با مشخص شدن 600 تست‌ واجب (با رنگ سبز)، 400 تست‌ تسلط (با رنگ مشکی) و 220 تست‌ iQ (با رنگ بنفش) گام‌به‌گام مراحل تست‌زنی شما را تقویت می‌کند. در پایان هر فصل و پس از حل تست‌های آموزشی، چند آزمون جامع به‌منظور جمع‌بندی نهایی مطالب توسط دانش‌آموزان، طراحی شده است. برای مرور آموخته‌ها، تمامی تست‌ها در قسمت پاسخ‌نامه به طور کامل بررسی شده‌اند تا چیزی از قلم نیفتد. کتاب پیش رو با همکاری مشترک مهندس پویا الفتی و مهندس امیرحسین کریمی در 528 صفحه گردآوری شده و توسط انتشارات بین‌المللی گاج منتشر گردیده است.

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }