آیدی نوین - دانلود رایگان آمار و احتمال یازدهم ریاضی سری سیر تا پیاز

دانلود رایگان آمار و احتمال یازدهم ریاضی سری سیر تا پیاز

کتاب-آمار-و-احتمال-یازدهم-ریاضی-سیر-تا-پیاز-گاج-scaled

برای خرید کامل کتاب آمار و احتمال یازدهم ریاضی سری سیر تا پیاز با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان آمار و احتمال یازدهم ریاضی سری سیر تا پیاز به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

کتاب آمار و احتمال یازدهم ریاضی سری سیر تا پیاز با همکاری مشترک آقایان امیرسعید حسینی و علی‌اکبر طالبی در 272 صفحه گردآوری شده و توانسته‌ عنوان کامل‌ترین کتاب آمار و احتمال یازدهم ویژه‌ی رشته‌ی ریاضی را به خود اختصاص دهد. آن‌ها در این کتاب به شرح مباحث آمار و احتمال پرداخته‌اند و به‌قدری تمامی مطالب را به‌طور کامل بیان کرده‌اند و حتی ریز‌ترین جزئیات را موشکافی نموده‌اند که گویی دانش‌آموز دبیر را در کنار خود دارد. پس از فراگرفتن مباحث درسی، دانش‌آموز با تکیه بر بانک تست ارائه شده در این کتاب می‌تواند دانسته‌های خود را بسنجد و با نحوه‌ی طراحی تست از این مباحث آشنا شود. در این قسمت انواع مختلف تست اعم از سراسری، تألیفی جهت پوشش کامل نکات آموزشی بیان شده است. در بخش پایانی کتاب نیز به خاطر اهمیت امتحانات دی و خرداد و تأثیر آن در کنکور سراسری، نمونه سؤالات امتحانی آمار و احتمال گنجانده شده است. برای تمامی پرسش‌های این کتاب، پاسخ‌نامه‌‌های کاملا تشریحی بیان شده تا ابهامی برای دانش‌آموزان باقی نماند.

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }