فهرست مطالب سایت: (کلیک کنید)

رفتن راه دیگران برای موفقیت در کنکور سراسری

رفتن راه دیگران برای موفقیت در کنکور

بهترین روش مطالعه برای کنکورچیه ؟ رفتن راه دیگران برای موفقیت در کنکور سراسری درسته؟ بهترین مشاوره کنکور در مورد روش مطالعه چیست؟

سوال: یکی‌از دوستانم پارسال پیش دانشگاهی بود برای کنکور چیزی نخواند و رتبه‌اش ۴۲۰۰۰ شد دو تا درس هم منفی زده‌بود. امسال دارد دوباره می‌خواند، هیچ کلاسی نمی‌رود، آموزش ها را از موسسه نگاه می‌کند و اگر سوالی برایش پیش بیاید از معلم‌های مدرسه می‌پرسد. من منتظرم ببینم رتبه‌اش چقدر می‌شود چون می‌خواهم دی وی دی‌ها را از یکی‌از مؤسسات تهیه‌کنم اما به دلیل بالابودن هزینه آن مجبور هستم از تابستان شاغل شوم. بنظر شما اگر صبرکنم و راه او را پیش ببرم وبیبنم از کی مشاوره کنکور گرفته به نتیجه می‌رسم؟

پاسخ مشاور:

 فایل صوتی + متن  در ادامه مطلب

   فایل صوتی

رفتن راه دیگران برای موفقیت در کنکور سراسری

رفتن راه دیگران برای موفقیت در کنکور سراسری

رفتن راه دیگران برای موفقیت در کنکور سراسری

و برای بدست آوردن موفقیت نباید از روی دست کسی نگاه کرد، باید از تجارب او استفاده کرد، اعمال مشابه نتایج مشابه نمی دهند و ممکن است نتایج، کاملا متفاوت باشد، ممکن است یک راه برای یک نفر خیلی خوب باشد و برای یک نفر اصلا جواب ندهد.

روش مطالعه برای کنکور

در اولین گام به خودت برگرد و ببین خودت از کنکور سراسری چه می‌خواهی، چه‌رشته و دانشگاهی می‌خواهی قبول شوی؟ در اولین گام به خودت برگرد و ببین خودت از کنکور سراسری چه می‌خواهی، چه‌رشته و دانشگاهی می‌خواهی قبول شوی؟ بعد از آن تراز کسی که سال گذشته این کار را کرده است و تجربیات آن را بررسی کن و ببین چه بوده است، که براحتی می توانی از مشاورین ما بصورت خصوصی بپرسی، اکنون شما یک هدف دارید و یک مسیر و باید با برنامه ریزی و پشتکار و با گذاشتن صد در صد تمرکز خود آن را بدست بیاوری و مسیر را سپری کنی.

باید ابزار آلات مناسب خودت را پیدا کنی، باید خودت را بشناسی، در کدام درس ضعیف هستی، کدام درس قوی هستی، در کدام درس نیاز به تمرین بیشتری داری و…. که یک مشاوره کنکور خیلی بهتر می تواند کمک کند. باید برای همه این موارد برنامه ریزی کرد، نقاط قوت را تقویت کرد و نقاط ضعف را بهبود داد و روز به روز خود را به کسی که سال گذشته تجربه ای که می خواهید بدست بیاورید را بدست آورده است نزدیک کنید. خیلی از مشاوران (رتبه برترکنکور)ما چنین شرایطی دارند و بعد روند پیشرفت آرام آرام، خودش را به شما نشان می دهد. بنابراین هدف گذاری، تعیین مسیر، شناخت خود، برنامه ریزی و تلاش و تلاش و تلاش بدون توقف.

 

فرم ارتباط با مشاوران IDN :

آخرین مطالب IDN :

نظر شما؟!

نظرات ، سوالات و پیشنهادات خود را در زیر برای ما ارسال کنید. بزودی به آن ها پاسخ خواهیم داد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

© - دپارتمان کنکوری IDN (ایران دانش نوین)