آیدی نوین - سوالات درس به درس کل دین و زندگی یازدهم

سوالات درس به درس کل دین و زندگی یازدهم

سوالات درس به درس دین و زندگی سال یازدهم رو میتونید به صورت PDF از ادامه مطلب سایت موسسه مشاوره کنکور ایران دانش نوین ( IDNovin ) دانلود کنید. در این جزوه سوالات هریک از دروس دینی یازدهم به صورت درس به درس آماده شده است. این جزوه براساس کتاب دینی یازدهم چاپ سال 96 تهیه و تدوین شده است.

ضمنا اگه برای برنامه نوشتن ضعف دارید حتماااا مقاله برنامه ریزی کنکور رو در سایت ما مشاهده کنید.

برنامه ریزی کنکور آیدی نوین

استفاده از نمونه سوالات و جزوات برای امتحانات :

یکی از امکاناتی که ما برای شما عزیزان آماده کرده ایم نمونه سوالات امتحانی است . همانطور که میدانید برای موفقیت در امتحانات استفاده از سوالات سال های قبل بسیار کمک کننده است. یکی از نمونه های آن همین جزوه سوالات درس به درس دینی یازدهم است که میتوانید آن را دانلود کنید. ضمنا با کلیک روی لینک های زیر می توانید تمام سوالات امتحان نهایی ، نوبت اول و شبه نهایی سال های دهم یازدهم و دوازدهم را به صورت کامل دانلود کنید.

ارتباط با رتبه های برتر کنکور:

در صورتیکه راجب برنامه ریزی و روش های مطالعه سوال دارید و میخواید با رتبه های تکرقمی و دورقمی کنکور در ارتباط باشید میتونید با شماره زیر تماس بگیرید:

خدمات موسسه مشاوره و برنامه ریزی کنکور IDN برای امتحانات :

موفق شدن در امتحانات نوبت اول و نوبت دوم یکی از دغدغه های شما عزیزان است. ما بخش های مختلفی را برای شما عزیزان در سایت خود ایجاد کرده ایم که میتوانید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }