آیدی نوین - دانلود رایگان 8 کتاب ریاضی جامع کنکور ریاضی جلد 1 سری میکرو طبقه بندی

دانلود رایگان 8 کتاب ریاضی جامع کنکور ریاضی جلد 1 سری میکرو طبقه بندی

8 کتاب ریاضی کنکور میکرو گاج (جلد اول)

برای خرید کامل 8 کتاب ریاضی جامع کنکور ریاضی جلد 1 سری میکرو طبقه بندی با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان 8 کتاب ریاضی جامع کنکور ریاضی جلد 1 سری میکرو طبقه بندی به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

مؤلفان در کتاب پیش رو به ارائه‌ی مباحث گسسته‌ی دوازدهم، آمار و احتمال یازدهم، هندسه دهم، هندسه یازدهم، هندسه دوازدهم، ریاضی دهم، حسابان یازدهم و حسابان دوازدهم به‌صورت درس به درس پرداخته‌اند. در این اثر تلاش شده که تمام مطالب کتاب درسی عمیق‌تر بررسی و موشکافی شود و تمامی جوانب مباحث مربوطه واکاوی گردد. هدف در کتاب پیش رو بر این بوده که تمام مطالب، تمرین‌ها و مثال‌های مهم کتاب درسی به‌صورت پرسش‌‌های چهارگزینه‌ای مطرح شود تا شما نگران تسلط بر محتوای کتاب درسی نباشید. شایان‌ذکر بوده که داوطلبان گرامی می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این عنوان، به پاسخ‌نامه‌ی تشریحی سوالات مندرج و ذکر نکات کنکوری دست پیدا کنند. با اطمینان‌خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکرو و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. هدف از نگارش این اثر، ارائه‌ی یک کتاب جامع بوده که بتواند تمام نیازهای یک داوطلب رشته‌ی ریاضی را در این دروس پاسخ دهد. ناگفته نماند که مولفان پاسخ‌نامه‌ی کلیدی تمامی این تست‌ها را نیز در پایان کتاب پیوست نموده‌اند.

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

2 replies on “دانلود رایگان 8 کتاب ریاضی جامع کنکور ریاضی جلد 1 سری میکرو طبقه بندی”

profile avatarيوسف كرياب گفت:

سلام، يوسف كرياب هستم ازتوابع كابل افغانستان .
بنابروضع ناگوار اقتصادي كشورم نميتوانم ازسايت هاكتب رياضيات وفزيك خريداري كنم ممكن است بلا عوض كتب متذره را دانلود كنم خودم مدرس رياضي هستم.
پيشاپيش ممنون

profile avatar گفت:

درود
بله این نسخه ها برای دانلود قرار داده شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }