آیدی نوین - دانلود رایگان هندسه پایه کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی

دانلود رایگان هندسه پایه کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی

کتاب-هندسه-پایه-کنکور-ریاضی-میکرو-طبقه-بندی-گاج-scaled

برای خرید کامل کتاب هندسه پایه کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان هندسه پایه کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

مؤلفان مباحث کتاب میکرو هندسه پایه را که شامل هندسه دهم و یازدهم بوده، با ارائه‌ی بخش درس‌نامه آغاز کرده‌اند. آن‌ها در این بخش به‌منظور تفهیم بیشتر از مثال‌های کاربردی نیز استفاده نموده‌اند. در گام بعدی تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سؤالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سؤالات، نمونه‌ تست‌هایی از آزمون‌ سراسری داخل و خارج از کشور نیز مطرح شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد. سپس نوبت فهمیدن درستی یا نادرستی پاسخ‌هاست؛ داوطلبان با تکیه بر پاسخ‌نامه‌ی تشریحی این کتاب قادر خواهند بود تسلط بیشتری بر مباحث هندسه کسب نمایند. پاسخ‌های تشریحی این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده که دانش‌آموز با بررسی آن مروری دوباره بر مباحث درسی خود خواهد داشت. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر خواهید بود به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. داوطلبان در تهیه‌ی کتاب پیش رو باید این نکته را در نظر داشته باشند که مطالب این اثر برگرفته شده از مطالب دو کتاب ارزشمند میکرو هندسه دهم و میکرو هندسه یازدهم بوده و چنانچه آن دو را قبلا تهیه کرده‌اند دیگر نیازی به خرید این عنوان نخواهند داشت. کتاب هندسه پایه کنکور سری میکروطبقه‌بندی با همکاری مشترک علی منصف شکری و محمدرضا حسینی فرد و با کارشناسی محتوای مهندس محسن اسمعیلی در 352 صفحه گردآوری شده است. هدف از تألیف این کتاب، شناخت هرچه بیشتر مطالب و نکات درسی و تسلط کامل به روش‌های طرح تست از این مباحث است.

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }