آیدی نوین - دانلود رایگان عربی یازدهم انسانی سری سیر تا پیاز

دانلود رایگان عربی یازدهم انسانی سری سیر تا پیاز

کتاب-عربی-یازدهم-انسانی-سیر-تا-پیاز-گاج-scaled

برای خرید کامل کتاب عربی یازدهم انسانی سری سیر تا پیاز با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان عربی یازدهم انسانی سری سیر تا پیاز به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

سری کتاب‌‌های سیر تا پیاز انتشارات بین‌المللی گاج، به خاطر پوشش صفر تا صد مطالب کتاب درسی و آموزش ساده و روان، یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین سری کتاب‌‌ها است. اسرافیل قربان‌پور این کتاب را در 264 صفحه گردآوری کرده و توانسته عنوان کامل‌ترین کتاب عربی یازدهم انسانی را به اثر خود اختصاص دهد. او در این کتاب به شرح مباحث عربی یازدهم پرداخته و به‌قدری تمامی مطالب را به‌طور کامل بیان نموده و حتی ریز‌ترین جزئیات را موشکافی کرده که گویی دانش‌آموز دبیر را در کنار خود دارد. پس از فراگرفتن مباحث درسی، دانش‌آموز با تکیه بر بانک تست ارائه شده در این کتاب می‌تواند دانسته‌های خود را بسنجد و با نحوه‌ی طراحی تست از این مباحث آشنا شود. در بخش پایانی کتاب نیز به خاطر اهمیت امتحانات دی و خرداد و تأثیر آن در کنکور سراسری، نمونه سؤالات امتحانی عربی یازدهم ویژه‌ی رشته‌ی انسانی گنجانده شده است. شایان‌ذکر بوده که برای تمامی پرسش‌های این کتاب، پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی ذکر شده تا ابهامی برای دانش‌آموزان باقی نماند.

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }