آیدی نوین - رتبه های تک رقمی که دیر شروع کردند – روش رتبه های برتر 1400

رتبه های تک رقمی که دیر شروع کردند – روش رتبه های برتر 1400

رتبه های تک رقمی که دیر شروع کردند

اگه فکر میکنی الان برای شروع خیلی دیر شده و نا امیدی پس داستان رتبه های تک رقمی که دیر شروع کردند و رتبه برتر شدند رو بخون و روش اون هارو یاد بگیر. بهترین راه برای کسانی که دیر شروع کردن به درس خواندن برای کنکور چیه؟ با ما در موسسه مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور آیدی نوین همراه باشید.

برنامه ریزی کنکور (برنامه ای که 100% ، تورو 2 رقمی میکنه)

مشاوره کنکور (با رتبه های تکرقمی کنکور مشاوره داشته باش)

رتبه های برتری که دیر شروع کردند:

توی این قسمت لازمه فقط یکی از پزشکانی که دیر شروع به تحصیل کردند رو معرفی کنیم. رستگار رحمانی ، رتبه 1 کنکور سراسری سال 88. کسی که بعد از سربازی و از حدود بهمن ماه و اسفند ما برای کنکور شروع کرد و توانست ظرف 4 ماه به پزشکی دانشگاه تهران برسد.

اگه تو هم دیر شروع کردی کافیه برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور فرم زیر رو پر کنی و با مشاوران IDNovin در ارتباط باشی :

فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin :

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین خیالت راحته که ۲رقمی میشی. چون توی کنکور 98 و 99، تقریبا ۵۰ نفر رو رتبه برتر کرده.

 رتبه برترهای IDNovin در کنکور 98 و 99:

رتبه برترهای آیدی نوین در کنکور 98 و 99

 قبولی های IDNovin در کنکور 98 و 99 :

قبولی های آیدی نوین در کنکور 98 و 99

سوال: ⁉سلام در مورد ماهایی که میخوام الان شروع کنیم هم ویس بزارید . به نظرتون میتونیم به جایی برسیم اگه از الان جدی شروع کنیم؟؟؟

جواب: فایل صوتی + متن در ادامه مطلب

فایل صوتی

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و مصمم تر از قبل به سمتِ هدفتون در حرکت باشید. مهسا قانعی هستم دانشجوی پزشکی شهید بهشتی و عضو دپارتمانِ مشاورینِ آیدی نوین. یکی از بچه ها گفتن که ” سلام در مورد ماهایی که می خوایم الان شروع کنیم هم ویس بزارید. به نظرتون می تونیم به جایی برسیم اگه از الان جدی شروع کنیم؟”

بهترین راه برای کسانی که دیر شروع کردن به درس خواندن برای کنکور

بچه ها وقتی همچین سوالی مطرح میشه که به نظرتون اگر از الان جدی شروع کنیم موفق می شیم یا نه؟ دانش آموز غیرمستقیم داره میگه من تا امروز خوب نخوندم و طبقِ برنامه پیش نرفتم. این یک زنگِ خطره، یک هشدارِ خیلی جدیه. از همین امروز تا کنکور چیزی بیشتر از 2 ماه و نیم، 2 ماه و دو هفته نمونده و عملا ما وقت خیلی محدود و کمی داریم.

پیداکردن موانع موفقیت

ببین به نظر من قبل از هر کاری دلیلِ اینکه چرا تا امروز نتونستی اونطور که دلت می خواد درس بخونی و چرا نشده طبق برنامه پیش بری و تست بزنی رو پیدا کن. یک لیستی از حاشیه هات و عواملی که مانعِ درست خوندنت شدن رو بنویس و سعی کن به مرور حذفشون کنی. خب حالا برگردیم سراغِ اصلِ سوال که اگر از الان جدی بخونیم میشه به جایی رسید یا نه؟ ما تا کنکور زمانِ خیلی محدودی داریم و اگر بخوایم واقعا موفق باشیم باید هوشمندانه عمل کنیم و در این زمانِ کم بیشترین بازدهی رو داشته باشیم پس درس خوندنمون باید با بقیه ی سال یک کم فرق کنه. الان مباحث رو باید انتخابی بخونیم، یعنی چی؟

بهترین روش مطالعه

اولا مباحثی که قبلا خوندید و تست زدید الان زمانِ خوبیه که مرور کنید و تست هاتون رو تکمیل کنید، تست های نشاندار بزنید، تست های زماندار بزنید که مدیریتِ زمان در جلسه ی آزمونتون راه بیفته و تست ها رو بتونید در زمانی که براش مشخص می کنید بتونید تموم کنید. در موردِ مباحثی که تا الان نخوندید هم اولویت رو بذارید با مباحثی که به نسبت راحت ترن و در کنکور تعداد سوالاتِ زیادی رو به خودشون اختصاص میدن. امیدوارم که بتونید از این زمان کم بهترین استفاده رو داشته باشید و بهترین نتیجه رو بگیرید.

شما می توانید سوالات خود را از ما بپرسید، در اسرع وقت جوابتان را خواهیم داد

مهسا قانعی دانشجوی پزشکی شهید بهشتی و مشاور آیدی نوین

راستی اگه حدود 3 ماه تا کنکور وقت داری پیشنهاد میکنم مقاله برنامه ریزی 3 ماهه کنکور آیدی نوین رو بخونی.

با پلن 8070 آیدی نوین میتونی ظرف 80 روز بیش از 70 درصد مطالب رو بخونی، 9 تا آزمون بدی و بیش از 6 بار مرور کنی.

اگه تو هم دیر شروع کردی کافیه برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور فرم زیر رو پر کنی و با مشاوران IDNovin در ارتباط باشی :

فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }