آیدی نوین - دانلود رایگان جغرافیا جامع کنکور انسانی سری مینی میکرو طلایی

دانلود رایگان جغرافیا جامع کنکور انسانی سری مینی میکرو طلایی

کتاب-جغرافیا-جامع-انسانی-مینی-میکرو-طلایی-گاج-scaled

برای خرید کامل کتاب جغرافیا جامع کنکور انسانی سری مینی میکرو طلایی با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان جغرافیا جامع کنکور انسانی سری مینی میکرو طلایی به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

یکی از روش‌های اشتباه مطالعه‌ی درس جغرافیا، حفظ نمودن مطالب است. خلاصه‌نویسی مباحث در قالب جداول گوناگون کمک به‌سزایی به شما خواهد نمود، علاوه بر این، توجه به تصاویر و نمودارهای کتاب جغرافیا، در حین مطالعه‌ی متن درس می‌تواند به فهم بهتر مطالب و جاافتادن اصولی آن‌ها در ذهن شما کمک نماید. این امر مولفان را بر آن داشت تا کتاب جغرافیا جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی را با ارائه‌ی شیوه‌ها و ترفندهایی منحصر‌به‌فرد در درس‌نامه‌ها تالیف نمایند که دربردارنده‌ی تمامی دروس هر سه پایه‌ی دهم، یازدهم و دوازدهم بوده و منبعی جامع برای کنکور 1401 به‌حساب می‌آید. مولفان در این کتاب با علم بر تاثیر استفاده از رنگ‌های مختلف در امر آموزش، تمام تلاش خود را برای به‌کارگیری هر چه بهتر و بیشتر از تنوع رنگی انجام داده‌اند. به‌جرات می‌توان این اثر را بهترین گزینه برای جمع‌بندی و مرور سریع مطالب و نکات جغرافیا در مقطع متوسطه‌ی دوم دانست. کتاب مینی میکرو طلایی “جغرافیا جامع کنکور انسانی” با همکاری مشترک محسن مصلایی و آتنا سلیمانی گردآوری شده است.

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }