آیدی نوین - دانلود کتاب کنکور انگلیسی جامع کنکور میکرو – انتشارات گاج

دانلود کتاب کنکور انگلیسی جامع کنکور میکرو – انتشارات گاج

انگلیسی جامع + کتابچه واژگان - میکرو گاج

مشخصات کتاب میکرو زبان انگلیسی جامع کنکور

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور میکرو همه مباحث پایه‏ های دهم ، یازدهم و دوازدهم را شامل می شود که به‌صورت پایه به پایه و درس به درس در این کتاب تدریس شده است . در این کتاب گرامر به صورت درس به درس با مثال و تست‌های فراوان تدریس و همچنین در این بخش نکاتی جهت افزایش سرعت تست زنی نیز جمع آوری شده است . در قسمت بانک تست سوالات از سطح ساده به دشوار طراحی شده است قابل ذکر است در کنار تست های طراحی شده تست های کنکور نیز جانمایی شده اند که داوطلبین بتوانند با هر گونه تستی روبرو بشوند و نحوه پاسخگویی رو به راحتی یاد بگیرند . یکی دیگر از مزیت های این کتاب جدا کردن تست های گرامر و واژگان از همدیگر می باشد . در قسمت درک مطلب ، تکنیک‌های خواندن متن برای پاسخ دادن به سؤال‌های درک مطلب به‌صورت کامل بیان شده است.

در انتهای این کتاب به منظور ارزیابی داوطلبین به جهت یادگیری 40 آزمون از دروس مختلف زبان از پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم به دو صورت تک درس و جامع قرار داده شده است .

کتابچه واژگان

در کتابچه‌ی واژگان ( ضمیمه‌ی رایگان )، آموزش همه‌ی واژگان جدید و مهم کتاب‌ زبان پایه‌های مختلف دوره اول و دوم متوسطه که به صورت تفکیک سال و درس به درس آمده است. در این کتابچه واژگان به 3 صورت معنی کلمات، فارسی_انگلیسی و انگلیسی_انگلیسی بیان شده است. کتابچه‌ی واژگان کنکور توسط مرتضی زینعلی در 384 صفحه گردآوری شده است.

در این قسمت ویژگی های شاخص کتاب میکرو زبان انگلیسی جامع کنکور رو به صورت خلاصه گردآوری کردیم :

– ارائه‌ی مباحث زبان انگلیسی دهم، یازدهم و دوازدهم

– آموزش کامل مباحث گرامری به زبان ساده

– ارائه‌ی پرسش چهارگزینه‌ای سراسری و تألیفی

– آموزش نکات کاربردی و میان‌برهای تستی

– ارائه‌ی آزمون‌های جامع در سطوح مختلف به‌منظور جمع‌بندی

– ارائه‌ی درک مطلب و کلوز تست

– ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی

– همراه با کتابچه رایگان واژگان کنکور

– همراه با تست‌های کنکور ۹۸

کتاب میکرو «زبان انگلیسی جامع کنکور» با همکاری مشترک آقایان مجید ولایی، میلاد قریشی، امید یعقوبی‌فرد و حمید خزایی در 488 صفحه گردآوری شده و شامل مباحث زبان انگلیسی سال دهم، یازدهم و دوازدهم می‌شود.

شما می توانید کتاب شیمی کامل کنکور میکرو طلایی – گاج را به صورت رایگان از (سایت موسسه مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور آیدی نوین) دانلود کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }