آیدی نوین - برای شروع مطالعه کنکور دیره یا زوده

برای شروع مطالعه کنکور دیره یا زوده

برای شروع مطالعه کنکور دیره یا زوده

برای شروع مطالعه کنکور دیره یا زوده ؟ در این مطلب از سری وویس های مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور موسسه کنکوری IDNovin ،بهترین مشاوران کنکور به این سوال پاسخ میدهند.

 

برای شروع مطالعه کنکور دیره یا زوده

رفقای عزیزم سلام، امیدوارم حالتون عالی باشه و زندگی بر وفق مراد باشه اونجوری که دلتون می خواد و اگر اینطور نیست جوری تغییرش بدید که دقیقا چیزی بشه که شما لیاقتش رو دارید و ازش لذت ببرید. امروز می خوام راجع به دو تا طرز تفکر، دو نوع از آدم ها صحبت کنم که هیچ وقت دست به اقدام نمی زنن و یقینا آدم های موفقی نمیشن. حداقلش اینه که هیچ وقت از استعدادهاشون به صورت کامل استفاده نمی کنن و اون چیزی که لیاقتش رو دارن به دست نمیارن.

دسته اول

دسته ی اول اون هایی که میگن زوده و دسته ی دوم اون هایی که میگن دیره. ای اون هایی که برای شروع کردن خودتون تایم مشخص می کنید من از فردا صبح ساعت 6 شروع می کنم. من از شنبه ساعت 7 صبح شروع می کنم. من از مهر ماه پر قدرت شروع می کنم. من از اول عید شروع می کنم. بهتون قول میدم اگر شروع کردن خودتون رو به روزها و ثانیه ها گره بزنید هیچوقت اون ثانیه، دقیقه، روز و ساعت نمیاد و شما همیشه یک تایمی رو دارید “از این به بعد” که از اون نقطه شروع کنید و زندگی تون همینجوری میره و شما تایم ها رو از دست خواهید داد. پس کافیه قدم اول رو بردارید.

دسته دوم

دسته ی دوم اون هایی که میگن برای شروع دیره. بچه هایی که جزو دسته ی دوم هستید و نگران این هستید که شاید دیر باشه برای شروع کردن و او نتیجه ای که شما می خواید با این تایم محدود به دست نمیاد. شما هم کافیه اولین قدم رو بردارید. هیچ وقت برای رسیدن به اون چیزی که آرزوش رو دارید دیر نیست. باز هم میگم کافیه اولین قدم رو بردارید. دو نوع طرز تفکر با یک قدم اول مطئنم یقینا بعد از دو روز، یک ماه درس خوندن, درست خوندن، با برنامه خوندن و منطقی خوندن کاملا از بین میره. کافیه فقط امتحانش کنید. اگر برنامه ای ندارید کافیه برای چند روز آینده تون برنامه ریزی کنید، 3 روز، یک هفته، یک ماه و با قدرت از ابتدا بشینید و هر موقع رهاش کردید دوباره بچسبید بهش و شروع کنید به خوندن و سعی کنید که نهایت وجود خودتون رو بذارید. مطمئن باشید بعد از این چند روز نتیجه ش رو می بینید. اونجاست که نباید جا بزنید و باید همین روال رو مثل سابق پر قدرت ادامه بدید. دوستتون دارم.

شما می توانید سوالات خود را از ما بپرسید، در اسرع وقت جوابتان را خواهیم داد.

 

مجتبی فاطمی

2 replies on “برای شروع مطالعه کنکور دیره یا زوده”

profile avatarF گفت:

سلام من سال ۱۴۰۰ کنکور دارم تا الان به صورت جدی برای کنکور نخوندم یعنی میخواستم بخونما ولی از اول سال هی شل و سفت کردم.
ولی خب مدرسه تیزهوشان درس میخونم و به نسبت میتونم بگم پایه م قویه
میخواستم بدونم که اگر من از الان شروع کنم میتونم پزشکی تهران قبول بشم؟؟

profile avatar گفت:

سلام دوست عزیز. بله چرا که نه. به اندازه کافی تایم دارید و درصورت انتخاب ی مسیر درست میشه به بهترین رتبه و دانشگاه رسید. ضمنا در صورت تمایل میتونید برای مشاوره و برنامه ریزی با رتبه های برتر IDNovin میتونید با تلفن دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید تا مشاورامون راهنماییتون کنن. موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }