آیدی نوین - دانلود رایگان زبان انگلیسی جامع کنکور سری iq

دانلود رایگان زبان انگلیسی جامع کنکور سری iq

زبان-انگلیسی-جامع-iQ-گاج-نسل-جدید-کنکور-1401-

برای خرید کامل کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور سری iq با تخفیف بالا همراه با ارسال رایگان، می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان زبان انگلیسی جامع کنکور سری iq به صورت PDF را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع کتاب کنکور؛ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

با توجه به اهمیت زبان انگلیسی در کنکور و این که این درس یکی از ترازآورترین دروس کنکور به‌شمار می‌آید، برای داوطلبان کنکور بسیار مهم است که بتوانند در این درس به درصد قابل قبولی برسند. دقیقا به همین دلیل است که حتی داوطلبانی که در زبان‌انگلیسی مشکل پایه‌ای دارند، نیز تلاش می‌کنند حتما به تست‌های کمتر چالشی این درس پاسخ دهند. درعین‌حال درس زبان‌انگلیسی جزء دروسی است که بیشترین تأثیر را از روند دشوار شدن پیوسته کنکور گرفته است. دیگر دانش‌آموزان نمی‌توانند به‌صرف فراگیری سطحی مباحث گرامری و به‌خاطر سپردن معنی لغات، به درصد حداقل قابل قبول در درس انگلیسی کنکور برسند. بخش‌های این کتاب عبارتند از:

1) گرامر: یکی از قابل‌ پیش‌بینی‌ترین بخش‌های زبان‌انگلیسی، گرامر است که با درنظر گرفتن تست‌های گرامری بخش کلوزتست، معمولا ۶ تا ۸ تست (۲۴ تا ۳۲ درصد) از این درس را به خود اختصاص می‌دهد. در نتیجه اغلب داوطلبان کنکور تلاش می‌کنند به‌هیچ‌وجه تست‌های این بخش از درس زبان‌انگلیسی را از دست ندهند. در این کتاب تلاش شده مباحث گرامری را بر مبنای اهمیت آن‌ها در کنکورهای سال‌های اخیر به‌صورت منطقی دسته‌بندی شود، بعد از درس‌نامه‌های جامع و کاربردی برای هر مبحث، در هر عنوان گرامری تست‌های کنکور سال‌های اخیر و تست‌های تألیفی استاندارد را نیز به تعداد مورد‌نیاز درنظر گرفته شده تا شما بتوانید با خواندن همین یک منبع خیال خودتان را از این 6 الی 8 تست درس زبان انگلیسی راحت کنید.

2) واژگان: یکی از آسان‌ترین بخش‌های زبان‌انگلیسی برای اکثر داوطلبان، واژگان است؛ چرا که آن‌ها می‌توانند با به‌خاطر سپردن معنی لغات و تکرار آن‌ها در جملات نمونه، به اکثر تست‌های این بخش پاسخ دهند. واژگان، 8 تست به‌صورت مستقیم در کنکور دارد و معمولا ۱ تا ۳ تست بخش کلوزتست هم مربوط به واژگان است. واژگان با تشکیل دادن 36 تا 44 درصد تست‌های زبان انگلیسی در کنکور، در واقع مهم‌ترین مبحث این درس به شمار می‌آید. در کتاب حاضر و در تمامی دروس، واژگان در ۵ بخش مجزا دسته‌بندی شده است:

  • از ابتدای درس تا پایان بخش Conversation
  • بخش New Words and Expressions
  • بخش‌های Reading، Reading Comprehension و در پایه‌های یازدهم و دوازدهم Vocabulary Development
  • از ابتدای بخش Grammar تا پایان درس
  • کتاب کار

بعد از آموزش جامع و کاربردی واژگان هر بخش در جلد کتابچه واژگان، تست‌های کنکور سال‌های اخیر در آن مبحث و تست‌های تألیفی استاندارد را نیز به تعداد مورد نیاز، در کتاب حاضر بیان شده تا شما بتوانید با خواندن همین یک منبع خیال خودتان را از این ۹ الی ۱۱ تست درس زبان‌انگلیسی راحت کنید.

3) کلوز تست و درک مطلب: با توجه به این که در کنکور، پنج تست یعنی ۲۰٪ از نمره درس زبان‌انگلیسی از یک متن کلوزتست است، اهمیت کلوزتست برای کنکور بسیار زیاد است. درک مطلب نیز سخت‌ترین بخش درس زبان‌انگلیسی در کنکور است و توانایی پاسخ‌گویی به تست‌های درک مطلب، می‌تواند تفاوت داوطلب قوی و معمولی کنکور را رقم بزند. ویژگی منحصر‌به‌فرد این کتاب در بخش کلوزتست و درک‌مطلب، درس‌نامه جامع و بسیار دقیق آن است که با استفاده از این درس‌نامه با انواع تیپ‌های تست‌های درک مطلب و همین‌طور روش پاسخ‌گویی به همه آن‌ها آشنا خواهید شد. 

نمونه ی این کتاب را می توانید از پایین همین بخش دانلود کرده و بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }