آیدی نوین - شب امتحان ریاضی

شب امتحان ریاضی

شب امتحان ریاضی

درس ریاضی به دلیل برخورداری از مطالب محاسباتی پیچیده یکی از پر استرس ترین امتحانات را در بین سایر دروس دارد. برای مطالعه در شب امتحان ریاضی باید مدیریت زمان خوبی داشته باشید تا بتوانید در کنار مطالعه و مرور مباحث حتما محاسبات و مسائل کتاب را تمرین کنید. در ادامه برای شما دانش آموزان عزیز ویدیو های آموزشی شب امتحان ریاضی استاد علی داودوندی یکی از برجسته ترین اساتید درس ریاضی حال حاضر را به همراه جزوه های شب امتحانی قراردادیم.

 

شب امتحان ریاضی چیست؟

اکثر دانش آموزان استرس شب امتحان ریاضی را تجربه کردند. به همین دلیل یکی از سوالاتی که برای همه شما پیش می آید این است که در شب امتحان ریاضی چیکار کنیم؟ در شب امتحان ریاضی باید تمرکز خود را فقط روی مرور مباحث بگذارید و تمرین و نمونه سوالات زیادی حل کنید تا مطالب درسی  برای شما جا بیفتد.

یکی از بهترین روش ها که در این زمان کم به شما توصیه میکنیم استفاده از ویدیو ها و جزوه های شب امتحان ریاضی می‌باشد. در ویدیو های شب امتحان استاد داودوندی از سبک تشریح کامل درسنامه، حل نمونه سوال و تشریح آن به همراه کمک گرفتن از جزوه استفاده شده که بهترین گزینه برای مدت زمان کم شب امتحان می‌باشد.

 

چگونه در شب امتحان ریاضی درس بخوانیم؟

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم بهتر است که درس ریاضی را دقیقه نود یاد نگیریم. اما اگر به دلایلی موفق به مطالعه و یادگیری در طول سال تحصیلی نشدیم بهتر است از روش ها و تکنیک های طلایی استفاده کنیم تا بتوانیم در امتحان 20 بگیریم. در زیر به چند مورد آن اشاره میکنیم:

  1. بیشتر روی مطالب مهم درس تمرکز کنید و آن ها را مطالعه کنید.
  2. نمونه سوال و تمرینات زیادی حل کنید تا با تمام سوالات امتحانی آشنا شوید.
  3. استفاده از ویدیو و جزوه آموزشی: بهترین روش این است که مطالب و نکات طلایی ویدیوهای آموزشی شب امتحان ریاضی استاد علی داودوندی به همراه جزوه را استفاده کنید. با استفاده از تکنیک ویدیو های زیر میتوانید حجم مطالب بیشتری را برای امتحان یاد بگیرید و به این ترتیب استرس و دغدغه فکری شما در شب امتحان ریاضی کم می‌شود و باعث میشود در امتحان نمره بهتری بگیرید.

 

چطور با استفاده ویدیو ها و جزوه ها در شب امتحان آماده تر شویم؟

درس ریاضی یکی از درس های تخصصی رشته تجربی و ریاضی میباشد. اگر برای یادگیری این درس وقت بگذارید و در طول سال تحصیلی مطالب آن را یاد بگیرید، در امتحان ریاضی میتوانید نمره خوبی بگیرید و همچنین در کنکور درصد بالایی بزنید. مواردی که  باعث موفقیت در امتحان ریاضی میشود:

  1. در طول ترم، به صورت منظم سر کلاس ها حضور داشته باشید و تمام نکات را یادداشت کنید. برای این کار می‌توانید از تکنیک خلاصه نویسی استفاده کنید.
  2. حتما تمریناتی که معلم به شما میدهد را حل کنید و اگر اشکالی داشتید از معلم خود بپرسید.
  3. برنامه ریزی درسی داشته باشید و هر روز حداقل روزی نیم ساعت به تمرین نمونه سوالات ریاضی بپردازید.
  4. برای موفقیت در کنکور در همان ابتدای سال تحصیلی با سوالات کنکور آشنا شوید و تست زنی را تمرین کنید.

 

ویدیو ها و جزوه های شب امتحان ریاضی دهم

اکثر مباحث ریاضی دهم، محاسباتی است. ریاضی دهم در واقع ریاضی پایه است و نقش مهمی در موفقیت در کنکور دارد. به دلیل حجم بالای فصل ها و مطالب، توصیه میکنیم که یادگیری آن را به شب امتحان ریاضی موکول نکنید. اما با این حال میتوانید با استفاده از ویدیو های آموزشی شب امتحان ریاضی استاد علی داودوندی بهترین استفاده را از شب امتحان داشته باشید.

لینک ویدیو ها و جزوه های رایگان: شب امتحان ریاضی دهم

ویدیو ها و جزوه های شب امتحان ریاضی یازدهم

ریاضی یازدهم دارای مباحث محاسباتی و تخصصی تر نسبت به ریاضی پایه دهم است. اگر از پایه قوی باشید و مباحث ریاضی دهم را کامل یاد گرفته باشید بهتر می‌توانید برای امتحان یازدهم و همچنین کنکور آماده باشید.

لینک ویدیو ها و جزوه های رایگان: شب امتحان ریاضی یازدهم

ویدیو ها و جزوه های شب امتحان ریاضی دوازدهم

به دلیل انبوه مطالب درسی ریاضی دوازدهم باید برای یادگیری بهتر زمان بیشتری بگذارید.

اگر پایه درسی ریاضی شما ضعیف است نگران نباشید. میتوانید ابتدا از ویدیوهای آموزشی شب امتحان ریاضی دهم و یازدهم و سپس ویدیو های دوازدهم استاد علی داودوندی استفاده کنید تا برای امتحانات و کنکور آماده باشید.

لینک ویدیو ها و جزوه های رایگان: شب امتحان ریاضی دوازدهم

 

استاد علی داودوندی

علی داودوندی رتبه 61 کنکور ریاضی با درصد 100 ریاضی، مشاور ارشد مجموعه آیدی نوین و مدرس ریاضی مجموعه رپیتیچ دارای مدرک ارشد برق ریاضی از دانشگاه شریف و در در حال حاضر در  مقطع ارشد دکترای MBA دانشگاه تهران در حال تحصیل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }