آیدی نوین - شب امتحان ریاضی یازدهم تجربی

شب امتحان ریاضی یازدهم تجربی

شب امتحان ریاضی یازدهم

در شب امتحان ریاضی یازدهم تجربی، یکی از مشکلاتی که بسیاری از دانش آموزان با آنها دست و پنجه نرم میکنند، استرس هست، که همیشه باعث میشود سرجلسه امتحان مطالب را فراموش کنند و در امتحان نمره خوبی نگیرند. درس ریاضی یازدهم یکی از دروس تخصصی رشته تجربی است. این درس شامل مسائل پیچیده ای برای حل کردن است به همین دلیل باید برای یادگیری آن زمان بیشتری بگذارید.

برای اینکه بتوانید در امتحانات خود بهترین نمره را داشته باشید باید علاوه بر مرور تمام مطالب طی سال تحصیلی در شب امتحان هم نگاهی به مطالب داشته باشید. حالا اگر شما درصد بالایی در دروس داشته باشید فشار کمتری در شب امتحان به شما وارد می‌شود. اما اگر تمام مطالب را برای شب امتحان گذاشته باشید به ناچار باید بین مطالب اولویت بندی کنید و مطالب با اولویت بالاتر را مطالعه کنید. در این مقاله، ویدیوهای شب امتحان ریاضی یازدهم تجربی به همراه چگونگی استفاده از آن در کنار جزوه شب امتحان را برای شما قراردادیم.

 

چگونه از ویدئو های شب امتحان استفاده کنیم؟

ویدئوهای آموزشی شب امتحان یازدهم تجربی به صورت رایگان در اختیار شما دانش آموزان قرار داده شده و روش استفاده از آن به این صورت است که شما همزمان از جزوه و ویدیو های زیر در کنار هم با توجه به نکات داخل ویدیو استفاده میکنید.

شب امتحان ریاضی یازدهم _ نیم سال دوم _ پارت 1

 

شب امتحان ریاضی یازدهم _ نیم سال دوم _ پارت 2

 

شب امتحان ریاضی یازدهم _ نیم سال دوم _ پارت 3

 

شب امتحان ریاضی یازدهم _ نیم سال دوم _ پارت 4

 

شب امتحان ریاضی یازدهم _ نیم سال دوم _ پارت 5

 

مطلب پیشنهادی: شب امتحان تجربی

جزوه آن را همراه با ویدیو دانلود کنید و در ابتدای ویدیو مباحثی که قرار است تدریس شود را قراردادیم که شما به همراه جزوه پیش بروید و در نهایت به همراه استاد داودوندی نمونه سوالات امتحانی را بررسی میکنیم.

چطور در امتحان 20 بگیریم؟

درس ریاضی یازدهم تجربی دارای 4 فصل تخصصی است که هرکدام مباحث و مطالب تخصصی و محاسباتی را دارند. اگر میخواهید در این درس تخصصی نمره 20 بگیرید نباید یادگیری آن را معطوف به شب امتحان کنید و حتما باید مباحث درسی را در طول ترم یاد بگیرید. در شب امتحان ریاضی یازدهم تجربی، فقط باید به مرور مطالب و تمرین ها بپردازید و همچنین از مطالب طلایی ویدئوهای آموزشی شب امتحان ریاضی یازدهم تجربی همراه با جزوه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }