آیدی نوین - مشاوره و برنامه ریزی رایگان تا کنکور آنلاین (لینک عضویت در کانال تلگرام)

مشاوره و برنامه ریزی رایگان تا کنکور آنلاین (لینک عضویت در کانال تلگرام)

کانال مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تلگرام

مشاوره و برنامه ریزی رایگان تا کنکور نیاز خیلی از دانش آموزاس. شاید با خودتون بگین کانال تلگرامی یا پیجی هست که بشه آنلاین و بدون هزینه ازش استفاده کنیم؟؟ دپارتمان مشاوره کنکور تخصصی ایران دانش نوین ( IDN ) این کار رو برای شما انجام میده. روش مطالعه دروس کنکور ، نحوه برنامه ریزی برای کنکور ، پرسش و پاسخ و نحوه افزایش تراز و …در سایت موسسه آیدی نوین و کانال تلگرامی ما همواره برقرار است.

یکی از دغدغه ها و مشکلاتی که دانش آموزان درباره آن صحبت می کنند، بحث مالی و هزینه های کنکور است. به همین خاطر در راستای عدالت آموزشی، ما در حد توان خود سعی کرده ایم پاسخ بخش اعظمی از سوالات شما را در قسمت مشاوره رایگان کنکور فراهم کنیم؛ تا هیچ دانش آموز کنکوری بخاطر نداشتن هزینه از آموزش های درجه یک رتبه های برتر کنکور IDN بی بهره نباشد.

اما همینجا این نکته رو به شما گوشزد می کنیم که مشاوره کنکور یک کار تخصصی است. استفاده از برنامه ریزی غیر شخصی یا آماده فقط باعث عقب گرد شما می شود.

یک تجربه از برنامه ریزی رایگان و غیر شخصی برای کنکور

یکی از کارهایی که در سال های قبل ما برای دانش آموزان انجام دادیم، استفاده از یک برنامه برای همه دانش آموزان بود. اگرچه این برنامه تا حد قابل قبولی توانست دانش آموزان ما را در مطالعه درس ها یاری کند، اما نمی توانیم کتمان کنیم که یک برنامه ریزی شخصی و دقیق برای کنکور، نتایج به مراتب بهتری را برای یک دانش آموز کنکوری به ارمغان می آورد.

یک نمونه برنامه ریزی درسی آنلاین رایگان؛ تحت عنوان برنامه 30 روزه تا کنکور بطور رایگان برای کنکوری ها را که در کانال مشاوره رایگان کنکور IDN در تلگرام قرار گرفته را در ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید.

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی با رتبه های برتر کنکور IDN

اگر قصد دارید بدانید چگونه برای کنکور مشاوره بگیرید و بطور مستقیم با رتبه های برتر کنکور IDN در ارتباط باشید، می توانید با کلیک روی دکمه زیر توضیحات طرح رتبه شو IDN را بخوانید.

برای استفاده از این خدمات دو راه وجود دارد.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور در کانال تلگرام آیدی نوین

با کلیک روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام 50هزار نفری ما بشید. (فراموش نکنید که با توجه به فیلترینگ نرم افزار تلگرام، قبل از کلیک روی تصویر زیر حتما حتما فیلترشکن خود را فعال کنید تا بتوانید عضو کانال شوید)        

مشاوره و برنامه ریزی رایگان تا کنکور

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور در سایت آیدی نوین:

برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور رایگان یک بخش در سایت راه اندازه کردیم که در ادامه می توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.

پاسخ به سوالات شما توسط مشاوره با رتبه های برتر کنکور IDN

با کلیک روی دکمه زیر می توانید با رتبه های برتر کنکور در ارتباط بوده و سوالات خود را از آن ها بپرسید و منتظر باشید تا پاسخ به آن ها در سایت IDN منتشر شود.

خدمات ارئه شده در کانال مشاوره کنکور تلگرام IDN

اما اگه میخواید بدونید با عضویت تو کانال تلگرام ما چه خدمات بینظیری بهتون ارائه میشه که هیچ کجای دیگه اونها رو نخواهید دید، موارد زیر رو بخونید.

مطالب ناب مشاوره کنکور شامل

  • معرفی منابع و کتب تستی
  • ویس ها و ویدیوهای رتبه های دو رقمی و سه رقمی

                   ویدیوهای مشاوره ای انگیزشی کنکور توسط رتبه های برتر                                                    

  • روش های افزایش ساعت مطالعه و کاهش ساعت خواب
  • مطالب ناب انگیزشی

روش برنامه ریزی رایگان کنکور

اینکه چطور برای کنکور خود برنامه ریزی کنید، از مسائلی است که می توانید با گوش دادن و پیگیری مطالب کانال تلگرامی ما از آن برخوردار شوید. نمونه ای از یک برنامه ریزی درسی آنلاین رایگان را میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

برنامه ریزی رایگان کنکور IDN

جزوات درسی برترین اساتید کنکور ایران

با عضویت در کانال ما میتوانید بهترین جزوه های کنکور را دانلود کنید.

کتب آموزشی و درسی از انتشارات مختلف

دانلود کتاب های کمک آموزشی کنکور یکی دیگر از امکاناتیست که می توانید با عضویت در کانال ما از آن برخوردار شوید.

کارنامه قبولی های کنکور

تعداد زیادی کارنامه قبولی کنکور را هم در سایت و هم در کانال موسسه مشاوره و برنامه ریزی کنکور IDN می توانید مشاهده کنید.    

مشاهده کارنامه های کنکور

کارنامه های قبولی های کنکور

با این همه دلایل قانع کننده، دیگه هیچ بهونه ای برای عضو نشدن تو باشگاه 50هزار نفری دپارتمان مشاوره تخصصی دانش نوین تو تلگرام باقی نمیمونه، کافیه روی عکس زیر کلیک کنید و عضو کانال بشید (فراموش نکنید که با توجه به فیلترینگ نرم افزار تلگرام، قبل از کلیک روی تصویر زیر حتما حتما فیلترشکن خود را فعال کنید تا بتوانید عضو کانال شوید)

کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }