آیدی نوین - بهترین دفتر برنامه ریزی کنکور – مقایسه 3 دفتر برتر

بهترین دفتر برنامه ریزی کنکور – مقایسه 3 دفتر برتر

بهترین دفتر برنامه ریزی کنکور و درسی

داشتن برنامه ریزی کنکور دقیق و اصولی مهم ترین قدم برای موفقیت در کنکور هست. برنامه ریزی زمانی به بالاترین سطح بازدهی خودش میرسه که نوشته بشه. برای نوشتن برنامه ریزی به دلایل مختلف باید از دفتر مخصوص خودش استفاده کنید. در ادامه سبک های مختلف و 3 تا از بهترین دفتر ها رو با هم مقایسه میکنیم و بهتون بهترین دفتر برنامه ریزی کنکور رو معرفی میکنیم. پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

چرا باید از دفتر برنامه ریزی استفاده کنیم؟

در دنیای پرمشغله این روزهای ما، فراموشی مسئلهای طبیعی و نسبتا شایع است. چندبار برای شما پیش آمده که وظایفتان رو فراموش کنید یا قراری رو بهخاطر حواسپرتی از دست بدهید؟ احتمالا اگه به حافظه و خاطراتمون مراجعه کنیم، همه ما میتونیم حداقل یکی دو تجربه فراموشی وظایف رو به یاد بیاریم. ازین رو استفاده از دفتر برنامه ریزی علاوه بر کمک برای جلوگیری از فراموشی وظایف روزانمون، به ما انگیزه میده تا روند نوشتن برنامه ریزیمون تداوم داشته باشه.

شاید اولین سوالی که از خودتون بپرسید اینه که که اصلا دفتر برنامه ریزی مناسب شما هست یا قراره بعد اینکه بخرید گوشه اتاقتون خاک بخوره؟ در ادامه چندین ویژگی رو براتون مینویسیم که اگه این ویژگی هارو دارید به احتمال زیاد دفتر برنامه ریزی مناسب شما خواهد بود:

 • اگه شما آدم بی نظمی هستید ولی به نظم علاقه دارید
 • اگه به داشتن چهارچوب و مشخص بودن وظایف و کار های روزانه علاقه دارید
 • اگه مدام کار های روزانه خودتون رو فراموش میکنید.
 • اگه احساس میکنید که زمان زیادی رو در طول روز تلف میکنید
 • اگه احساس میکنید که در طول روز نمیتونید به همه کارهاتون برسید

با داشتن حداقل دو مورد از مواردی که بالا براتون توضیح دادیم، این دفتر میتونه کمک خیلی زیادی به برنامه ریزی  و همینطور تثبیت کردن روند پیشرفتتون بکنه.

نکته دفتر برنامه ریزی

سبک برنامهریزی شما چیست؟

اگه اهل برنامه ریزی هستید، مطمئا بعد از مدتی سبک برنامه ریزی خودتون رو پیدا کردید. در حقیقت انتخاب دفتر برنامه ریزی ارتباط مستقیمی با نوع برنامه ریزی شما داره و اگه نتونید سبک دفتر برنامه ریزی که نیاز دارید رو درست انتخاب کنید، حتی اگر مواردی که بالاتر براتون توضیح دادیم رو هم داشته باشید به احتمال خیلی زیاد در تدوام برنامه ریزیتون به مشکل بخورید. در ادامه دو نمونه از محبوب ترین سبک های دفتر برنامه ریزی رو براتون شرح دادیم.

 

دفتر برنامه ریزی بولت ژورنال

بچه هایی که روحیه خلاقانه و رویاپردازی دارند علاقه بیشتری به ثبت برنامه هاشون در انواع بولتژورنال یا طرح های شلوغ دارند، این نوع دفترها به شما فضای زیادی برای طراحی وظایف و برنامهها رو در اختیار شما قرار می‌دهد، شما میتونید صفحات اون رو با تمبر، برچسب و انواع طراح پر کنید.

 

دفتر-برنامه-ریزی-بولت-ژورنال

دفتر برنامه ریزی مینیمال

افراد واقع گرا، بر خلاف بچه هایی که بیشتر به دنبال طرح هایی مانند بولت ژورنال هستند، علاقه بیشتری به طرح های مینیمال دارند و ترجیح میدن توی این نوع دفاتر برنامه ریزی انجام بدن. طراحی ساده، مشخص بودن سطر ها و عدم وجود اِلمان های اضافی به تمرکز بیشتر اون ها در روند پیشبرد برنامه ها و وظایف روزانه اشون کمک میکنه.

دفتر-برنامه-ریزی-مینیمال

 

به هر حال در نهایت این شما هستید که انتخاب میکنید به کدوم سبک از دفتر برنامه ریزی علاقه بیشتری دارید و کدوم سبک بیشتر مناسب شماست. رعایت این مورد کمک خیلی زیادی به تداوم برنامه ریزی شما میکنه.

ویژگی‌های دفتر برنامه ریزی

احتمالا به این فکر کنید که چطوری یه قلم و دفتر ساده میتونه بزرگترین تغییرات رو در برنامه ریزی درسی و زندگی شما به وجود بیاره، در واقع همه ما برای رسیدن به اهدافمون راه های زیادی رو امتحان کردیم و اینکه یک دفتر بتونه به این موضوع به صورت ویژه ای قوت ببخشه، با تحلیل، تحقیق و پرس و جو از شمار زیادی از کسایی که قبلا این راه رو رفتن میتونیم به این نتیجه برسیم که این قضیه صحت داره! اما سوال اصلی اینجاست، این دفتر ها که مخصوص برنامه ریزی و رسیدن به اهداف طراحی شدند چه ویژگی هایی دارند که میتونند در این مسیر بهمون کمک کنند؟ در ادامه برخی از این ویژگی های بسیار مهم که وجه تمایزی بین دفتر برنامه ریزی خوب با بد هست رو براتون شرح میدیم.

تعیین تمام اهداف بزرگ و کوچک

اولین ویژگی دفترهای برنامه ریزی مشخص کردن اهداف بزرگ و کوچک شماست. اهداف کوتاه مدت تا حدی با دفترهای معمولی هم قابل ثبت‌اند اما اهداف بلند مدت به صرف وقت و انرژی بیشتری احتیاج دارند و کارهای مختلفی برای رسیدن به اونا باید صورت بگیره. بنابراین این دفاتر مخصوص برنامه ریزی هستند که می‌تونند فعالیت‌های شما رو با اهدافتان تنظیم کنند و به اهداف بلند مدت و کوتاه مدتتون برسونند.

زمان‌بندی دقیق

دفتر برنامه ریزی یک ویژگی جالب داره اونم اینکه در اون می‌تونید برنامه‌ریزی خودتون رو به طور دقیق طبق زمان‌بندی خودتون پیش ببرید. در واقع اینکه هر کاری رو در چه زمانی و در چه مدتی انجام می‌دهید، با استفاده از این ویژگی دفاتر برنامه‌ریزی آسون می‌شن.

اولویت بندی

قطعا شما برای انجام دادن کارهای خودتون باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید که در اون اهداف اولویت بندی شده باشند. اگه اهداف خودتون رو طبق زمان رسیدن به اونها اولویت بندی نکنید، نمی‌دونید که الان دقیقاً باید روی چه کارهایی تمرکز کنید.

ارزیابی رسیدن به اهداف

دفتر هایی که بهش اشاره کردیم در بخش‌هایی از خود مسیری که برای رسیدن به اهدافتون طی کرده‌اید و نتایجی که به دست آوردید رو ارزیابی می‌کنند. شما با ارزیابی خودتون متوجه اشتباهاتتون می‌شید و می‌تونید در ادامه بهتر اقدام کنید.

جملات تاثیر گذار

دفترهای برنامه ریزی جملات انگیزشی رو در صفحات خود دارند که شما رو به ادامه دادن مسیری که انتخاب کرده‌اید ترغیب می‌کنند. داشتن انگیزه یکی از مهم‌‌ترین عناصر تلاش و رسیدن به موفقیته و جملات تاثیرگذار موجود در این دفتر ها به انگیزه شما کمک زیادی میکنه و تاثیر زیادی خواهد داشت.

 

انواع دفتر های برنامه ریزی

حالا که با ویژگی های مهم یک دفتر برنامه ریزی خوب آشنا شدیم موضوع بعدی که باید با آن آشنا باشید، شناخت انواع دفتر های برنامه ریزی هست. اینکه ما بدونیم چند نوع دفتر برنامه ریزی وجود داره و هر کدوم از این دفتر ها مختص چه کاری هست بهمون کمک میکنه تا بسته به نیاز خودمون بهترین نوع از این دفتر هارو انتخاب کنیم. البته اگه علاقه دارید به جای خرید دفتر برنامه ریزی از  pdf برنامه ریزی کنکور استفاده کنید، در مقاله جداگانه ای لینک دانلود رو به همراه ویژگی های اون براتون توضیح دادیم.

دفتر برنامه ریزی روزانه

دفتر برنامه ریزی روزانه کاربردهای بسیاری براتون داره. این دفتر که معمولا در سایزهای 5A و 6A تولید میشه، میتونه برای ثبت تموم کارهای روزانه ازجمله ملاقات، ساعت انجام فعالیت های مختلف و همچنین ثبت میزان مخارج خودتون در طول روز، بهتون کمک کنه. شما با توجه به سایز این دفتر می‌تونید تمام کارهای روزانه خودتون رو با جزئیات کامل در اون ثبت کنید.

دفتر برنامه ریزی هفتگی

این نوع از دفتر برنامه ریزی به نام “پلنر جیبی” هم شناخته می شه. این دفتر ها که در سایز 5A تولیدشده برای ثبت کارهای مهم در طول هفته به شما کمک می کنه.  توی این نوع دفتر فضای زیادی برای ثبت جزئیات وجود نداره و شما می‌تونید کارهای خودتون رو به صورت خلاصه در اون ثبت کنید. دفتر برنامه ریزی هفتگی از دو بخش تشکیل شده، در سمت راست ایام هفته و در سمت چپ نوشتن کارها در طول هفته استفاده می شه.

 دفتر برنامه ریزی سالانه

این دفتر برای افرادی مناسبه که برای مدت طولانی (مانند یک سال) قصد برنامه ریزی دارند. در این دفتر می توان اهداف بلندمدت خود رو ثبت کرد.

دفتر برنامه ریزی تحصیلی

این دفتر برای برنامه ریزی درسی در مقاطع مختلف تحصیلی، به خصوص افرادی که برای کنکور برنامه ریزی می کنند کاربرد دارد. در این دفتر بخش های مختلفی مانند فهرست درس ها، ساعات، جمع بندی هفتگی و… وجود دارد که شما با کمک آن می توانید شاهد پیشرفت خود باشید.

دفتر برنامه ریزی فانتزی

دفتر برنامه ریزی فانتزی برای افراد خردسالی مناسب بوده که والدین آن ها قصد دارند، از همان خردسالی کودک خود را به سمت یک زندگی هدفمند و برنامه ریزی شده سوق بدهند. این دفتر بارنگ های شاداب طراحی شده و به دودسته روزانه و هفتگی تقسیم بندی می‎شوند.

 

دفتر رویاساز آیدی نوین

معرفی سه دفتر برنامه ریزی تحصیلی برتر

در نهایت، دغدغه اصلی هرکسی که قصد داشته باشه دفتر برنامه ریزی تحصیلی بخره، بین این حجمِ سنگین انواع دفتر های برنامه ریزی تحصیلی که از کلی موسسه و انتشاراتی منتشر شده، انتخاب بهترین نوع این دفتر هست. بهترین دفتر برنامه ریزی تحصیلی، دفتریه که به صورت کاملا تخصصی و بر پایه جدیدترین متد های برنامه ریزی و روانشناسی آماده شده باشه. دفتری که به صورت جامع و کامل و همینطور خیلی جذاب بتونه به پیشرفت شما کمک کنه و هیچ نقصی نداشته باشه. در ادامه سه دفتر برتر در حوزه برنامه ریزی تحصیلی رو بهتون معرفی میکنیم و ویژگی های هرکدوم رو شرح می‌دیم

1- دفتر برنامه ریزی رویاساز آیدی نوین

دفتر برنامه ریزی رویاساز، یک دفتر اختصاصی از موسسه مشاوره تحصیلی و کنکوری آیدی نوین هست که توسط متخصصین و مشاوران برتر این موسسه با دقت و حساسیت زیاد تالیف شده و یک فصل تحصیلی کامل (شامل سه ماه) رو در کنار بچه های آیدی نوینیه تا با استفاده از اون برنامه ریزی دقیق تر، لذت بخش تر و کاملتری رو داشته باشند. این دفتر که با بروزترین متد های رواشناسی شناخته شده دنیا منتشر شده بهترین دفتر برنامه ریزی موجود در ایران است که به صاحبان آن کمک میکنه تا با جزئیات روند پیشرفت خودشون رو مورد بررسی قرار بدن و از نقاط قوت و ضعف خودشون باخبر بشن.

لینک خرید دفتر رویاساز

 

با دفتر برنامه ریزی کنکور رویاساز، زمانت رو دوبرابر کن:

ویژگی های دفتر برنامه ریزی رویاساز

دفتر برنامه ریزی رویاساز، تحولی نو برای برنامه ریزی تحصیلی کنکوری است که با جدیدترین متد های علمی، روانشناسی روز دنیا تنظیم و تولید شده، این دفتر که در ابتدا صرفا برای داوطلبین موسسه آیدی نوین تدوین شده بود در ادامه به انتشار عمومی دراومد و حالا همه دانش آموزان میتونند از این دفتر که هیچ نمونه مشابهی در ایران نداره، استفاده کنند.

 

مزاج سنج (mood tracker)

 

صفحه مزاح سنجی

 

 

صفحه مزاج سنج دفتر رویاساز، یک ایده خیلی جذابه که شما رو موظف میکنه هر روز مود خودتون رو با رنگ کردن یکی از این اشکال توصیف کنید تا در پایان ماه متوجه مودی که قالبا در طی ماه داشتید بشید، این کار علاوه بر شناسایی روند پیشرفت و میزان رضایت خودتون از برنامه ای که دارید، اطلاعات مفیدی مبنی بر تغییر، اصلاح یا تداوم فعالیت شما در برنامه ریزی تخصصی که دارید  در اختیارتون قرار میده. اگه نمیدونید برنامه ریزی تخصصی چیه پیشنهاد میکنم صفحه برنامه ریزی درسی رو مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی راجب به این موضوع به دست بیارید. همچنین شما میتونید با پر کردن فرم زیر از شرایط و جزئیات اینکه برنامه اختصاصی دقیقا چیه و چرا اهمیت بسیار بالایی داره مطلع بشید.

 

دریافت مشاوره از رتبه برتر های کنکور آیدی نوین

واست سواله که برنامه ریزی اختصاصی یعنی چی؟ اصلا از اهمیت این مبحث مهم توی نتیجه گیری هات و آیندت خبر داری؟ اگه واقعا دغدغه آیندت رو داری فرم زیر رو پر کن تا یکی از بچه های مشاوره که تازه جزو رتبه برتر های کنکور هم بودن باهات تماس بگیرن و به صورت رایگان در طی در طی یک جلسه کامل بهت یاد بدن

رسیدن به قله ها و موفقیت در هر بحثی، اتفاقی و راحت نیست!

 

برنامه ریزی روزانه

 

صفحه برنامه ریزی روزانه

 

صفحه برنامه ریزی روزانه، اصلی ترین صفحه ی دفتر برنامه ریزی رویاسازه که بچه ها هر روز باهاش بیشترین سر و کار رو دارن، این صفحه علاوه بر برنامه ریزی که شما باید انجام بدید در ابتدای روز ازتون میپرسه که به نظر خودتون کیفیت و زمان مطالعتون چطوریه، به عنوان مثال درس اول دینی رو  توی چه زمانی میتونید کامل مطالعه کنید؟ شما در ابتدای روز مثلا مینویسید 1 ساعت. در پایان روز و مطالعه تمام درس های مشخص شده، این صفحه ازتون گزارش کار میخواد. اینجا شما میتونید میزان مطالعتون رو با حدسی که در ابتدای روز مقایسه کنید و حتی به کیفیت مطالعتون نمره بدید. همچنین در پایان روز شما جمع حجم و زمانی که برای دروس اختصاصی و عمومیتون داشتید رو مشخص میکنید و در پایان متوجه میشید روند پیشرفتتون می‌شید.

جزئیات بیشتر از دفتر برنامه ریزی رویاساز

 • مناسب برای 3 ماه برنامه ریزی علمی روانشناسی و گزارش کار
 • شامل جداول برنامه ریزی ماهانه ، هفتگی ، روزانه
 • شامل جدول ثبت گزارش کار روزانه
 • شامل صفحات تمرین برای ایجاد و پیگیری عادات خوب یا حذف عادات بد
 • شامل صفحات تنظیم ساعت و کیفیت خواب
 • شامل صفحات انگیزشی
 • شامل صفحات پیگیری حالات روزانه
 • شامل آموزش های علمی و انگیزشی بصورت فیلم
 • به همراه فیلم آموزشی نحوه استفاده از دفتر برنامه ریزی کنکور رویاساز

خرید دفتر رویاساز

دفتر برنامه ریزی کنکور روبیک گاج

2 – دفتر برنامه ریزی روبیک گاج

دفتر برنامه ریزی روبیک گاج از لحاظ صفحه آرایی و تصاویر گرافیکی از کیفیت خوبی برخورداره که باعث شده نوشتن برنامه روزانه جذاب تر بشه، در ادامه برخی از ویژگی های شاخص این دفتر رو براتون شرح میدیم.

ویژگی های دفتر برنامه ریزی روبیک کنکور گاج

دفتر برنامه ریزی روبیک گاج جداول و جزئیات زیادی داره که به شما کمک میکنه تا تمام فعالیت های روزانه خودتون رو توی این دفتر ثبت کنید. اما همچنان همین امر باعث میشه در ابتدا استفاده از این دفتر کمی سخت به نظر برسه و به همین دلیل باید به آموزش هایی که در صفحات ابتدایی این دفتر قرارداده شده توجه کنید و حتما شیوه استفاده دفتر که توسط مولفین دفتر توضیح داده شده رو با دقت بخونید تا بتونید به بهترین نحو از این دفتر استفاده کنید.

برنامه ریزی بلند مدت

دفتر برنامه ریزی گاج توجه ویژه ای به اهداف بلند مدت داشته به همین دلیل این دفتر یک صفحه رو به اهداف شما اختصاص داده تا با هر طرح و رنگی که دوست دارید این صفحه رو تزیین کنید و گاهی اوقات با نگاه به اون اهداف بلند مدتون رو به یاد بیارید و برای ادامه مسیر انگیزه بگیرید.

برنامه ریزی کوتاه مدت

در هر صفحه ازین دفتر چندین جدول طراحی شده تا شما برای ثبت  برنامه روزانتون ازش استفاده کنید. در این صفحات هر روز هفته یک جدول مجزا وجود داره که عنوان، توضیحات،اولویت، پیش بینی و آغاز فعالیت رو میتونید در این جدول ها مشخص کنید. در ادامه و در طول روز هر شخص با توجه به اولویتی که برای هر کار مشخص کرده به برنامه عمل میکنه، پیش بینی میکنه که چه زمانی برای انجام اون کار نیازه و در نهایت هنگامی که شروع به انجام اون کار کرد در قسمت آغاز فعالیت باید تیک شروع فعالیت رو بزنه.

جدول ثبت

در این دفتر برنامه ریزی هم مانند دو دفتر برتر دیگه یک جدول، مجزا از جداول برنامه ریزی داره که در واقع همون گزارش کار روزانه شما محسوب میشه، در این جدول علاوه بر ستون مجزای هر درس قسمت دیگه ای برای مجموع ساعات مطالعه، ساعت خواب، روتین شبانه و فوق برنامه هم در نظر گرفته شده تا یک گزارش کار کامل و جامع رو در پایان روز داشته باشید و بعد از مدتی با چک کردن این بخش از روند پیشرفت خود مطلع بشید.

نکات مشاوره ای

بخش زیادی از دفتر برنامه ریزی گاج به توضیح نکات مهم مشاوره ای و تکنیک های کاربردی برای آمادگی در آزمون های آزمایشی اختصاص داده شده. علاوه بر این داستان های انگیزشی و جداول امتیاز دهی هم از مواردیه که در این کتاب گنجانده شده.

تحلیل آزمون

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دفتر برنامه ریز گاج جداول تحلیلی آزمون هست که در برخی از صفحات کتاب قرار داده شده. این جدول به شما کمک میکنه تمام سوالات غلط یا نزده هر آزمون رو به صورت کامل یادداشت کنید و در زمان مرور و جمع بند یک منبع از سوالات مهم اون برای مرور استفاده کنید و از اشتباهاتتون در آزمون های آزمایشی درس بگیرید و نقاط ضعفتون رو اصلاح کنید.

دفتر برنامه ریزی قلم چی

3- دفتر برنامه ریزی قلمچی

دفتر برنامه ریزی قلمچی ویژه داوطلبان کنکور سراسری طراحی شده و به اون ها کمک میکنه تا برنامه راهبردی آزمون های قلم چی رو در جدول های برنامه ریزی روزانه به صورت شخصی سازی شده یادداشت کنند. متاسفانه این دفتر های برنامه ریزی از لحاظ طراحی در وضعیت مناسبی قرار نداره و صفحاتش به صورت تک رنگ به چاپ رسیده، بنابراین مناسب داوطلبینی هست که ظاهر دفتر براشون اهمیتی نداره و دنبال یه دفتر برنامه ریزی ساده و به صرفه میگردن.

ویژگی های دفتر برنامه ریزی قلم چی

به طور کلی میشه دفتر برنامه ریزی قلم چی رو محدود به کسایی کرد که در آزمون های دو هفته یک بار قلم چی شرکت میکنند ولی با این حال این دفتر ویژگی هایی هم داره که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت

نکات مشاوره ای

یکی از ویژگی های خوب این دفتر، نکات مشاوره ای هست که هر دو هفته یک بار چند صفحه راجب اون قرار گرفته شده، این صفحات که موضوعات مختلفی مانند شیوه مطالعه یا نکات مهم و پرکاربرد در آزمون های آزمایشی قرار داده موجب شده که حجم این دفتر مقداری زیاد باشه اما  بسیاری از نکات مهم و تاثیر گذاری که از مشاورین کنکور می‌شنوید در این دفتر آورده شده.

محاسبه مجموع ساعات متفرقه

در قسمت محاسبه مجموع ساعات متفرقه که توی هر قسمت از دفتر برنامه ریزی فضای مجزایی داره، میتونید زمانی رو که در طول روز برای استفاده از فضای مجازی و… داشتید رو از زمان خواب و استراحت مفیدتون جدا کنید و در بلند مدت سعی کنید این تایم رو کاهش بدید.

جدول تصمیمات کوتاه مدت روزانه

هر روز هفته در این جدول به سه بخش صبح تا ناهار، ناهار تا شام و بعد از شام تقسیم بندی شده که بچه ها باید اهداف روزانه خودشون رو به صورت خلاصه در این بخش بنویسن تا دید کلی نسبت به برنامه روزانه خودشون داشته باشن.

تمرکز بیشتر بر گزارش کار

در کنار این ویژگی ها، دفتر های برنامه ریزی قلم چی یک نقط ضعف بزرگ هم دارن، این دفتر برنامه ریزی در واقع دفتر گزارش کار محسوب میشه چرا که این دفتر، جدول برنامه ریزی و گزارش کار محزا نداره و دانش آموز باید مباحثی که در طول روز مطالعه میکنه رو بعد از مطالعه در این دفتر ثبت کنه به طور خلاصه یعنی ازین دفتر باید صرفا به عنوان دفتر نوشتن گزارش کار استفاده کرد و برنامه ای که قراره در طول روز باهاش پیش برن رو باید در یک دفتر یا برگه مجزا نوشت.پ

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم دفتر برنامه ریزی تحصیلی رو بهتون معرفی کنیم، از انواع اون ها براتون بگیم و ویژگی های یک دفتر برنامه ریزی خوب رو براتون شرح دادیم. اگه تا اینجای مطلب با ما همراه بودی بهت تبریک میگم چون تو دغدغه آیندت رو داری و سفت و سخت داری براش میجنگی.  مطمئن باش خیلی ها این بخش از این مقاله رو نمیخونن پس این یه فرصت استثنایی برای تویی هست که تا اینجای مطلب رو داری میخونی، کنار دفتر برنامه ریزی که کمک خیلی زیادی بهت میکنه داشتن یه مشاوره متخصص که از بین رتبه برتر های کنکورانتخاب شده بهت کمک میکنه تا بتونی بهترین نتایج تحصیلی و کنکوری رو کسب کنی. این یه فرصت استثنایی برای توعه رفیق! ازش به خوبی استفاده کن. میدونی که بهترین آرزو هارو برات داریم …

دریافت مشاوره از رتبه برتر های کنکور آیدی نوین

پیشنهاد ویژه: دریافت یک جلسه مشاوره کاملا رایگان با مشاورین رتبه برتر موسسه آیدی نوین، اگه واقعا دغدغه تحصیلی داری و قصد داری سفت و سخت برای آیندت بجنگی فرم زیر رو پر کن تا رتبه برتر های کنکور باهات تماس بگیرن و از زبون خودشون بتونی تجربه موفقیتشون رو بشنوی!

رسیدن به قله ها و موفقیت در هر بحثی، اتفاقی و راحت نیست!

 

سوالات متداول

1.چرا دفتر رویاساز رو باید استفاده کنیم؟

دفتر رویاساز با جدید ترین متد های علمی، روانشناسی روز دنیا تدوین و تنظیم شده و هیچ نمونه مشابهی در ایران نداره، پس به جرات میتوان گفت که این دفتر یکی از کاملترین و بهترین دفتر برنامه ریزی موجود در ایران است.

2. هر دفتری مناسب برنامه ریزی هست؟

خیر، دفتر های برنامه ریزی ویژگی های خاصی دارند که بسته به نیاز شما این ویژگی ها متغیره و شما نمیتونید دفتریو برای برنامه ریزی در هر کاری استفاده کنید.

3داشتن یک دفتر برنامه ریزی تا چه حد ضروریه؟

اگه شما اهل نوشتن کارهاتون به صورت روزمره هستید یا دغدغه موفقیت در کارتون رو دارید، داشتن یک دفتر برنامه ریزی مناسب برای شما بسیار ضروری هست.

4. چگونه دفتر برنامه ریزی رویاساز رو تهیه کنم؟

با ورود به لینک که در ادامه براتون قرار میدیم میتونید دفتر برنامه ریزی رویاساز رو تهیه کنید: دفتر برنامه ریزی رویاساز

5. چند ساعت باید در طول روز درس بخونم؟

اگه قصد دارید به تازگی درس خوندن رو شروع کنید بهتره از روزی 5 ساعت شروع کنید و کم کم این تایم رو زیاد کنید.

5 replies on “بهترین دفتر برنامه ریزی کنکور – مقایسه 3 دفتر برتر”

profile avatarNegin گفت:

سلام ببخشید من ۳ روز پیش این محصول رو سفارش دادم ولی هنوز ب دستم نرسیده
دقیقا کی میرسه ؟

profile avatar گفت:

سلام. وقت بخیر. معمولا طی 3 الی 5 روز کاری به دستتون میرسه. برای دریافت کد رهگیری هم میتونید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید راهنماییتون میکنن

profile avatarشقایق گفت:
profile avatarمبین گفت:

سلام من دفتر برنامه ریزی کنکور رو سفارش دادم دقیقا کی به دستم میرسه

profile avatar گفت:

سلام. مبارکتون باشه. معمولا 3 روزه به دستتون میرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }