آیدی نوین - برنامه 4 ماهه کنکور – آموزش، 6 مرور و 10 آزمون در 123 روز

برنامه 4 ماهه کنکور – آموزش، 6 مرور و 10 آزمون در 123 روز

برنامه ۴ ماهه کنکور

قبولی کنکور در ۴ ماه: در 4 ماه پایانی باقی مانده تا کنکور دیگر زمانی برای آزمون و خطا و امتحان کردن روش های مختلف و البته اشتباه وجود ندارد، هر روز از این چهارماهِ نزدیک کنکور از لحاظ اهمیت با چندین روز از ماه های قبلی برابری می‌کند، پس قطعا اشتباهات و طی مسیر های اشتباهی هم چندین برابر در نتیجه کنکور شما تاثیر خواهد گذاشت؛ اما آیا می‌دانستید که رتبه های برتر بسیاری در همین زمان 4 ماه تا کنکور با برنامه ریزی و آموزش اصولی پیشروی کردند و به رتبه های 2 رقمی 3 رقمی و قبولی ها در شته های عالی (پزشکی، دندان‌پزشکی، حقوق، فرهنگیان و…) رسیدند.

اگر آماده تغییر و کسب رتبه دلخواه خودتان هستید با دقت همراه باشید تا به شما تکنیک های سریع و کوتاه برای طراحی برنامه ۴ ماهه کنکور اختصاصی و تمام ملزومات موفقیت در 4 ماه با توجه به شرایط اختصاصی که در آن قرار دارید را به شما آموزش دهیم. روش هایی از پلن 123 آیدی نوین که ما نویسندگان این مقاله را در کمتر از 4 ماه رتبه برتر کرد قطعا نتیجه شما را تغییر خواهد داد.

نکته: نکاتی که خواهیم گفت از پلن 123 موفق ترین پلن برنامه ریزی کنکور سال های گذشته با بیشترین تعداد رتبه برتر در رشته های مختلف می باشد، قطعا با اجرای این نکات، شما هم می توانید در 4 ماه رتبه برتر کنکور در رشته خودتان شوید.

دریافت برنامه 4 ماهه کنکور از رتبه برترهای آیدی نوین

شما در کمترین زمان می‌توانید برنامه اختصاصی خودتان در پلن 123 آیدی نوین با بالای 100 رتبه برتر در کمتر از 4 ماه راه دریافت کنید، کافیست فرم زیر را پر کنید:

 

بالای 100 قبولی در کمتر از 4 ما با پلن 123 آیدی نوین، قبولی ها در عکس های زیر (عکس کارنامه شما امسال اضافه خواهد شد؟):

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور های گذشته (لیست کامل در لینک زیر)

 

آیا موفقیت در کنکور در 4 ماه امکان پذیر است؟

با مسیر درستی که به شما نشان خواهیم داد قطعا بله! کافیست کارنامه رتبه برترهایی که سال های قبل با برنامه ۴ ماهه کنکور آیدی نوین در کنکور موفق شدند را ببینید، بالای 100 نفر توانستند، پس شما هم می‌توانید، کافیست یک برنامه درست را اجرا کنید و آموزش های اصولی داشته باشید، در ویدیو بالا استاد فاطمی با در نظر گرفتن کنکور و امتحانات نهایی برای شما توضیح دادند اما، یکی از کارنامه هایی که در بالا دیدید، متعلق به محمد علی‌بیگی هست که با پلن 123 در کمتر از 4 ماه رتبه 380 کنکور شد. فیلم مصاحبه شبکه امید صداوسیما با رتبه برتر آیدی نوین را حتما ببینید:

 

مصاحبه با محمدعلی بیگی، رتبه برتر آیدی نوین در شبکه امید صداوسیما

فرم دریافت برنامه ۴ ماهه کنکور از موسسه کنکوری آیدی نوین

با پر کردن فرم زیر برنامه اختصاصی خودتان را با الگوریتم قبولی سریع 123 داشته باشید:

کسب رتبه عالی در زمان کم با الگوریتم جدید آموزش و برنامه ریزی آیدی نوین قطعا ممکن است، در کمتر از 4 ماه! (لیست قبولی ها را چک کنید)

 

تا کنکور زمان قابل توجهی باقیست

اگه فکر میکنید که 4 ماه زمان کمی است، و زمان خیلی بیشتری برای موفقیت در کنکور نیاز است، بیایید باهم حساب کتاب ساده‌ای را در مورد قبولی کنکور در ۴ ماه انجام دهیم:

با روزی 8 ساعت مطالعه چه کار هایی می توان انجام داد؟

به طور خلاصه 4 ماه تا کنکور زمان داریم یعنی 120 روز، با میانگین 10 ساعت مطالعه در روز می‌شود 1200 ساعت، 200 ساعت آن را برای جبران، تنبلی و یا حتی عشق و حال کنار میگذاریم، زمان باقی مانده 1000 ساعت است! (یعنی روزی حدودا 8 ساعت)

با 1000ساعت مطالعه در این 4 ماه چه کار هایی می توان کرد؟

1000 ساعت زمان مناسب و بزرگی برای مطالعه می‌باشد، به مثال زیر توجه کنید:

برای سخت ترین امتحان سال گذشته تان چقدر وقت گذاشتید؟ قطعا 20 ساعت برای کسب نمره عالی زمان مناسبی است (بعید است کسی از 20 ساعت بیشتر برای سخت ترین امتحان وقت گذاشته باشد.)

دانش آموزان رشته تجربی 4 درس اصلی در کنکور و 4 درس اصلی هم اضافه بر این در امتحانات نهایی دارند، بیایید اصلا با فرض 8 درس در کنکور پیش برویم! (حتی امتحانات نهایی سال های قبل هم در نظر بگیریم!) مجموعا 8 درس در 3 پایه می‌شود 24 کتاب و هر کتاب را اگر بیشترین مقدار مطالعه که 20 ساعت در نظر گرفتیم زمان بگذاریم، می‌شود 480 ساعت! پسشما نهایتا 500 ساعت زمان لازم است تا 24 کتاب (8 درس هر درس 3 کتاب) را در حد امتحان نهایی خوب بخوانید. 500 ساعت را از 1000 ساعت کم می‌کنیم، 500 ساعت دیگر باقی می ماند! این 500 ساعت را هم به تست بیشتر، تمرین بیشتر و جبران و مرور کامل دروس اختصاص میدهیم. در نتیجه زمان به قدر کافی وجود دارد و می‌توان در چهار ماه در کنکور موفق شد.

نکته مهمی که مجود دارد اینکه برای مطالعه به شیوه معمولی طمان مناسبی باقی است و می‌توان نتیجه را تغییر زیادی داد؛ اما با دانستن نکات خاصی که در ادامه خواهیم گفت شما می‌توانید خیلی سریع تر و با راندمان بالاتر پیش روی کنید و  نتیجه بهتری بگیرید.

تحقیقات علمی نشان می‌دهد که  هر چقدر به یک امتحان نزدیک تر می‌شویم، راندمان مطالعه و یادگیری ما بیشتر و بیشتر می‌شود. اولا چون زمان یادگیری نزدیک به زمان امتحانات هست و به همین دلیل مطالب کمتری را از یاد می‌بریم، ثانیا راندمان مطالعه با افزایش هورمون ادرنالین به بالاترین حد خود خواهد رسید، بی شک همه‌ی ما تجربه شب قبل از امتحان را داشته‌ایم،و قطعا همگی بعد از امتحان این جمله را با خودمان بازگو کرده ایم: “اگه یه شب دیگه فرصت داشتم نمره بهتری کسب می کردم!”
این چهارماه، می‌تواند دقیقا همانند شب امتحان برای کنکور و امتحانات نهایی باشد، چون سطح استرس (استرس مفیده) بالاست و در نهایت ترشح هورمون کورتیزول بیشتر است، در نتیجه راندمان یادگیری بیشتر است. از طرفی بخاطر نزدیکی زمان تا روز کنکورسراسری مطالبی را که یاد گرفتید و تمرین کرده اید بدون فراموشی و با راندمان بالاتر قابل استفاده برای آزمون کنکور هستند، قطعا این 4 ماه می‌تواند نقش تعیین کننده ای در نتیجه کنکور شما داشته باشد،
فارغ از هر سطح درسی که در آن قرار دارید، پس لطفا نسبت به زمان باقی مانده امیدتان را از دست ندهید!

 

5 نکته مهم برای قبولی کنکور در 4 ماه

5 نکته مهم برای قبولی کنکور در ۴ ماه

برای موفقیت در کنکور در 4 ماه باید علاوه بر آموزش درست و مطالعه دروس، چندین بار مرور و جمع بندی به همراه تست های مکرر داشته باشید. اگر این رویه را به طور کاملا برنامه ریزی شده و حساب شده در 4 ماه پیش ببرید، کار شما بسیار راحت خواهد شد و دیگر دچار سردرگمی نخواهید شد. در ادامه مسیر آموزش صحیح، مطالعه اصولی، نکات تستی زنی، مرور و جمع بندی کنکور در 4 ماه را به صورت کامل در 5 گام به شما آموزش می‌دهیم و سپس نمونه برنامه ریزی 4 ماهه کنکور را در اختیار شما قرار میدهیم:

1- فرصت جبران نیست، اشتباه ممنوع:

اگر قصد قبولی در رشته و دانشگاه دلخواهتان در 4 ماه را داریدباید قید توصیه های غیر منطقی و غیر عقلانی را بزنید، روندی که تا الان نتیجه بخش نبوده قطعا در ادامه نیز منجر به رتبه برتر شدن شما در 4 ماه باقی مانده تا کنکور نخواهد شد! همه ما حتما خیلی از این موارد را تجربه کردیم:

 • گوش دادن به حرف های بیهوده ی افراد غیر کارشناس (نه بابا مگه ممکنه! باید از پایه شروع میکردی، فقط تیزهوشانیا رتبه برتر میشن و..)
 • گوش دادن به نکات مشاوره‌ای از افراد نادرستی که خودشان نتوانستند رتبه برتر کنکور شوند! (فعلا برو فلان کتابو بخر برو فلان دی وی دی رو بخر!)
 • جو گیر شدن  و جو زدگی الکی! نشانه های جو زدگی: “من از فردا ساعت 5:55 دقیقه شروع می کنم به درس خوندن. من فردا 14 ساعت درس می خونم (حالا تو عمرش ربع ساعت پشت سر هم درس نخونده!). از فردا خودمو تو اتاق حبس می کنم. با سه رنگ خودکار جزوه و نکته می نویسم. از روی 4 تا کتاب کمک آموزشی و 2 تا ویدئوی آموزشی یه مطلبو باید بخونم و…”
 • ادامه دادن روند بی نتیجه قبلی (مثلا با ساعت مطالعه بالا و تعداد تست بالا تا به امروز درصد هیچ درسی را به بالای 40% 50% نزسانده قطعا روش اشتباه بوده)

این تصمیمات جدید و ادامه روند قبلی قشنگ به نظر می رسد، اما در عمل شاید نهایتا 1 هفته دوام بیاورد! چرا؟ چون ایجاد عادت به آرام آرام و به مرور زمان اتفاق می‌افتد.
افرادی که تصمیمات چکشی می گیرند، در عمل خیلی کم پایدار و پایبند و متعهد ادامه میدهند (یکم به گذشته فکر کن، قطعا تو هم داشتی؛ یعنی هر کسی داشته تو زندگیش). پس لطفا این اشتباهات مسخره را دیگر انجام ندهید و فرصت سوزی نکنید!

2- باید راهنما و مشاور داشته باشید!

خیلی صریح و واضح میخواهیم بگوییم که برای رتبه برتر شدن در 4 ماه باید مشاور داشته باشید! ممکن است در اطرافتان افرادی باشند که بگویند: مشاور داشتن  اهمیت زیادی در موفقیت ندارد! اما به شما ثابت می‌کنیم که سخت در اشتباهند، اگر برای داشتن مشاوره کنکور دلیل میخواهید، در ادامه دلایل مهم و ضرورت داشتن مشاوره کنکور حرفه ای را بیان می‌کنیم:

آزمون و خطای کمتر:

رتبه برتر شدن در کنکور بدون مشاور هم امکان پذیر است اما نه در 4 ماه! شما میتوانید با امتحان کردن روش های مختلف و آزمون و خطا های پی در پی در پیدا کردن روش مناسب خودتان موفق شوید اما باید یادتان باشد که الان اول تابستان یا اول مهر نیست که شما قصد داشته باشید روش های مختلف را روی شخصیت درسی خود آزمون و خطا کنید و بخواهید بهترین آن را پیدا کنید (تازه اگر نا امید نشدید و کلا ول نکردید). در این مدت محدود، شما زمان آزمون و خطا ندارید و این تفاوت شما با کسانی است که از 1 سال قبل برای کنکور آماده شده اند!

شما باید در این مدت زمان کم فقط روی روش های درست تمرکز کنید و زمانی که میخواهید برای امتحان روش های اشتباه هدردهید را برای مرور و جمع بندی بیشتر با روش صحیح صرف کنید. روش استانداردی که برای دانستن آن نیازمند مشاوری هستید که هم خود رتبه برتر کنکور باشد و هم آموزش ارائه مشاوره دیده باشد تا توانایی تشخیص سطح و بهترین متد مطالعه و یادگیری و بهترین شیوه برنامه ریزی برای افراد مختلف را داشته باشد(یادتان باشد که دانستن یک چیز دلیل بر توانایی ما در آموزش خوب آن چیز نیست، پس هر رتبه برتری هم مشاور خوبی برای شما نیست).

پیگیری و پشتیبانی مشاور مانع مستحکم برای نا امیدی شما

خیلی از اوقات اتفاق افتاده که افراد کاری را شروع کنند و تا جایی هم خوب پیشروی داشته باشند، اما به دلیل اتفاقات خاصی یا تشویق نشدن یا نداشتن دید درست برای دیدن نتیجه، کار را کلا رها می کنند! حتما برای شما هم پیش آمده است. درسته که برای انجام کار ها باید همیشه از درون خودتان عطش رسیدن داشته باشید، اما وجود یک عامل بیرونی می تواند خیلی کمک کننده و تاثیر گذار باشد، تا به خودتان بیاید و اتلاف وقت نکنید، پس اینجاست که مشاور تحصیلی و  مشاور انگیزشی به کمک شما آمده و باعث حفط انگیزه و استمرار خواهد شد.

فرم دریافت برنامه ۴ ماهه کنکور آیدی نوین

برای دریافت مشاوره تخصصی 4 ماهه کافیست فرم زیر را پر کنید، ظرف چند ساعت یکی از بهترین مشاورین آیدی نوین با شما تماس میگیرند و به سوالاتتان جواب خواهند داد:

 

1.معرفی بهترین منابع برای مطالعه برنامه چهار ماهه کنکور

اهمیت داشتن یک آموزش خوب و یک منبع آموزشی خوب بعلاوه یک منبع سوالات امتحان نهایی و تست های استاندارد در حد کنکور ساسری بر کسی پوشیده نیست، و شما عملا وقتی برای آزمون و خطا در تهیه بهترین منابع آموزشی و تست زنی ندارید، یک مشاور رتبه برتر و آگاه به بهترین منابع برای 4 ماه تا کنکور با توجه به وضعیت درسی و نقاط ضعف و قوت شما می‌تواند بهترین منابع و سریع ترین منابع برای رسیدن به آموزش مطلوب و حل تست را به شا معرفی کند، ما به طور جداگانه در مقاله ای به توضیح تفضیلی بهترین منابع سطح بازار پرداخته ایم که شما می‌توانید از طریق لینک زیر این توضیحات را مطالعه کنید:

بهترین منابع کنکور تجربی

2.جلوگیری از ورود به مسیر اشتباه

ممکن است در بعضی از اقداماتتان به بن بست بخورید یا راهکاری برای شخص شما قابل انجام نباشد یا نتیجه بخش نباشد، و شما بعد از شکست خوردن در مسیر برنامه ریزی و اجرای برنامه ریزی، به خاطر نداشتن راهکار دیگر برای خروج از این بحران؛ نا امید خواهید شد و از ادامه مسیر دست میکشید. مشاور ماهر رتبه برتر در این مواقع یک برنامه دوم یا “Plan B” در اختیارت قرار خواهد داد تا بزودی از این بحران خارج بشید. این دلایل مهم و دلایل دیگری که تعدادشان کم نیست، مثل آموزش بهترین روش های مطالعه تست زنی و مرور، برنامه ریزی روز به روز و پیگیری هر شب، تحلیل و بررسی آزمون ها و چیدن راهبرد اختصاصی اهمیت استفاده از مشاوره برای برنامه ریزی و مطالعه کنکور را چند برابر می‌کنند، پس تصمیم درست این است: انتخاب یک مشاور تحصیلی رتبه برتر و متخصص.

3- اهمیت آزمون دادن در برنامه چهار ماهه کنکور

هر چقدر حرف اشتباه در مورد آزمون شنیدید، کنار بگذارید. الان دقیقا موقع آزمون دادن است! حرف های اشتباه درباره آزمون چه چیز هایی هستند؟

 • سوالات آزمون‌ها استاندارد نیست.
 • آزمون دادن وقت داوطلب را هدر می‌دهد.
 • اگر تراز آزمون شما پایین است، آزمون الکی شرکت نکنید.
 • تراز پایین در آزمون باعث از بین رفتن روحبه شما می‌شود.
 • تقلب در آزمون زیاد انجام میشه.
 • نتایج آزمون ها واقعی نیست.
 • و…

خب حالا سوال پیش میاد که آزمون در چه مواردی به من (دانش آموز ، داوطلب کنکور) کمک میکند؟

 • آزمون به شما کمک می کند که برنامه منسجم تری داشته باشید.
 • آزمون به شما نشان می‌دهد که در مباحثی که خوانده اید چقدر تسلط دارید.
 • آزمون نقاط ضعف و قوت شما را نشان می دهد.
 • شما باید به آزمون به این دید نگاه کنید که اگه من درسی را کم زدم خدا رو شکر فهمیدم باید بیشتر بخوانم و یا بیشتر تست بزنم یا حداقل روش مطالعه را تغییر دهم (قبل از اینکه نتیجه کنکور این موضوع رو نشان دهد).
 • آزمون و تحلیل آزمون به شما نکاتی رو یاد میدهد که هیچ کلاس، کتاب و دی وی دی ای نمی تواند آموزش دهد (دقیقا یادگیری نقاط ضعف و تاریک).

خب حالا شما میتوانید درست تصمیم بگیرید که آیا حرف افراد غیر کارشناس درست است؟ یا آزمون دادن یک نکته مثبت در مسیر یادگیری است؟ انتخاب با شماست!

ویژگی های یک آزمون منایب برای برنامه ریزی 4 ماهه

حالا که متوجه شدید آزمون دادن چقدر میتواند به شما کمک کند، حالا به سراغ اینکه “چطور یک آزمون خوب انتخاب کنیم؟” می رویم و ویژگی های یک آزمون خوب چه مواردی هستند؟

 • برنامه یک آزمون برای شروع از صفر باید با توجه به شرایط درسی داوطلب و با شروع از نقطه صفر باشد.
 • سوالات آزمون باید استاندارد باشد.
 • پاسخنامه تشریحی و تحلیل آزمون باید موجود باشد.
 • از جامعه آماری خوب برخوردار باشد.
 • کارنامه تحلیلی خوبی داشته باشد.

ما برای بچه هایی که می‌خواهند از صفر شروع کنند آزمون های رپیتیچ با شرع از صفر که یک راهبرد 4 سطحی دارد پیشنها می کنیم.

4-اهمیت آموزش و مرور صحیح در برنامه چهارماهه

یکی از ابزار های مهم و شاید حیاتی ترین ابزار برای داوطلبان کنکور علی الخصوص کسانی که می‌خواهند در زمان کمتر از 4 ماه نتیجه خوبی بگیرند، آموزش صحیح و کارامد و مرور منظم و موثر است. مفاهیم کتاب های درسی و حتی کتاب های کمک آموزشی به سادگی قابل استنباط و یادگیری در حد حل سوالات امتحانات نهایی و حل تست های کنکور نیستند، فارغ از این زمان کمی تا کنکور باقی است و حجم بالای منابع کمک آموزشی پاسخگوی رفع نیاز آموزشی داوطلبان کنکور در 4 ماه نیست، علاوه بر این موراد، حتی بعد از آموزش و تست زنی امکان فراموشی نزدیک کنکور سر جلسه کنکور درصورت نبود یک مرور مقوی بسیار زیاد است، اما چه باید کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید:

آموزش مفهومی سریع، تستی و تشریحی

در ابتدای مقاله اثبات کردیم که زمان باقی مانده تا کنکور زمان مناسبی است، اما این زمان آنچنان زیاد نیست که شما منابع حجیمی شامل کتاب های جامع و آموزش های ویدیویی با ساعت ها تدریس را بتوانید بررسی کنید، جدای از این اگر شما به چنین کاری بپردازید زمانی برای مرور و جمع بندی که از مهم ترین ارکان نتیجه گیری کنکور در 4 ماه و امتحانات نهایی است باقی نخواهد ماند.

شما باید با اولیوت بندی آموزش ببینید و در عین حال از آموزش های با یادگیری سریع به همراه مرور توامان استفاده کنید، تا هم مطالب را به خوبی یادبگیرید هم مهارت حل سوال و تست پیدا کنید و هم به تدریج مطالب را مرور کنید تا در خاطرتان ثبت شود. در ادامه از بهترین منابع آموزش و مرور با شما خواهیم گفت:

یادگیری سریع با رپیتیچ

ما در مجموعه آموزشی و مشاوره ای آیدی نوین رپیتیچ بعد از بررسی تعداد زیادی از منابع کتاب کمک آموزشی و ویدیو های اموزشی اساتید و البته با همکاری بالای 100 نفر از رتبه های برتر کنکور در سال های گذشته برای شما آموزشی آماده کردیم که در زمان کم (کمتر از 300 ساعت) شما را هم در تشریحی و هم در تستی به سطوح بالای 70% در کنکور و نمره 20 در امتحانات نهایی برساند، این مجموعه کم حجم ترین و در عین حال مقوی ترین مجموعه آموزشی با سبک جدید، موجود در بازار کنکور برای شروع از صفر برای کنکور است. کنکوری ها می‌توانند در کنار رپیتیچ برای مرور سریع از  رپیدیو استفاده کنند:

برای استفاده از آموزش های انیمیشنی و مفهومی رپیتیچ میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید:

https://rapiteach.com

مرور موثر و سریع با رپیدیو

سامانه رپیدیو، یک سامانه برای مرور و جمع بندی سریع دروس با استفاده از فلش کارت می باشد. سامانه رپیدیو یک هوش مصنوعی قوی است و شامل تعداد بالایی از فلش کارت الکترونیک است، این فلش کارت ها بعد از بررسی دقیق کتاب ها و منابع آموزشی و کمک درسی موجود در بازار و با توجه به سوالات کنکور سراسری سال های گذشته توسط یک تیم رتبه برتری تهیه شده و هوش مصنوعی رپیدیو یک الگوریتم 6 مرحله ای از مرور را طبق منحنی ابینگ هاوس با 6 بار مرور در اختیار داوطلبان قرار می دهد. در این سامانه دانش آموز باید هر فلش کارت را 6 بار متوالی و با بازه مروری مناسب درست جوابدهد تا فرایند مرور فلش کارت مورد نظر به اتمام برسد.

 • رپیدیو دقیقا همانند یک معلم خصوصی عمل می‌کند.
 • به سادگی در هر موقعیت زمانی و مکانی قابل دسترسی است.
 • فراموشی بعد از مرور با رپیدیو غیر ممکن است.

همان طور که گفته شد رپیدیو یک هوش مصنوعی فعال است و بعد از اینکه شما مقداری با رپیدیو به مرور درس ها پرداختید، همانند یک معلم خصوصی دقیقا نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی کرده، نقاط قوت را بار ها و با بازه زمانی صحیح مرور می‌کند تا همیشه در ذهن شما ثبت شود و غیر قابل فراموشی گردد و نقاط ضعف شما انقدر تکرار خواهد شد تا ملکه ذهن شما گردد و تبدیل به نقاط قوت شما شود.

شما می تونید از طریق این لینک با رپیدیو آشنا شوید و بعد از ورود به رپیدیو از این شیوه جدید آموزشی و مروری بدون فراموشی استفاده کنید:

https://idnovin.com/rapidew

در ادامه چند نکته مهم را با شما در میان خواهیم گذاشت که مستقیما به درس مربوط نیستند؛ اما بسیار مهم هستند و در فرآیند درس خواندن شما تاثیر گذار هستند. یعنی شما با رعایت و اجرای درست این موارد، نه تنها در درس خواندن و کنکور موفق خواهید شد، بلکه در زندگی خود نیز مسیر درست را در پیش خواهید گرفت:

5-داشتن سبک زندگی صحیح در برنامه ۴ ماهه کنکور

این نکات، مواردی است که در عمل به برنامه ریزی 4 ماهه کنکور و افزایش راندمان مطالعاتی و کنکوری شما بسیار موثر و قابل توجه است:

11 اصل مهم لایف استایل خوب برای کسب موفقیت در 4 ماه:

 1. خواب
 2. نظم
 3. ذهن آگاهی
 4. مدیریت زمان (مدیریت گوشی)
 5. ورزش
 6. تغذیه
 7. تمرکز
 8. کنترل ضمیر نا خود آگاه
 9. حال خوب
 10. ذهن آماده
 11. مثبت اندیشی

دانلود نمونه برنامه 4 ماهه کنکور آیدی نوین

با کلیک روی لینک های زیر میتونید نمونه برنامه ۴ ماهه کنکور آیدی نوین رو که برای هفته اول و دوم هر رشته به صورت جداگانه (مثال: بخشی از برنامه ۴ ماهه کنکور تجربی رایگان) هست رو دریافت کنید:

دانلود نمونه برنامه پلن 123 تجربی

دانلود نمونه برنامه پلن 123 ریاضی

دانلود نمونه برنامه پلن 123 انسانی

 

پلن 123 ویژه ایام پایانی تا کنکور سراسری

پلن 123 ویژه ایام پایانی تا کنکور سراسری

برای مشاهده توضیحات کامل و جامع در خصوص پلن 123 آیدی نوین ویدیو زیر را با دقت ببینید:

 

پلن 123 مناسب برای چه کسانی است؟

 • کسانی که میخوان از صفر شروع کنند و از درس دور بودند و دنبال برنامه 4 ماهه کنکور هستن.
 • کسانی که تا حالا کنکوری نخوندند.
 • کسانی که مطالعه مناسب نداشتند.
 • کسانی که تا الان خوب نتیجه نگرفتند.
 • کسانی که تا به امروز پیشرفت خوبی داشتند.
 • کسانی که می خواهند جمع بندی فوق العاده ای داشته باشند.

 

پلن 123 شامل چه چیزهایی میشه؟

پلن 123 شامل چه چیز هایی میشه؟

پلن 123 در مجموع شامل 3 گزینه ی کامل و جامع میشه که در ادامه تمام اونا رو براتون توضیح میدیم.

1-راهبرد 4 رنگ

راهبرد یعنی یک پلن کلی که نشون میده هر 2 هفته باید چه مباحثی خونده بشه. به دلیل اینکه این راهبرد 4 سطح مختلف دانش آموزان رو در بر می گیره به اون راهبرد 4 رنگ میگیم.

راهبرد سبز در برنامه 4 ماهه

راهبرد با رنگ سبز

نشون دهنده مباحث، سرفصل ها و بخش هایی هست که به نسبت حجم شون، تست قطعی بالایی توی کنکور سراسری دارند.
اگر داوطلبی تا الان هیچی نخونده و از این به بعد هم نمی تونه زمان زیادی (بالای 7 ساعت) در روز برای کنکور وقت بگذاره، این رنگ و راهبرد مناسبشه؛ چون با یک ساعت مطالعه حداقلی می تونه به میانگین درصدی بالای 50 درصد برسه.
در حقیقت راهبرد سبز حدودا 40 تا 60 درصد حجم مطالب کنکور رو شامل میشه؛ اما تعداد تست این مباحث، حدودا 70 درصد تعداد تست های کنکوره.

راهبرد سبز+آبی

راهبرد با رنگ سبز+آبی

اگر داوطلبی کم و بیش تا الان تشریحی خونده و وقت بیشتری داره، این راهبرد 2 رنگ بهش پیشنهاد میشه.
حتی کسایی که صفر صفرن و میخوان زمان بیشتری رو برای درس خوندن بگذارن (حدودا 8 ساعت) راهبرد سبز و آبی بهشون پیشنهاد میشه.

اگه کسی در میانه ی استفاده از راهبرد سبز و آبی کم آورد، می تونه بره سراغ راهبرد سبز و قسمت آبی رو رها کنه.

در حقیقت ما علاوه بر راهبرد سبز، قسمت هایی که به نسبت، تست بیشتری ازشون میاد رو اینجا اضافه کردیم و حجم مطالب رو افزایش دادیم. این امر کمک می کنه در نهایت تعداد تست بیشتری از کنکور سراسری برامون قابل حل باشن.
اینجا در حقیقت ما با خوندن بین 50 تا 75 درصد حجم کتب درسی، می تونیم به 80 درصد تست های کنکور تسلط پیدا کنیم.

راهبرد سبز+آبی+بنفش برنامه 4ماهه

راهبرد سبز + آبی +بنفش

این راهبرد 3 رنگی، مخصوص داوطلبان کنکوری ای هست که پر تلاش بودن و تا الان خوب خوندن؛ اما نتیجه اونقدرا باب میل شون نبوده. این داوطلبا تایم مطالعاتی بالایی دارند، سطح علمی خوبی دارند و فقط میخوان مباحث کم حجم و کم تست از برنامه شون حذف بشه.
این افراد حالا می تونن با این راهبرد از شر مطالبی که نتیجه کنکورشون رو خیلی تغییر نمیده، اما مطالب سختی هستن و وقت زیادی ازشون می گیره؛ خلاص بشن.
در کنارش یک برنامه جامع و خوب دارن که بتونن همه مباحث خوب و تست خیز رو بخونن.
در حقیقت با خوندن حدود 85 درصد منابع، می تونن بر حدود 90 درصد تست های کنکور تسلط پیدا کنند.

 

راهبرد سبز+آبی+بنفش+قرمز

راهبرد سبز + آبی + بنفش + قرمز

این راهبرد یک برنامه ریزی کامل و جامع برای کنکوری های پرتلاشه که تا الان تمام مباحث رو تموم کردن و نتیجه خوبی براشون حاصل شده.

البته شامل تمام مباحث و سرفصل ها میشه.

برای کسایی که میخوان به همه مطالب برسن و واسه شون وقت بذارن و طبق زمانبندی، دوباره همه مباحث رو تجزیه تحلیل و مرور کنند.

راهبرد 4 رنگ، شامل 100 درصد مباحث کنکور خواهد شد.

2- آزمون

طبق راهبردی که تعیین شده، آزمون های راهبردی و مرحله ای در طی این برنامه قراره برگزار بشه.
همون طور که می دونید، اکثر موسسات آزمون محور الان راهبردشون تقریبا از نصف گذشته. اگر بخواین با آزمون اونها پیش برید، نمی تونید به آزمون یکسری مباحث برسید و قسمتی از یادگیری تون ناقص می مونه.
به همین خاطر، ما در آیدی نوین و در برنامه 123، طبق راهبرد سبز+آبی+بنفش+قرمز برای شما آزمون طراحی کردیم و در اختیارتون قرار میدیم.

این بخش، شامل 7 آزمون مبحثی طبق راهبرد و 2 آزمون جامع خواهد شد؛ با این حال، شیوه پاسخگویی بچه ها به آزمون با هم تفاوت داره.

بچه هایی که فقط طبق راهبرد سبز رنگ پیش میرن، باید یاد بگیرن که به سوالات بودجه بندی های دیگه (زرد و نارنجی و قرمز) توجهی نکنن و برای اونها وقت نذارن. اینجوری می تونن سوالات بودجه بندی خودشون رو بهتر جواب بدند تا در نهایت نتیجه بهتری بگیرند.

3- مشاوره رتبه برتر متخصص

همه بچه های پلن 123 در کنار تمام امکاناتی که بهشون اختصاص داده میشه، یک مشاور رتبه برتر متخصص دارند. کسی که خودش یکبار تجربه رتبه برتر شدن در کنکور سراسری رو داشته (دانش آموز آیدی نوین بوده و یا همکار آیدی نوینه).
البته دوره های رتبه پروری رو در دپارتمان مشاوره تخصصی آیدی نوین گذرونده و به اصطلاح یک مشاور رتبه برتر هست. اون کنارتونه که برنامه تون رو شخصی سازی کنه. با توجه به سطحتون بهتون منابع مختص خودتون رو معرفی کنه. بهتون نحوه مطالعه اختصاصی خودتون رو بگه. شیوه تست زنی هر درس رو باهاتون کار کنه. شیوه آزمون دادن یک رتبه برتر رو براتون توضیح بده و هر شب پیگیری و پشتیبانی و پاسخ به سوالات مشاوره ای تون رو داشته باشه. در حقیقت شما تو پلن 123، یک مشاور رتبه برتر خصوصی دارید که تا کنکور همراه تونه.

 

سخن پایانی برنامه ۴ ماهه کنکور

سخن پایانی

این مقاله یکی از مهمترین مقالات سایت آیدی نوین بود که با دقت و حساسیت زیادی برای شما آماده شده. پلن 123 یکی از نتیجه بخش ترین پلن‌های موسسه آیدی نوین بوده که ورودی های زیادی رو به دانشگاه های معتبر داشته، امیدواریم که با دقت از مطالب این مقاله استفاده کرده باشید و شماهم مثل خیلی از داوطلبین آیدی نوین بتونید توی کنکور موفق باشید. اگه تا اینجای مقاله رو مطالعه کردی و فکر میکنی که نیاز به راهنمایی بیشتری داری می‌تونی فرم زیر رو پر کنی و با یکی از رتبه برتر های آیدی نوین ارتباط بگیری تا با مشاوره درست به سوالاتت پاسخ بده:

دریافت برنامه 4 ماهه و مشاوره کنکور

با پلن 123 موفقیتت رو توی کنکور تضمین کن! همین الان فرم زیر رو پر کن و برنامه ریزی اختصاصی خودت رو از یه رتبه برتر به همراه مشاوره تخصصی بگیر:

نظرات ، سوالات و پیشنهادات خودت رو در بخش کامنت ها برای ما بنویس، توی کوتاه ترین زمان بهش جواب میدیم❤️

 

سوالات متداول

1. پلن 123 چیست و چطور با استفاده از آن 4 ماهه در کنکور موفق شویم؟

پلن 123 آیدی نوین یکی از بهترین پلن ها و پر نتیجه ترین پلن آیدی نوینه که تونسته عده زیادی رو با این پلن به دانشگاه های معتبر برسونه. با این پلن توی 4 ماه 6 بار تمام دروس رو مرور میکنی و 10 بار آزمون میدی تا مطمئن بشی که هیچ نکته ای رو از یاد نمیبری.

2. آیا میتوان در 4 ماه رتبه برتر کنکور شد؟

عده خیلی زیادی با استفاده از پلن 4 ماهه آیدی نوین تونستن با شروع از بهمن و اسفند برای کنکور رتبه برتر بشن، لیست بعضی از این قبولی هارو در ابتدای این مقاله قراردادیم.

49 replies on “برنامه 4 ماهه کنکور – آموزش، 6 مرور و 10 آزمون در 123 روز”

profile avatarعبدالله گفت:

سلام
من کلاس یازدهم رشته انسانی هستم کلاس دهم هیچی نخوندم خیلی ضعیفم و کلاس یازدهم تا الان هم هیچی نخوندم چه برنامه ای سفارش بدم یکی از بهترین برنامه هارو برام معرفی کنید
لطفا زود جواب بدید وقت ندارم

profile avatar گفت:

سلام. با توجه به اینکه یازدهمی هستید پیشنهاد میکنم در طرح های مشاوره ای موسسه ثبت نام کنید. تا هم براتون برنامه ریزی شخصی انجام بگیره و هم بتونید تمام سوالات خودتون رو از مشاور علمی بپرسید. ضمنا میتونید بطور همزمان از مشاور انگیزشی هم برای حل مشکلات خواب، بی انگیزگی، استرس و … میتونید استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید فرم های ارتباط با مشاورین که در صفحات مختلف سایت قرار گرفته رو پر کنید تا مشاورامون باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنن

profile avatarZh گفت:

سلام من چندین بار مشخصات پر کردم اما کشی تماس نگرفته ک به شدت به برنامه احتیاج دارم ۲۴ ساعت هم گذشته ولی تماسی نیسسسس

profile avatar گفت:

سلام. معمولا مشاورین طی 24 ساعت باهاتون تماس میگیرن. این احتمال وجود داره که تماس گرفته شده ولی پاسخ ندادید. در عین حال اگر هنوز نتونستید با مشاورین صحبت کنید پیشنهاد میکنم خودتون شخصا با شماره تلفن دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید

profile avatarR گفت:

سلام. من فقط آزمونها و برنامه راهبردی شو میخوام.
هزینه ش چقدر میشه؟
از الان هم میشه شروع کردو با آزمونهای آنلاین همراه شد؟ (۱۴ اسفند) یا باید حتما از ۸ اسفند شروع می کردیم؟
خواهششششش میکنم زودتر جواب بدین

profile avatar گفت:

سلام. بله میتونید فقط در آزمون آنلاین کنکور سنجاز شرکت کنید. هزینش 500 هزار تومان هست که در حال حاضر با تخفیف میتونید به قیمت 290 هزار تومان ثبت نام کنید. برای ثبت نام وارد سایت سنجاز بشید. ضمنا با پر کردن فرم های موجود در این صفحه هم مشاوران کنکور آیدی نوین باهاتون تماس میگیرن و نحوه ثبت نام رو خدمتتون توضیح میدن.

profile avatarمهدی سبلانلر گفت:

سلام من به شدت به یک برنامه نیاز دارم لطفا سریع با من تماس بگیرید

profile avatar گفت:

سلام. بعد از پر کردن فرم ها، حدود 24 ساعت زمان میبره تا باهاتون تماس گرفته بشه.

profile avatarناشناس گفت:

سلام
ببخشید وقتی توی این طرح ثبت نام کنیم واسه ی استفاده از رپیدیو باز هم باید هزینه ی جدا بپردازیم؟

profile avatar گفت:

سلام. رپیدیو روی این طرح هست و نیاز به پرداخت هزینه جدا نداره

profile avatarافسانه گفت:

سلام
من ثبت نام کردم هزینه هم پرداخت کردم ولی هنوز کسی باهم تماس نگرفته

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. لطفا نام و نام خانوادگی خودتون و فامیل مشاورتون رو اینجا اعلام کنید تا براتون پیگیری کنیم که هر چه سریعتر باهاتون تماس گرفته بشه و کار رو شروع کنید

profile avatarستاره گفت:

سلام خسته نباشید من از آبان برای کنکور شروع کردم ولی میانگین ساعت خوندنم ۷ ساعته و توی تراز آزمونم پیشرفت هم داشتم.به نظرتون این برنامه کمک میکنه رتبه زیر ۵۰۰ بیارم؟؟آخه من زیاد نمیتونم هزینه کنم

profile avatar گفت:

سلام وقت شما بخیر

خیلی عالی پیشرفت کردی و این خیلی جای شکر داره و افرین بهت

این پلن علاوه بر برنامه ریزی شخصی سازی شده و پیگیری و پشتیبانی یک رتبه برتر
ابزار های دیگه ای مثل
ازمون
اموزش نوین با رپیدیو
و مشاوره انگیزشی و روانشناسی و خیلی چیزا های دیگه در اختیارت قرار میده

که بتونی پیشرفتت رو دو چندان کنی
و نتیجه ای که قراره بهترش کنی رو خیلی خیلی بهتر کنی

profile avatarGhazaleh گفت:

سلام ببخشید من شماره مشاوره ای ک با من تماس گرفته بود حواسم نبود حذف کردم چ جوری میتونم شمارشونو پیداکنم؟!

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. کافیه مجدد فرم های موجود تو این صفحه رو پر کنید تا اسمتون مجدد ثبت بشه و باهاتون تماس بگیریم. موفق و موید باشید

profile avatarسارا گفت:

سلام وقت بخیر
اگه از تاریخ 8 اسفند بگذره دیگه نمیشه وارد پلن شد؟

profile avatar گفت:

سلام. اگر ظرفیتی باز بشه بله ولی بهتره سر موقع وارد پلن بشید…

profile avatarsara گفت:

سلام ببخشید الان برا شروع کردن اونم از صفر دیر نیس

profile avatarسعید نورالهی گفت:

میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه س
شما تلاشتون رو باید بکنین و به نسبت تلاشتون و راهنمایی های مشاورای ما بهترین نتیجه ای که میشه رو می گیرین.

profile avatar123 گفت:

سلام
هزینه ی 9 تا آزمون چقده؟
تو این پلن منابع هم میدید؟
از طریق پیام رسان منابع رو میدید؟

profile avatar گفت:

۹ مرحله ازمون ۵۰۰ هزار تومان هست که فعلا ۴۲ درصد تخفیف داره
یعنی با ۲۹۰ هزار تومان میتونید ثبت نام کنید. برای ثبت نام میتونید فرم های موجود در این صفحه رو پر کنید تا مشاورامون باهاتون تماس بگیرن و نحوه ثبت نام رو خدمتتون توضیح بدن.

profile avatarناشناس گفت:

سلام
هزینه ی 9 تا آزمون چقده؟

profile avatar گفت:

۹ مرحله ازمون ۵۰۰ هزار تومان هست که فعلا ۴۲ درصد تخفیف داره
یعنی با ۲۹۰ هزار تومان میتونید ثبت نام کنید. برای ثبت نام میتونید فرم های موجود در این صفحه رو پر کنید تا مشاورامون باهاتون تماس بگیرن و نحوه ثبت نام رو خدمتتون توضیح بدن.

profile avatarعبدالله گفت:

سلام میشه قیمت پلن 123 چنده واقعا خیلی ضعیفم و اصلا نمیتونم با چجور برنامه‌ای پیش برم.
و من اصلا در راهنمایی به درس علاقه‌ای نداشتم و دهم هم همینطور و الان یازدهم علوم انسانی هستم 26 روز دیگه مونده به 1400 یعنی کلاس یازدهم هم به هدر رفت یعنی من هیچی یاد ندارم بنظرت این پلن 123 چهار ماه برام مناسبه یا نه؟ لطفا سریع جواب بدید وقت ندارم

profile avatar گفت:

سلام عبدالله عزیز. ببینید پلن 123 درواقع یه پلن از سطح صفر هست.
توی این پلن مباحث در 4 سطح، سطح بندی شده هستن. در برنامه 4 ماهه یا همون پلن 123 آیدی نوین شما با 4 رنگ از مباحث روبرو هستید. و بسته به اینکه سطح درسی خودتون چقدر هست میتونید انتخاب کنید که یک رنگ از مباحث یا تمام 4 رنگ رو مطالعه کنید.
در کنارش شما 9 تا آزمون میتونید بدید و همینطور مشاور متخصص رتبه برتر هم با شما هست که برنامه رو براتون شخصی سازی میکنه و بطور شخصی براتون برنامه ریزی روزانه انجام میده.
در کنارش یه مشاور انگیزشی و روانشناسی هم بهتون کمک میکنه.
ضمنا با سامانه رپیدیو میتونید درسارو تا روز کنکور بیش از 6 بار بخونید و مرور کنید.
خیلی کلی بخوایم بگیم هر آنچه که برای کسب یه رتبه خوب تو 4 ماه نیاز هست رو ما تو این طرح قرار دادیم و قطعا میتونید امید داشته باشید که باهاش یه نتیجه عالی کسب کنید.
هزینه برنامه 4 ماهه آیدی نوین، 3 میلیون و 900 هزار تومان هست برای 4 ماه. البته تا پایان امشب میتونید این پلن رو با 50 درصد تخفیف و به قیمت 1میلیون و 950 هزار تومان ثبت نام کنید.

profile avatarSara گفت:

سلام خسته نباشید
امکانش هست فقط آزمون و برنامه ی سبز رنگ رو بگیرم؟
در این صورت هزینش چقده؟

profile avatar گفت:

اگر فقط آزمون و برنامه راهبردی آزمون رو بخوای میشه

برنامه به صورت رنگ به رنگ از هم جدا نیست همه رنگ ها با هم هستن

این دانش موزان هستن که به انتخاب خودشون رنگ راهبردشونو انتخاب میکنن

البته پیشنهاد من اینه که در کنار راهبرد ازمون مشاوری وجود داشته باشه که پلنشو اختصاصی برای شما روز بروز بنویسه

که این موراد در پلن 123 وجود داره

اما اگر نخواستی میتونی فقط آزمون رو ثبت نام کنی و راهبردش رو دریافت کنی❤️

profile avatarودفف گفت:

دووووو میلیون واسه یه برنامه؟؟؟؟ :|||||
حرفی واسه گفتن ندارم…

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر… فکر میکنم اصلا توضیحات مربوط به پلن 123 رو مطالعه نکردین. هیچ کجای توضیحات گفته نشده که قراره 2 میلیون فقط بابت یه برنامه پرداخت کنید. پیشنهاد میکنم حتما ویدیو توضیحات مربوط به پلن 123 رو با دقت مشاهده کنید. اما اگه بخوام خیلی خلاصه راجب ویژگی های پلن 123 و برنامه 4 ماهه ارائه بدم شامل موارد زیر میشه:

  1- یک برنامه راهبردی 4 سطحی : توی این راهبرد مباحث به ترتیب اولویت رنگ بندی شدن و شما با توجه به سطحی که دارید باید انتخاب کنید چه رنگی رو میخواید بخونید(بطور مثال مباحث سبز رنگ شامل مهم ترین و پایه ای ترین مباحثی میشن که همه باید مطالعه کنند و تست های زیادی ازشون میاد. یا مباحث قرمز رنگ ک معمولا سخت هستن و تستای زیادی ازشون نمیاد که فقط به کسایی ک توصیه میشه ک تا الان خیلی خوب پیش رفتن)

  2- برنامه ریزی روزانه و مشاوره شخصی با یک رتبه تک رقمی یا دو رقمی: یعنی شما مشاوری دارید که راهبرد رو بر اساس توانایی ها و سطح درسی شما شخصی سازی میکنه. مشاور 4 ماه با شما هست و هر سوالی داشته باشید میتونید ازش بپرسید. روش ها و تکنیک های تست زنی رو بهتون آموزش میده و طی این 4 ماه در کنار شما هست

  3- مشاور انگیزشی و روانشانس: در کنار مشاور رتبه برتر شما یک مشاور دوم دارید که سعی میکنه تمام مباحث مربوط به استرس، بی انگیزگی، خواب، کنترل ضمیر ناخودآگاه و … رو براتون پیگیری کنه و مشکلاتتون رو حل کنه

  4- آزمون: توی پلن 4 ماهه شما 9 تا آزمون میدید. 3 آزمون جامع و 6 آزمونی که منطبق بر برنامه راهبردی هست.

  5- سامانه آموزش و مرور رپیدیو: اولین سامانه آموزش و مرور سریع کنکور در ایران که باهاش میتونید تا روز کنکور درس هارو بیش از 6 بار آموزش ببینید و مرور کنید

حالا خودتون مقایسه کنید، هزینه یک میلیون و 950 هزار تومانی برای 4 ماه با این امکانات آیا واقعا زیاده؟

profile avatarمحمدرضا گفت:

ببخشید فقط نمیشه تو آزمون ثبت نام کرد؟؟؟
در ضمن من رشته ی ریاضی هستم برای ریاضی آزمون ندارید؟؟؟

profile avatar گفت:

سلام. بله امکانش هست فقط توی آزمون ثبت نام کرد…با پر کردن فرم هایی ک تو این صفحه قرار گرفته میتونید، مشاورامون باهاتون تماس میگیرن و نحوه ثبت نام رو خدمتتون توضیح میدن

profile avatarnazanin گفت:

سلام. من ثبت نام کردم و هزینه رو پرداخت کردم. میشه از الان شروع کنم؟

profile avatar گفت:

سلام. همونطور ک توضیح دادیم زمان شروع طرح برنامه 4 ماهه کنکور از 8 اسفند هست ولی اگه بخواید از الان هم شروع کنید مشکلی نیست و میتونید کار رو استارت بزنید. هماهنگی هارو میتونید از طریق تماس با مشاورتون انجام بدید تا برنامه شخصیتون رو از الان براتون ارسال کنن

profile avatarزهرا گفت:

حداکثززمانی که طول می کشه بهمون زنگ بزنید بعد ازاینکه دراینجا فرم ثبت نام رو پر کردیم چقدره؟؟؟؟؟؟

profile avatar گفت:

معمولا 24 ساعت و نهایتا 48 ساعت زمان میبره تا باهاتون تماس بگیریم

profile avatarمیلاد گفت:

سلام اگه میشه قیمت رو بگین ک بدونیم میتونیم تهیش کنیم یا ن..لطفا بگید چون وقت نداریم

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. قیمت پلن 123 هزینش 3900 (برای کل 4 ماه تا کنکور) هست که در حال حاضر تخفیف 50 درصدی داره و هزینش با تخفیف میشه 1950 (1 میلیون و 950 هزار تومان)

profile avatar.... گفت:

سلام من اسمم ثبت کردم ولی چرا هیچی بالا نمیاد من برنامه 4ماهه رو میخوام

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. لطفا ویدیو توضیحات برنامه 4 ماهه و پلن 123 آیدی نوین رو با دقت ببینید. اگه فرم پر کرده باشید باهاتون تماس گرفته میشه و توضیحات لازم در خصوص دریافت برنامه خدمتتون ارائه میشه

profile avatarAzy گفت:

سلام مرسی از مقاله خوبتون الان برای ثبت نام باید منتظر تماس باشیم؟!

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. ممنون لطف دارید. بله منتظر باشید تا باهاتون تماس گرفته بشه. از اون طریق میتونید ثبت نام کنید

profile avatarناهید گفت:

سلام وقت بخیر برای ماه اینا قیمت چقدر میشه؟(آزمون ومشاوره و..)

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. قیمت پلن 123 هزینش 3900 (برای کل 4 ماه تا کنکور) هست که در حال حاضر تخفیف 50 درصدی داره و هزینش با تخفیف میشه 1950 (1 میلیون و 950 هزار تومان)

profile avatarرضا گفت:

سلام ببخشید هزینش چقدره ؟ واینکه اگه با این برنامه پیش برم باید ازمون قلم چی رو بزارم کنار؟

profile avatar گفت:

سلام و وقت بخیر. اگه فرم های موجود در این صفحه رو پر کردین منتظر باشید تا باهاتون تماس بگیریم و کامل راجب پلن 123 و برنامه ریزی 4 ماهه تا کنکور براتون توضیح بدیم. در خصوص کنار گذاشتن قلمچی باید بگم که بستگی به وضعیت درسیتون داره، اگه تا الان خیلی خوب با قلمچی پییش رفتین و برنامه راهبردی قلمچی رو از مهر ماه بطور کامل اجرا کردین بهتره با ازمون های قلمچی پیش برید ولی اگه مباحث برنامه راهبردی اون رو دست و پاشکسته خوندین و مباحث جا مونده پیشنهاد میشه حتما با آزمون های آنلاین سنجاز پیش برید.

profile avatarمریم گفت:

سلام من واقعا دوس دارم به این مطالب شما اطمینان کنم تورو خدا کمکم کنید چیزی دیگه تا کنکور نمونده و من خیلی عقبم..
تو این 4 ماه چجوری باید برنامه ریزی کنم و درس بخونم..
راستی من رشته هنر میخوام کنکور بدم و جای تکمیل فرم برای تماس مشاوران هنر نداشت ک من انتخابش کنم و تجربی خورده همش..
لطفا با شماره من تماس بگیرین

profile avatarA گفت:

خیلی مقاله خوبی بود ممنون. فقط راجب پلن 123 سوالی که دارم اینه که آیا رپیدیو بطور کامل در اختیارمون قرار میگیره؟

profile avatar گفت:

لطف دارید. بله سامانه رپیدیو برای کسانیکه توی پلن 123 ثبت نام میکنن بطور کامل فعال میشه. در واقع منظور از مرور بیش از 6 بار در پلن 123 همین سامانه رپیدیو هست که میتونید خیلی سریع درسارو تا روز کنکور بیش از 6 بار آموزش ببینید و مرور کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }