آیدی نوین - PDF برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی 1402

PDF برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی 1402

pdf برنامه ریزی کنکور

PDF برنامه ریزی کنکور : برنامه ریزی کنکور مسئله خیلی مهمیه که روند پیشرفت شمارو چندین برابر میکنه، این برنامه ریزی نیاز به آموزش، مهارت و همینطور ابزار های مخصوص به خودش رو داره، در ادامه میتونید با دانلود pdf جدول برنامه ریزی درسی کنکور و همینطور یه سری از نمونه جداول رتبه برتر آیدی نوین، برنامه ریزی درستی بکنی. ضمنا دفتر برنامه ریزی کنکور رویاساز که اختصاصی آیدی نوینی هاست هم در ادامه براتون در نظر گرفتیم تا بدونید آیدی نوینی ها چه ابزار های خفنی برای برنامه ریزی دارند.

ضمنا یه دفتر برنامه ریزی کنکور رویاساز رو میتونیم برات ارسال کنیم که توسط آیدی نوین تهیه شده. با این دفتر میتونید ساعت مطالعتونو افزایش بدید، ساعت خوابتونو تنظیم کنید و روزانه بیش از 10 ساعت درس بخونید.

 

چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟

قبلا در خصوص انواع جدول برنامه ریزی کنکور، ابعاد اون و همینطور بهترین برنامه ریزی کنکور صحبت کردیم. در ادامه قراره با ابزار ها و نحوه برنامه ریزی برای کنکور آشنا بشیم. پس با دقت ادامه مطلب رو دنبال کنید چراکه بدون داشتن ابزار مخصوص هرچیزی نمیشه اون کار رو به خوبی پیاده سازی کرد.


نحوه برنامه ریزی برای کنکور در 11 گام

دانلود pdf جدول برنامه ریزی کنکور

در ابتدا به معرفی جدول برنامه ریزی کنکور و انواع اون میپردازیم، جداول برنامه ریزی کنکور به صورت کلی به سه بخش “روزانه هفتگی  ماهانه” تقسیم بندی میشن. هرکدوم ازین جداول روی یک سری مباحث تمرکز دارند که بهتون پیشنهاد میدیم هر سه این جدول هارو در کنار خودتون داشته باشید.

 

جدول برنامه ریزی کنکور روزانه

جدول برنامه ریزی روزانه کنکور اولین نوع از سه جدول برنامه ریزی هست که در ادامه مطلب براتون آماده کردیم. یک جدول برنامه ریزی کنکور روزانه صحیح باید شامل موارد زیر باشه:

  • نام هر یک از دروس مورد مطالعه در آن روز، داخلش نوشته شده باشه
  • نوع مبحث هر درس مشخص بشه
  • ساعت مطالعه هر درس مشخص بشه
  • تعداد تست های هر مبحث  نوشته بشه
  • جمع ساعت مطالعه دروس اختصاصی یادداشت بشه
  • جمع ساعت مطالعه دروس عمومی یادداشت بشه
  • جمع کل ساعت مطالعه هم نوشته بشه

نمونه جدول برنامه ریزی روزانه

جدول برنامه ریزی روزانه

 

pdf برنامه ریزی روزانه کنکور

برای دانلود pdf برنامه ریزی روزانه کافیست روی رشته خود کلیک کنید

pdf برنامه ریزی کنکور تجربی

pdf برنامه ریزی کنکور انسانی

pdf برنامه ریزی کنکور ریاضی

 

جدول برنامه ریزی کنکور هفتگی

در جدول برنامه ریزی کنکور هفتگی ما به صورت کلی تر و به صورت روزانه در طول هفته برنامه ریزیمون رو انجام میدیم، یک برنامه ریزی هفتگی مناسب شرایط خاصی داره که به شرح زیر هست:

  •  روز های هفته مشخص شده باشه
  • جمع ساعت مطالعه روزانه مشخص شده باشه
  • جمع ساعت مطالعه هفتگی هم یادداشت بشه

 

جدول برنامه ریزی هفتگی

جدول برنامه ریزی کنکور ماهانه

در قسمت برنامه ریزی کنکور ماهانه، گسترده برنامه ریزی خودمون رو به 4 هفته افزایش میدیم. به این صورت که به جای برنامه ریزی یک هفتمون در برنامه ریزی هفتگی، از 4 هفته استفاده میکنیم و چشم انداز 1 ماه آیندمون رو در قالب برنامه ریزیمون ترسیم میکنیم.

دفتر رویاساز آیدی نوین

دفتر برنامه ریزی کنکور رویاساز

در ادامه به یکی از خاص ترین و اختصاصی ترین محصولات آیدی نوین میرسیم، دفتری که با طراحی فوق العاده و خاصی که داره علاوه بر مدیریت زمان و کمک به  دقت برنامه ریزیتون، علاقه شمارو برای برنامه ریزی و رعایت اون چندین برابر میکنه!

یکی از مواردی که در دفتر برنامه ریزی رویاساز آیدی نوین لحاظ شده این است که شما در ابتدای ماه، یک پلن کلی برای 31 روز ماه میچینید. یعنی مشخص میکنید که چه روزهایی رو قراره درس بخونید و چقدر بخونید.

یا مثلا اگه قراره یکی دو روز رو به استراحت، تفریح، تولد یا … بپردازید رو از ابتدای ماه در این جدول یادداشت میکنید.

دفتر برنامه ریزی کنکور رویاساز استفاده  شامل موارد زیر هم هست:

✔️شامل جداول برنامه ریزی ماهانه ، هفتگی ، روزانه

✔️شامل جدول ثبت گزارش کار روزانه

✔️شامل صفحات تمرین برای ایجاد و پیگیری عادات خوب یا حذف عادات بد

✔️شامل صفحات تنظیم ساعت و کیفیت خواب

✔️شامل صفحات انگیزشی

✔️شامل صفحات پیگیری حالات روزانه

برای خرید دفتر برنامه ریزی رویاساز کلیک کنید

 

جدول برنامه ریزی ساعتی pdf

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاد که چجوری یه جدول برنامه ریزی ساعتی تشکیل بدیم. هر پارت مطالعاتی باید چند ساعت باشه؟ از چه ساعتی شروع کنیم؟تا کی درس بخونیم؟

در زیر یک نمونه از جدول برنامه ریزی ساعتی رو براتون قرار دادیم. بعد از مشاهده این جدول توضیحات مربوطه رو در ادامه حتما ببینید

برنامه ریزی ساعتی

منظور از پارت مطالعاتی در جدول بالا چیست؟

پارت مطالعاتی در واقع زمانیست که قرار است شما به مطالعه اختصاص دهید. در هر پارت مطالعاتی فقط میتوانید یک درس را بخوانید.

توجه کنید که شما میتوانید در 2 پارت مطالعاتی مختلف یک درس را بخوانید. مثلا بچه های رشته تجربی میتونن پارت 1 و پارت 2 رو به خوندن زیست اختصاص بدن. اما همونطور که توی جدول میبینید بهتره که بین هر پارت 1:30 ساعته حدود 15 دقیقه استراحت کنید.

 

در pdf برنامه ریزی کنکور چند ساعت را به استراحت اختصاص دهیم؟

ببینید دوستان همونطور که در جدول میبینید شما تقریبا میتونید 1:15 ساعت به استراحت و نهار اختصاص بدید. دانش آموز کنکوری نباید وقت ارزشمندشو صرف تفریح یا استراحت بکنه. باید سعی کنید در طول شب خواب کافی و مناسب داشته باشید تا طی روز خستگی مفرط نداشته باشید.

 

منظور از روتین شبانه چیست؟

بعضی از مباحث هستن که شما باید هر روز توی یک تایم مشخص اون هارو مطالعه کنید. مثل گرامر و درک مطلب زبان. یا قرابت معنایی ادبیات و … .سعی کنید آخرین پارت مطالعاتیتونو به خوندن این مباحث اختصاص بدید. چون قراره این کار رو هرشب انجام بدید نام روتین رو براش میذاریم.

 

ساعت چند بخوابیم و کِی بیدار بشیم؟

بهتره از ساعت 11 به رختخواب برید و ساعت 7 از خواب بیدار بشید و مطالعتون رو از ساعت 8 صبح شروع کنید.

 

نمونه جدول برنامه ریزی کنکور

در ادامه برخی از نمونه عکس و pdf برنامه ریزی کنکور که در موسسه آیدی نوین تهیه شده را برایتان قرار میدهیم که بتوانید از آن ها برای برنامه ریزی استفاده کنید.

 

 برنامه تابستانه آیدی نوین

میدونستی ما اختصاصی در یه صفحه دیگه از اهمیت بالای برنامه ریزی در تابستون گفتیم؟ با رفتن به صفحه برنامه ریزی تابستانه آیدی نوین، تو هم می تونی مثل خیلی ها رتبه برتر بشی. چون توی کنکور های گذشته حدود 100 نفر با این برنامه رتبه برتر شدند.

 

سخن پایانی

در این مقاله راجب انواع جدول برنامه ریزی کنکور براتون صحبت کردیم، در ادامه نحوه کارشون رو توضیح دادیم و تلاش کردیم تا بتونیم بهتون اطلاعات کاملی از این مورد بسیار حساس بدیم.

و همینطور فایل های دانلودی این جدول هارو در اختیارتون قرار دادیم. در ادامه برای داشتن اطلاعات کامل تر و همینطور ارتباط مستقیم با رتبه برتر های آیدی نوین و شنیدن تجربه هاشون از استفاده از این برنامه ها پیشنهاد میکنیم فرم زیر رو پر کنید تا یه جلسه کاملا رایگان رو باهاشون داشته باشید

 

دریافت مشاوره از رتبه برتر های کنکور آیدی نوین

اگه توهم دغدغه قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظرتو در کنکور 1402 داری میتونی با پر کردن فرم زیر و دریافت یک جلسه مشاوره کاملا رایگان از رتبه برتر های کنکور رشته خودت و تضمین قبولیت کنکور 1402 ات رو با موفقیت بگذرونی و خیالت از بابت اون راحت باشه

کسب رتبه خوب در کنکور 1402 با الگوریتم جدید یادگیری آیدی نوین دیگه کار غیر ممکنی نیست!

 

نظرات ، سوالات و پیشنهادات خود را در زیر برای ما ارسال کنید. بزودی به آن ها پاسخ خواهیم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }