آیدی نوین - اطلاعیه سازمان سنجش در مورد زمان اعلام نتایج کنکور 98

اطلاعیه سازمان سنجش در مورد زمان اعلام نتایج کنکور 98

زمان اعلام نتایج کنکور 98 ، زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته ، زمان انتخاب رشته

زمان اعلام نتایج کنکور 98

طبق اعلام سازمان سنجش نتيجه اوليه آزمون در روز چهار‌شنبه مورخ 98/05/16 به صورت كارنامه بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به آدرس: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت.

داوطلبانی که در این آزمون مجاز به انتخاب رشته می شوند براي مشاهده دفترچه راهنماي انتخاب رشته (شماره 2) کنکور 98 و انجام مراحل انتخاب رشته به نكات ذيل توجه نمايند:

1- دفترچه شماره 2 انتخاب رشته‌ هر يک از گروه‌هاي آزمايشي مربوط (شامل رشته هاي پذيرش با آزمون) از روز پنجشنبه به تاریخ 98/05/17 روی سایت دپارتمان کنکوری IDN  وسازمان سنجش قرار خواهد گرفت و می توانید آن را دریافت کنید.

2- ضمنا بخش پيوستهاي دفترچه راهنماي انتخاب رشته شامل شرايط و ضوابط مؤسسات خاص و همچنين آدرس و ضوابط و شرايط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي نيز در سایت دپارتمان کنکوری IDN و سازمان سنجش قرار دارد كه به داوطلبان توصيه مي‌شود براي انتخاب رشته و اطلاع از ضوابط و شرايط مؤسسات نسبت به مطالعه اين بخش اقدام نمايند.

زمان انتخاب رشته کنکور 98 :

كليه داوطلبان مي‌بايست پس از مطالعه دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و بخش پيوستهاي دفترچه راهنما، كدرشته هاي تحصيلي مورد علاقه خود را مشخص نموده و از روز يكشنبه مورخ 98/05/20 لغايت روز پنجشنبه مورخ 98/05/24 به ترتيب اولويت در فرم انتخاب رشته اينترنتي درج نمايند.

پذیرش و ثبت نام در رشته محل های صرفاً براساس سوابق تحصيلي:

پذیرش در این رشته ها به صورت کاملا جدا و مستقل از رشته های با آزمون سراسری انجام خواهد شد. داوطلبان متقاضی پذیرش در این رشته ها میتوانند بر اساس اطلاعیه های قبلی که روی سایت دپارتمان کنکوری IDN و سازمان سنجش قرار گرفت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنند.

 انتخاب رشته حضوری و غیرحضوری دپارتمان کنکوری IDN :

کلیه داوطلبان متقاضی پذیرش در رشته های با آزمون و بدون آزمون می توانند با ثبت نام در طرح انتخاب رشته دپارتمان کنکوری IDN از خدمات این موسسه استفاده کنند. توضیحات مربوط به این طرح با کلیک روی دکمه زیر قابل مشاهده هست. ضمنا در حال حاضر میتوانید با تخفیف 40 درصدی نسبت به ثبت نام اقدام کنید:

بانک کارنامه های کنکور

تعداد زیادی کارنامه های کنکور روی سایت دپارتمان کنکوری IDN قرار گرفته است که با کلیک روی دکمه زیر میتوانید به همه آن ها دسترسی داشته باشید :

کارنامه کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }