آیدی نوین - برنامه دو ماهه کنکور رایگان

برنامه دو ماهه کنکور رایگان

برنامه 60 روزه کنکور آیدی نوین

اگه کمتر از 3 ماه تا کنکور زمان داری و هنوز برنامه ریزی کنکور خودت رو طراحی نکردی، می‌تونی از این مطلب استفاده کنی و برنامه دو ماهه کنکور رایگان خودت رو داشته باشی. فقط باید یاد بگیری که چطور یک برنامه اختصاصی رو تنظیم کنی که بتونی از این مدت کم بیشترین استفاده رو برری

این مقاله توسط رتبه برتر های آیدی نوین نوشته شده که تا الان نتیجش بیش از 200 رتبه زیر 1000 کنکور بوده، پس اگر تو هم میخوای با یک برنامه ۶۰ روزه کنکور خودتو به سطح مناسبی برسونی و نتیجه خوب بگیری در این مطلب همراه ما باش.

 

اولویت با برنامه اختصاصی!

برنامه ارائه شده “شیوه برنامه ریزی 60 روزه کنکور” در این مقاله اگرچه که یکی از بهترین برنامه ها و شیوه های برنامه ریزی 2 ماهه کنکور موجود می باشد و برای تهیه آن زمان بسیاری گذاشته شده و تحقیقات زیادی انجام شده است، اما مشاورین رتبه برتر ما در موسسه آیدی نوین همواره پیشنهاد می‌کنند که برنامه ریزی حتما شخصی سازی شود. به این دلیل که برنامه ریزی 2 ماهه کنکور رایگان به صورت جامع دانش آموزانی رو راهنمایی می‌کنه که میخوان در شرایط کاملا مشابه با دیگران برای کنکور آماده بشن! اما دانش آموزهایی که میخوان جزو رتبه های برتر کنکور باشن باید مسیر اختصاصی خودشون رو با توجه به زمان، انرژی، نقاط قوت و ضعف خودشون توی دروس طراحی و اجرا کنن. به همین دلیل مشاورین ما در آیدی نوین رسالت خودشون رو ارائه برنامه ریزی کنکور شخصی سازی شده میدونن، تا دانش آموزها بتونن بهترین نتیجه رو داشته باشن.

اگه تو هم قصد داری تخصصی تر با رتبه برتر های آیدی نوین به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنی و از خودشون راچب اینکه چجوری توی دو ماه بتونی رتبه خوبی کسب کنی راهکار بگیری، فرم زیر رو همین الان پر کن تا در اولین فرصت یکی از مشاورین رتبه برتر ما باهات تماس بگیره.

فرم دریافت برنامه 60 روزه کنکور تخصصی از رتبه برتر های آیدی نوین

اگه قصد داری برنامه 60 روزه کنکور رو اختصاصی شده خودت داشته باشی میتونی با پر کردن فرم زیر به صورت کاملا رایگان یک جلسه با بهترین مشاوران کنکور آیدی نوین در ارتباط باشی و با خیال راحت برای کنکورت آماده بشی

کسب رتبه خوب در طی 2 ماه با الگوریتم جدید یادگیری آیدی نوین دیگه کار غیر ممکنی نیست!

البته اگه زمانی که داری این مقاله رو میخونی حدود 3 ماه یا بیشتر تا کنکور زمان باقیمونده پیشنهاد میکنم حتما مقاله برنامه ریزی 3 ماهه کنکور رو با دقت بخونی تا بهت بگیم چطور تو 3 ماه همه درسات رو بخونی، 9 آزمون بدی و بیش از 6 بار درس هات رو مرور کنی تا بتونی توی رشته و دانشگاه مد نظرت قبول بشی.

 

بودجه بندی رشته های مختلف

اول از همه باید با بودجه بندی دروس رشته های مختلف آشنا بشید. بودجه بندی رشته های مختلف، به شما کمک میکنه تا از اهمیت هر یک از دروس در رشته مورد نظرتون مطلع بشید. در ادامه میتونید با ورود به صفحه هایی که براتون قرار دادیم از مباحث مهم، پر تست و کم حجم هر پایه تحصیلی در کنکور هر رشته اطلاع پیدا کنید و با توجه به اهمیت دروس، با دید بازتری برای خودتون برنامه ریزی درسی کنید.

بودجه بندی کنکور ریاضی

بودجه بندی کنکور تجربی

بودجه بندی کنکور انسانی

 

با برنامه 60 روزه کنکور، میشه موفق شد؟

ابتدا ویس زیر رو از مهندس فاطمی مدیر دپارتمان مشاوران رتبه برتر آیدی نوین بشنوید که هم از امکان اینکه با برنامه ریزی دوماهه کنکور میشه موفق شد یا نه صحبت کردند و هم از اهمیت توجه ای که باید به این دوماه کرد و ضرورتی که داره گفتند. همچنین از اینکه هر کسی باید چه دستورالعمل کلی رو در پیش بگیره و چطور برنامه 60 روزه کنکور خودش رو پیش ببره داخل ویس گفته شد.

همونطور که در ویس شنیدید، دانش آموزان کنکوری در این برهه زمانی به سه دسته اصلی تقسیم میشن:

  1. کسانی که تا الان برنامه ریزی قابل قبولی نداشتند.
  2. کسانی که تا الان جسته و گریخته پیش رفتن و وضعیت متوسطی دارند.
  3. و در آخر کسانی که خوب درس خوندند و این دوران رو باید برای جمع بندی و مرور اختصاص بدند.

 

برنامه دو ماهه کنکور رایگان

حالا که با 3 دسته اصلی دانش آموزان در 60 روز مانده به کنکور آشنا شدید بریم سراغ دستورالعمل 4 مرحله ای کامل برنامه دو ماهه کنکور رایگان برای این 3 دسته اصلی:

 

دسته اول (شروع از صفر)

اگه در دسته ای از دانش آموزان قرار میگیرید که تا الان برای کنکور استارت نزدید یا به خوبی نخوندید و جدی عمل نکردید، شما باید یک برنامه ۶۰ روزه کنکور از صفر داشته باشید که در ادامه مراحل اون رو به صورت کامل توضیح دادیم:

مرحله اول: اول از همه شما باید روی یک برگه دروس کنکورتون رو یادداشت کنید فصل به فصل مبحث به مبحث و با توجه به مواردی که شاید قبلا خوندید به هر فصل (مبحث) از 0 تا 10 نمره بدید؛ مثلا من تا حالا گردش مواد زیست دهم رو هیچی نخوندم پس بهش نمره صفر میدم، اما گوارش رو خوب خوندم بهش نمره 8 میدم. به همین ترتیب برای فصل به فصل و مبحث به مبحث نمره دهی میکنید بدیهیه که اگر تا الان هیچ درسی نخوندید نمره درس 0 میشه.

 

مرحله دوم: باید نگاهی به بودجه بندی دروس مختلف در کنکور های اخیر بندازید. و به این سوال پاسخ بدید که از هر فصل یا مبحث چند تست در کنکور اومده؟ حالا با توجه به اهمیت اون درس در کنکور (بودجه بندیش) و البته حجم (صفحاتش) بهش یک نمره دیگه از 0 تا 10 بدید ، درسی که حجمش کمه و تعداد تستش توی کنکور زیاده نمره 10 میگیره و درسی که حجمش زیاده و تست زیادی در کنکور نداره نمره 0 میگیره.

 

مرحله سوم: حالا وقتشه که دو نمره ای که به فصول دادید رو باهم جمع کنید و مباحث مد نظرتون رو انتخاب کنید؛ مثلا فصل 2 زیست سال دهم از لحاظ تسلط نمره 8 داره و از نطر تعداد تست نسبت به حجم هم نمره 7 جمعا 15 نمره داره؛ این کار رو برای بقیه فصل های درس هاتون انجام بدید و فصل ها رو بر اساس بالاترین نمره مرتب کنید

 

مرحله چهارم: شما باید تو این مرحله حدودا  30% الی 40% از حجم کل کتاب های کنکور رو که نمره های بیشتری کسب کردند رو انتخاب کنید، و روی بقیه خط بکشید! همونطور که گفته شد بعد از انتخابتون، به هیچ عنوان سراغ بقیه درس ها نمیرید و فقط و فقط فوکوستون رو روی حجم های انتخاب شدتون میزارید.

 

برنامه 60 روزه کنکور ویژه سطوح متوسط

اگه شما در دسته‌ی دانش آموزانی قرار میگیرید که دروس رو کم و بیش خوندید ولی برای کنکور آماده نشدید، شما باید یک برنامه 60 روزه کنکور مختص خودتون رو داشته باشید. در ادامه مراحل برنامه ریزی دو ماهه کنکور رو برای شما دانش آموزان سطح متوسط به صورت کامل توضیح دادیم.

مرحله اول: شما باید در ابتدا دروس و فصل هایی که مطالعه کردید رو به تفکیک میزان مطالعه و کیفیت مطالعتون از بقیه فصل ها جدا کنید، فصل هایی که اصلا مطالعه نکردید رو کاملا حذف کنید و فقط و فقط فوکوستون رو روی فصل ها و دروسی بزارید که از قبل یک پیش زمینه ای از اونها دارید.

 

مرحله دوم: در این مرحله باید به بودجه بندی دروس و اهمیت  ضرایب توجه کنید، با دقت به تعداد سوالات و میزان ضریبشون توی کنکور دقت کنید و با درس هایی که خوندید مقایسه کنید.

 

مرحله سوم: در این بخش باید به این نکته توجه بشه که مثلا برای رشته تجربی اگه درسی مثل زیست شناسی که از اهمیت بالایی برخورداره رو اصلا نخوندید، باید حدود 30% الی 40% از این درس رو انتخاب کنید و روی فصل های انتخاب شده به تسلط 100% برسید، یادتون باشه که به 30% کتاب تسلط 100% داشته باشی خیلی بهتر از اینه که به 100% کتاب تسلط 30% داشته باشی!

 

مرحله چهارم: شما باید در مرحله آخر با برنامه ریزی صحیح، بیشتر بر مبنای حل و تحلیل تست زنی پیش برید و بعد از اون مستقیم با مراجعه به درسنامه از اشتباهات خودتون یادبگیرید، سعی کنید اشتباهاتتون رو نکته برداری کنید  تا بعدا بتونید با مطالعه این نکته ها به تثبیت این مباحث توی ذهنتون کمک ویژه ای بکنید.

 

البته این نکته رو به یاد داشته باشید که برنامه ریزی نیاز به مهارت و تخصص داره و با برنامه ریزی اشتباه هرچی رشته کردید پنبه میشه! اگه در این زمینه اطلاعات کافی نداری با پر کردن فرم زیر به صورت رایگان از خود رتبه برتر های کنکور راجب برنامه ریزی درست و اصولی نکاتی رو یاد بگیر.

فرم دریافت مشاوره تخصصی برنامه ریزی از رتبه برتر های کنکور آیدی نوین

پیشنهاد ویژه: اگه هیچ اطلاعاتی از برنامه ریزی درست و اصولی نداری همین الان فرم زیر رو پر کن تا یکی از رتبه های برتر کنکور از موسسه آیدی نوین باهات تماس بگیره و در یک جلسه کاملا رایگان اصول و ویژگی های برنامه ریزی صحیح رو بهت یاد بده.

به برنامه ریزیت اهمیت بده اگه واقعا نگران آیندت هستی!

 

برنامه دو ماهه کنکور رایگان ویژه سطوح عالی

و در نهایت می‌رسیم به دسته آخر دانش آموزان، کسایی که در طول سال به خوبی درس خوندن و الان در دوره جمع بندی هستند. این دسته از بچه ها توی این دو ماه که سرنوشت ساز ترین دوره تحصیلیشون هست، 4 مرحله‌ای براشون وجود نداره و باید به موارد بسیار مهمی که در ادامه گفته شده به دقت عمل کنند و میزان آمادگیشون رو تو این روزا به حداکثر سطح ممکن برسونن.

بچه هایی که مطالعه نسبتا خوبی داشتند توی این دوماه باید وقتشون رو به مرور دروسی که مطالعه کردند، جمع بندی فصل ها و همینطور مهمترین قسمت یعنی آزمون های سه روز یک بار، اختصاص بدن.  یعنی یک روز توی آزمون شرکت کنند و بلافاصله به سراغ تحلیل آزمونشون برن، درس هایی که ضعف داشتند رو مرور کنند و در صورت نیاز داخل همایش های مرتبط شرکت کنند و دوباره آزمون آزمایشی بعدی رو بدن، به جرات میتونیم بهتون بگیم تمام بچه هایی که رتبه های بالایی کسب میکنند به این موضوع اشاره میکنند که شرکت در این نوع آزمون ها حداقال رتبه اونها رو رو نصف کرده و خیلی بهشون کمک کرده. با این نوع آزمون ها و به چالش کشیدن مداوم اطلاعاتت به بالاترین سطح آمادگی میرسی و با برنامه ریزی درستی که داری میتونی خیلی راحت از بقیه سبقت بگیری و قله کنکور رو به راحتی فتح کنی.

شاید پیش خودت فکر کنی که خب من چطور باید درس هام رو مرور کنم و جمع بندی داشته باشم؟ اصلا استاندارد ترین روش مرور و جمع بندی چیه؟ در ادامه بهتون بهترین پلتفرم مرور و جمع بندی و آموزش سریع حال حاضر ایران رو معرفی می‌کنیم.

 

سامانه رپیدیو، آموزش، مرور و جمع بندی دروس در کمتر از 1 ماه

مهمترین دغدغه دانش آموزان کنکوری این هست که درس هایی که خودن رو یادشون نمیره؟ یا درس هارو تا چه اندازه مسلط شدن؟ سامانه رپیدیو اومده تا این مشکل رو به طور کامل برطرف کنه! حالا چطور؟ توی ویس زیر به صورت کامل توضیح دادیم که رپیدیو چیه و چطور درس هات رو مرور میکنه:

توی سامانه رپیدیو توی کمتر از 1 ماه 6 بار درس هاتو مرور میکنی! در واقع درس ها و نکات مهم امتحانی و کنکوری که ممکنه از چشم تو دور مونده باشن رو به صورت فلش کارت نشونت میده و اگه بتونی فلش کارت رو درست حل کنی 5 مرحله دیگه هم طی 1 ماه درس هارو مرور میکنی و اگه اشتباه حل کنی باز هم بهت یک پیشنهاد دیگه میده، اون پیشنهاد آموزش سریع + نکات همون مبحثی هست که اشتباه حل کردی. با این کار دیگه امکان نداره که درساتو فراموش کنی!

 

سخن پایانی

اگه زمانی که در حال خوندن این مقاله هستید، فرصت کمی تا رسیدن به بزرگترین آزمون هر محصلی دارید. بهتره که خیلی زود دست به کار بشید اگه واقعا قصد دارید که آینده ی خوبی رو برای خودتون بسازید. به یاد داشته باشید که حتی اگه قصدتون قبولی در این کنکور نیست حتما باید تجربه خوبی از این آزمون حساس و مهم کسب کنید و از همین الان درس خوندن رو برای سال بعد جدی بگیرید. همینطور شما میتونید با گفت وگو و مشورت گرفتن از رتبه برتر های سال های گذشته از شرایط کنکور امسال مطلع بشید و در صورت نیاز با مشورت اون ها برنامه ریزی خوبی برای این مدت مونده به کنکور به صورت رایگان دریافت کنید. خوب بجنگید خوب تلاش کنید که آینده متعلق به افراد جنگ جو هست.

موفق باشید.

 

مشاوره تخصصی با رتبه برتر های کنکور سراسری آیدی نوین

برای دریافت مشاوره تخصصی از رتبه برتر های کنکور سراسری آیدی نوین فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان مشاوره رتبه برتر آیدی نوین باهاتون تماس بگیرند

بدون تلاش کردن هیچوقت به اهدافت نمیرسی!

 

8 replies on “برنامه دو ماهه کنکور رایگان”

profile avatarelaheh ghadimi گفت:

سلام توی 2 ماه میشه فرهنگیان اورد؟

profile avatarمدیر گفت:

درود
بله امکان پذیر هست
اما بستگی به سطح شما داره و باید ابتدا سطح و شرایط خودت رو در نظر بگیری
می‌تونی فرم دریافت برنامه رو پر کنی تا توسط یکی از مشاوران شرایطت بررسی بشه

profile avatarناشناس گفت:

سلام ببخشید این فصل های که گفتید بخونیم سوالای زیادی تو کنکور ازش میاد منظورم اینه درصد آوره؟

profile avatar گفت:

سلام بله دقیقا همینطوره

profile avatarعاطفه گفت:

باسلام
برنامه برای نظام قدیم وجود نداره؟؟

profile avatar گفت:

سلام. برای دریافت برنامه شخصی میتونید با تکمیل فرم های موجود در سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید و برنامتون رو دریافت کنید.

profile avatarمهدیه گفت:

این برنامه تضمینی شدس؟تا حالا کسی ازش نتیجه گرفته

profile avatar گفت:

سلام مهدیه عزیز. مسلما طبق صحبت های همیشگیمون همواره برنامه ریزی شخصی بهترین راه برای نتیجه گیری است. در صورتیکه به دنبال برنامه ریزی کاملا شخصی سازی شده هستید میتوایند فرم های ارتباط با مشاوران آیدی نوین را پر کرده تا کار مشاوره و برنامه ریزی خصوصی شما توسط رتبه های برتر کنکور IDNovin انجام شود. در مورد برنامه ارائه شده در این پست هم باید بگیم که بسیار زمان و دقت زیادی در جمع آوری آن گذاشته شده و قطعا میتونه بهتون کمک کنه. تلفیق این برنامه با سامانه آموزش و مرور رپیدیو قطعا میتونه یه نتیجه خیلی خوب برای شما رقم بزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }