آیدی نوین - جزوه زیست شناسی 2 (یازدهم)

جزوه زیست شناسی 2 (یازدهم)

جزوه زیست شناسی یازدهم آیدی نوین

جزوه زیست شناسی یازدهم : در ادامه این پست از سایت آیدی نوین برای شما عزیزان بهترین جزوه زیست یازدهم را رایگان در قالب فایل PDF دانلود قراردادیم. شما عزیزان می‌توانید برای دانلود فایل های جزوه و درسنامه زیست شناسی 2 (یازدهم) همراه تست و نکات مهم کنکوری به انتهای مطلب برید و روی فصل و یا جزوه مورد نظرتون کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای دانلود باقی جزوات یازدهم تجربی کلیک کنید.

 

جزوه زیست شناسی یازدهم

مهم ترین درس رشته تجربی، کتاب زیست شناسی است. برای داشتن یک رتبه خوب در کنکور تجربی باید درصد مناسبی در درس زیست شناسی کسب کنید. در واقع از 50 تست مربوط به زیست در کنکور 17 تست برای زیست یازدهم هست. همین نکته نشان می‌دهد که درس زیست یازدهم چقدر اهمیت زیادی در کنکور دارد. در ادامه جزوه زیست یازدهم را به همراه درسنامه و آموزش کامل کتاب قراردادیم.

جزوه زیست یازدهم عمارلو

جزوه زیست 2 دکتر عمارلو به همراه نکته و تست: یک جزوه عالی از استاد عمارلو به همراه همه نکات مهم تستی کنکوری به صورت فصل به فصل که اگه از دستش بدی ضرر کردی.

 

دانلود جزوه زیست یازدهم دکتر حنیف عظیمی:

 

لینک های پیشنهادی:

⭕ نمونه سوال زیست یازدهم (با جواب برای نوبت اول، دوم و شبه نهایی)

⭕ روش مطالعه زیست کنکور

بهترین منابع زیست کنکور

 

برنامه ریزی کنکور

پیشنهاد ویژه، یک جلسه مشاوره رایگان کنکور

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره برای مطالعه زیست کنکور دارید و تصمیم دارید برای کنکور آمادگی کامل داشته باشید تا بتوانید جزو رتبه های برتر کنکور باشید، اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک جلسه مشاوره برنامه ریزی کنکور کاملا رایگان از بهترین مشاوران کنکور آیدی نوین دریافت کنید.

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان کنکور IDNovin

برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور، کافیه فرم زیر رو پر کنی:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین، تو هم می تونی مثل خیلی ها رتبه برتر بشی. چون توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401، بیش از 200 نفر با این برنامه رتبه برتر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }