آیدی نوین - سوالات احتمالی کنکور 1402 – تضمین تطابق 70%

سوالات احتمالی کنکور 1402 – تضمین تطابق 70%

سوالات احتمالی کنکور

داشتن سوالات کنکور در روز های قبل از کنکور بدون شک بشدت باعث افزایش نجومی درصد ها و تراز کنکور شما خواهد شد. اما لو رفتن سوالات کنکور تا حد بسیار زیادی غیر ممکن بنظر میرسد. اما ما در مجموعه آیدی نوین با تجربه 10 ساله در مشاوره و آموزش و پیشبینی دقیق سوالات کنکور با شما همراه هستیم تا بتوانیم سوالات کنکور را خیلی قبل تر از کنکور با تطابق بالای 70 درصد داشته باشید.

این سوالات توسط مشاوران، رتبه برتر ها و مولف های آیدی نوین با توجه به تکنیک های خاص و کنکور سال های قبل و همچنین تغییرات دروس و اهمیت آنها در کنکور طراحی شده تا داوطلبان کنکور بتوانند با استفاده از این سوالات و برنامه ریزی کنکور بیشترین آمادگی را برای آزمون داشته باشند. با توجه به سابقه پیشبینی سوالات کنکور توسط تیم آیدی نوین، میتوانیم تضمین کنیم که این سوالات احتمالی کنکور طراحی شده تطابق بالای 70 درصد با سوالات آزمون سراسری کنکور دارند. در ادامه نمونه سوالات احتمالی کنکور 1402 برای هر درس را به صورت رایگان برای دانلود به همراه پاسخنامه قراردادیم. برای اطلاع از جزییات این طرح و دریافت سوالات احتمالی کنکور با تضمین تشابه و تطابق بالای 70 درصد در کنکور، فرم زیر را پر کنید:

فرم دریافت پکیچ سوالات احتمالی کنکور

این پکیج شامل سوالات فوق احتمالی کنکور برای هر درس در کنکور رشته مورد نظر شما با تضمین تطابق بالای 70 درصد میباشد:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401 بیش از 500 داوطلب رتبه زیر 1000 شدن! لیست رتبه برتر های آیدی نوین را در عکس های زیر ببین

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور های گذشته (لیست کامل در لینک زیر)

تطابق سوالات احتمالی با کنکور های سنوات گذشته در آی دی نوین

همانطور که گفتیم تجربه ی چندین ساله ما در مشاوره کنکور با وجود اساتید رتبه برتر و رتبه برتر های بیشمار کنکور منجر به پیشبینی بسیار دقیق سوالات کنکور روز ها قبل از کنکور شده است.که نمونه هایی از آن را در تصاویر زیر مشاهده می کنید:

بخشی از تطابق های تدریس شده رپیتیچ در سوالات احتمالی که دقیقا در کنکور آمده‌اند:

 

سوالات احتمالی کنکور

با بررسی تعداد زیادی از کنکور های گذشته سوالات و تست های آزمون های آزمایشی و بررسی جز به جز تغییرات کنکور و کتاب های درسی تیم طراح و مولف رتبه برتر آیدی نوین با تکیه بر دانش و تجربه خود پس از ماه ها تلاش و بررسی به ده نمونه سوالات احتمالی نهایی برای کنکور دست پیدا کرده که تضمین میشود بالای 70درصد سوالات کنکور از میان این سوالات پیشبینی شده کنکور باشد.

 

رتبه برتر هایی که از سوالات احتمالی کنکور آی دی نوین استفاده کردند

در سنوات گذشته تعداد زیادی از دانش آموزان آیدی نوین از این مجموعه سوالات احتمالی کنکور استفاده کردند و این کار تاثیر بسیار زیادی بر رتبه داوطلب و افزایش درصدهای آن ها داشته است. کارنامه تعدادی از این رتبه برتر ها را در زیر میتوانید مشاهده کنید:

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور های گذشته (لیست کامل در لینک زیر)

 

دانلود رایگان سوالات احتمالی کنکور 1402

برای اینکه کیفیت سوالات احتمالی آی دی نوین را بررسی کنید و از این سوالات مطمئن شوید یک نمونه رایگان از سوالات احتمالی کنکور دروس مختلف به همراه مقداری از پاسخنامه تشریحی و تحلیلی سوالات احتمالی کنکور را در زیر به رایگان برایتان قرار دادیم:

 

دانلود سوالات احتمالی کنکور تجربی 1402

نمونه سوالات کنکور زیر شامل یک عدد از مجموعه سوالات احتمالی کنکور تجربی آیدی نوین است. برای دانلود روی نمونه سوال مورد نظر کلیک کنید:

 

سوالات احتمالی کنکور انسانی1402

یک نمونه رایگان از ده سری سوالات احتمالی کنکور رشته انسانی در زیر قابل دانلود است.

به زودی برای کنکور انسانی هم نمونه رایگان سوالات احتمالی کنکور را قرار میدهیم!

 

سوالات احتمالی کنکور ریاضی 1402

و در نهایت یک نمونه رایگان از سوالات احتمالی کنکور رشته ریاضی در زیر قابل دانلود است.

به زودی برای کنکور ریاضی هم نمونه رایگان سوالات احتمالی کنکور را قرار میدهیم!

 

دانلود سوالات احتمالی کنکور به طور کامل

مجموعه ی کامل سوالات احتمالی کنکور 1402 شامل 10 شبه کنکور با تضمین تطابق بالای 70 درصد به همراه پاسخنامه‌ی کامل تحلیلی و تشریحی به همراه آموزش کامل برای شما قابل دسترس است. برای دریافت این نمونه سوالات کافیست فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس رتبه برتر ها باشید:

فرم دریافت پکیچ سوالات احتمالی کنکور

این پکیج شامل سوالات فوق احتمالی کنکور برای هر درس در کنکور رشته مورد نظر شما با تضمین تطابق بالای 70 درصد میباشد:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401 بیش از 500 داوطلب رتبه زیر 1000 شدن!

تضمین تطابق بالای 70 درصد سوالات احتمالی آیدی نوین

همانطور که گفتیم بعد از دریافت پکیج سوالات احتمالی کنکور شما یک ضمانت نامه دریافت می کنید که به امضای اساتید رتبه برتر آی دی نوین رسیده است که در آن تضمین می کنیم در صورت عدم تطابق بالای 70درصدی پکیج سوالات احتمالی آی دی نوین با سوالات کنکور هزینه پرداختی شما به صورت 100درصدی عودت داده خواهد شد:

گارانتی و تضمین تطابق بالای 70 درصد سوالات احتمالی کنکور

پکیج سوالات احتمالی کنکور آیدی نوین

این پکیج به طور تخصصی توسط تیم های اختصاصی هر درس طوری طراحی شده است که در هر درس بالای 70درصد سوالات کنکور با این مجموعه تطابق دارد.

پکیج سوالات احتمالی زیست

یک تیم بزرگ از رتبه برتر ها با درصد های بالا در درس زیست شناسی با سرپرستی خانم دکتر الهه بنام رتبه 37 کنکور، ده سری سوالات شبه کنکور به همراه پاسخنامه تشریحی و تحلیلی را به صورت فایل طراحی و تدوین کرده‌اند که این مجموعه به همراه فیلم های آموزشی و سامانه ی مرور به همراه یک مشاور رتبه برتر در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پکیج سوالات احتمالی ریاضی

با توجه به چالشی شدن درس ریاضیات در کنکور سنوات گذشته تیم متخصص و رتبه برتر با درصد های بالا در درس ریاضی زیر نظر مهندس علی داودوندی رتبه 61 کنکور، با بررسی سوالات کنکور و تحلیل فکری طراحان کنکور یک مجموعه شامل ده دوره سوالات فوق احتمالی کنکور با پاسخنامه‌ای ویژه که به صورت تشریحی و تحلیلی می باشد، تالیف کرده‌اند که علاوه بر این سوالات فیلم های آموزشی و سامانه مرور به همراه یک مشاور رتبه برتر تا روز کنکور در کنار شماست تا به درصد های بالا در این درس دست پیدا کنید.

پکیج سوالات احتمالی فیزیک

مهندس شهاب نصیری با تیم رتبه برتر در درس فیزیک یک مجموعه با ده دوره سوال با تطابق بالای 70 درصدی طراحی کرده اند که این پکیج پاسخنامه ای به همراه نکات کامل تشریحی و تحلیلی دارد که در کنار آن فیلم های آموزشی و سامانه رپیدیو ویژه مرور برای تسلط عمیق تر و افزایش سرعت عمل در اختیار شماست.علاوه بر این موارد یک مشاور رتبه برتر شما در این دوره همراهی می کند تا با بالاترین کیفیت از این سوالات و زمان باقی مانده استفاده کنید.

پکیج سوالات احتمالی شیمی

بعد از درس زیست شناسی پر اهمیت ترین درس در رشته تجربی درس شیمی می باشد و معمولا دانش آموزان در این درس با مشکل کمبود زمان مواجه می شوند و اگر سوالات کنکور را قبل از کنکور داشته باشند با اعتماد بنفس بیشتر و سرعت بیشتر قادر به کسب درصد بالا در این درس هستند. دکتر هوشیار با تیم متخصص و رتبه برتر در درس شیمی یک مجموعه شامل ده دوره سوال احتمالی کنکور با پاسخنامه ی کامل تشریحی و تحلیل جزیی سوالات آماده کرده اند که فیلم های آموزشی و سامانه مرور آنلاین را نیز داراست و همچنین مشاور رتبه برتر در این دوران در کنار شماست.

لو رفتن سوالات کنکور!

با داشتن پکیج سوالات فوق احتمالی کنکوردیگر نیاز به لو رفتن سوالات کنکور نیست ما در این مجموعه به تضمین بالای 70درصد سوالات کنکور را پیشبینی کرده ایم که شما میتوانید به راحتی دریافت کنید و رتبه ی برتر خود را تضمین کنید کافیست فرم زیر را پر کنید:

فرم دریافت پکیچ سوالات احتمالی کنکور

این پکیج شامل سوالات فوق احتمالی کنکور برای هر درس در کنکور رشته مورد نظر شما با تضمین تطابق بالای 70 درصد میباشد:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401 بیش از 500 داوطلب رتبه زیر 1000 شدن! لیست رتبه برتر های آیدی نوین را در عکس های زیر ببین

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور های گذشته (لیست کامل در لینک زیر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }