آیدی نوین - شب امتحان فیزیک استاد نصیری “رایگان!”

شب امتحان فیزیک استاد نصیری “رایگان!”

شب امتحان فیزیک استاد نصیری

شب امتحان فیزیک یکی از پر استرس ترین و سخت ترین شب های امتحانات ترم هر دانش آموزی است، حجم بالای کتاب درسی و انبوه فرمول ها و محاسبات فیزیک بر استرس و تنش روز های قبل امتحان فیزیک می افزاید. پس اگر شما هم میخواهید از استرس  نمره درس فیزیک خلاص شوید و 20 شب امتحان فیزیک رو کسب کنید نگران نباشید ما شما را در امتحان فیزیک تنها نخواهنیم گذاشت و با آموزش های شب امتحانی برای کسب نمره 20 شما را یاری میکنیم. شاید درس فیزیک یکی از درس های محاسباتی و چالشی برای شماست که قطعا بعد از دیدن این آموزش ها به یکی از نقاط قوت شما تبدیل خواهد شد.

 

چطور امتحان فیزیک 20 شویم؟

شما با خواندن کتاب درسی حل تمرین ها و فعالیت های کتاب درسی و آموزش درست و اصولی در درس فیزیک بعلاوه حل نمونه سوالات امتحانات نهایی ادوار گذشته میتوانید تا حد خیلی زیادی به نمره کامل امتحان فیزیک دوازدهم دست پیدا کنید. اما برای راحتی شما استاد شهاب نصیری مجموعه شب امتحان شامل جزوه شب امتحان فیزیک تدریس شب امتحان فیزیک و حل تحلیلی و تشریحی نمونه سوالات امتحانی فیزیک آماده کرده اند که در ادامه در اختیارتان قرار میدهیم:

 

نحوه استفاده از فیلم های آموزشی شب امتحان فیزیک

کار ساده است! کافی است ابتدا یک دور از روی کتاب های درسی خود با دقت بخوانید و تمرین ها و فعالیت های کتاب درسی خود را بررسی کنید، سپس به سراغ بخش درسنامه شب امتحان فیزیک بروید و با استفاده از جزوه های شب امتحان فیزیک و هماهنگ با ویدیو های شب امتحان فیزیک پیشروی کنید، سپس به سراغ قسمت حل سوالات فصل به فصل درس فیزیک رفته و همراه استاد شهاب نصیری مدرس رتبه برتر درس فیزیک سوالات را یک به یک از پا بیاندازید.

در زیر ما لینک دریافت رایگان مجموعه های شب امتحان فیزیک هر سه پایه را برایتان قرار دادیم با کلیک روی هر پایه شب امتحان فصل به فصل فیزیک قابل مشاهده هستند.

 

شب امتحان فیزیک دوازدهم

فیزیک سال دوازدهم یکی از سخت ترین درس ها با حجم بالای درس و فرمول است علاوه بر این امتحان این درس به صورت نهایی برگزار می شود در نتیجه در کنکور شما تاثیر دارد، برای گرفتن 20 شب امتحان فیزیک سال دوازدهم شما باید ابتدا کتاب درسی خود را به طور کامل بخوانید و بعد فقط با دیدن فصل به فصل شب امتحان فیزیک استاد شهاب نصیری نمره 20 خود در امتحان فیزی دوازدهم را تضمین کنید:

لینک ویدیو های رایگان: شب امتحان فیزیک دوازدهم

شب امتحان فیزیک یازدهم

و اما سال یازدهم، سال منتهی به کنکور علاوه بر اهمیت امتحان خرداد فیزیک سال یازدهم، فیزیک سال 11 ام حدود 30 درصد از تست های کنکور سراسری را به خود اختصاص میدهد. با دیدن شب امتحانات فیزیک یازدهم استاد شهاب نصیری 20 امتحان فیزیک خرداد خود را تضمین کنید:

لینک ویدیو های رایگان: شب امتحان فیزیک یازدهم

شب امتحان فیزیک دهم

سال دهم از سال های پایه برای یادگیری درس فیزیک و کنکور است، شما عملا با یادگیری دقیق و کامل درس فیزیک سال دهم پایه فیزیک خود را درست میبندید و برای سال های بعدی آمادگی لازم را پیدا میکنید، جدای از اهمیت فیزیک سال دهم و طراحی حدود 30% از تست های کنکور از سال دهم، نهایی شدن این درس بر اهمیت آن اضافه کرده است، صفر تا صد آموز و حل سوالات امتحانات درس فیزیک سال دهم رو به صورت فصل به فصل با استاد نصیری یادبگیرید و برای 20 امتحان فیزیک سال یازدهم آمادگی کسب کنید:

لینک ویدیو های رایگان: شب امتحان فیزیک دهم

راستی برای دسترسی راحت تر و سریع تر به شب امتحان های فیزیک و تدریس های رایگان استاد شهاب نصیری میتونید صفحه آپارات ایشون رو دنبال کنید.

کانال آپارات استاد نصیری

شما میتونید برای درس های دیگر از شب امتحانات اساتید رتبه برتر آیدی نوین در مجموعه رپیتیچ استفاده کنید. موفق باشید

 

 

 

1 reply on “شب امتحان فیزیک استاد نصیری “رایگان!””

profile avatarمقداد صفوی گفت:

خیییلی عالی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }