آیدی نوین - شب امتحان فیزیک دوازدهم استاد نصیری

شب امتحان فیزیک دوازدهم استاد نصیری

شب امتحان فیزیک دوازدهم

استفاده از ویدیو شب امتحان فیزیک دوازدهم در کنار کتاب شب امتحان فیزیک دوازدهم و… یکی از کمک کننده ترین گام ها برای موفقیت در امتحان فیزیک به شمار میرود. بدون شک فیزیک سال دوازدهم سنگین ترین و پر فرمول ترین فیزیک دوره دوم متوسطه است، و مهم تر اینکه امتحانات سال دوازدهم به صورت نهایی در کنکور تاثیر گذار است، ضمن اینکه حدود 40% تست های کنکور نیز از همین پایه طراحی می شود. یادگیری اصولی و صحیح فیزیک دوازدهم به شما کمک می کند که امتحانات نهایی را بدون کوچکترین مشکلی با نمره بیست و کامل پشت سر بگذارید و علاوه بر آن بتوانید در کنکور نیز موفقیت کسب کنید. ما در این مجموعه شب امتحان تمامی فیلم های آموزش و حل نمونه سوالات را به همراه جزوه شب امتحان آن به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار میدهیم.

 

ویدیو های شب امتحان فیزیک پایه دوازدهم تجربی

در ادامه ویدیو شب امتحان فیزیک دوازدهم رایگان را برای هر فصل به صورت جداگانه قراردادیم. با استفاده از آموزش های زیر می‌توانید برای امتحان فیزیک خود آمادگی کامل داشته باشید.

شب امتحان فیزیک 3 فصل اول حرکت بر خط راست

شب امتحان فیزیک 3 فصل دوم دینامیک

 

شب امتحان فیزیک 3 فصل سوم نوسان امواج

 

شب امتحان فیزیک 3 فصل چهارم آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای

 

جزوه شب امتحان فیزیک پایه دوازدهم

شما میتوانید با دانلود جزوه شب امتحان فصل مد نظر خود مطالبی که استاد شهاب نصیری در طول تدریس های شب امتحان تدریس کردند را داشته باشید:

جزوه شب امتحان فیزیک دوازدهم فصل اول حرکت بر خط راست

جزوه شب امتحان فیزیک دوازدهم فصل دوم دینامیک

جزوه شب امتحان فیزیک دوازدهم فصل سوم نوسان امواج

جزوه شب امتحان فیزیک دوازدهم فصل چهارم آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای

 

شیوه استفاده از پکیج رایگان شب امتحان فیزیک دوازدهم تجربی

جزوه رایگان شب امتحان هر فصلی که میخواهید یاد بگیرید دانلود کنید، سپس با استفاده از جزوه شروع به دیدن فیلم های شب امتحان استاد نصیری کنید، ابتدای هر ویدیو تدریس مباحث آن فصل قرار گرفته و در ادامه نمونه سوالات احتمالی توسط استاد حل و تحلیل می شود. توجه داشته باشید که انجام تمامی اقداماتی که استاد شهاب نصیری در طول ویدیو توصیه می کنند ضروری است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }