شب امتحان تجربی

شب امتحان تجربی – راه تضیمن نمره 20 امتحانات

امتحانات خرداد ماه یا همان امتحانات نوبت دوم یکی از چالش های اصلی دانش آموزان در روز های انتهایی سال تحصیلی است. به ویژه اینکه این امتحانات ثمره یک سال و نشان دهنده نتیجه یکسال تحصیلی شماست. در بیشتر مواقع شما با این نمرات مورد قضاوت قرار میگیرید، اما نگران نباشید آیدی نوین و رپیتیچ شما را در این امتحانات تنها نخواهند گذاشت و با آموزش های شب امتحانی تا گرفتن نمره 20 شما را یاری خواهیم کرد.

انواع شب امتحان

شب امتحان به محتوا ها و ابزار هایی گفته می‌شود که شما در روز های منتهی به امتحانات از آن استفاده میکنید. شب امتحان ها معمولا در 3 دسته اصلی قرار می‌گیرند که در ادامه توضیح دادیم:

 

1. کتاب شب امتحان

کتاب های شب امتحانی که شامل امتحانات نهایی و غیر نهایی نوبت های اول و دوم دروس مختلف هستند. در این کتاب ها در قسمتی نمونه سوالات امتحانات قرار گرفته است و در قسمت دیگر پاسخنامه تشریحی که معمولا وزارت آموزش و پرورش (یا مدارس) برای آنها به عنوان پاسخ تشریحی درست در نظر گرفته اند، جزوه شب امتحان هم تقریبا محتوایی مشابه کتب شب امتحان دارد البته ممکن است درسنامه اضافه ای داشته باشد:

حل این سوالات و بررسی پاسخ های تشریحی آن به خودی خود تاثیر زیادی در نتیجه امتحانات شما دارند اما به دلیل اینکه توضیحات کتبی هستند، توضیحات کامل نیستند و به نکات قبل و بعد و دیگر نکات اشاره ای ندارند، کارامدی کامل برای دانش آموزان ندارند و حتما دانش اموزان باید آموزش قبل حل شب امتحانات و کتاب درسی خود را قبلا مطالعه کرده باشند.

 

2. ویدیو ها شب امتحان (کلاس آنلاین و آفلاین و حضوری)

این ویدیو ها تقریبا همان کتاب های شب امتحان هستند که یک دبیر نمونه سوال به نمونه سوال آموزش و حل سوالات امتحانات را در اختیار شما قرار میدهد و البته قطعا عملکرد و بازدهی بیشتر از کتاب های شب امتحان دارند چون استاد مباحث را یک به یک بررسی و حل مرحله به مرحله و کامل در اختیارتان قرار میگیرد.

قطعا شب امتحانات ویدیوی بهتر از کتاب های شب امتحان هستند ولی مشکلی که ممکن است بوجود اید این است که؛ بخاطر اینکه تدریس کامل درس ها در ویدیو ها وجود ندارد، دانش اموز با سردرگمی و حجم زیاد سوالات مواجه خواهد شد.

 

3. شب امتحان مولتی مدیا (شب امتحانات آیدی نوین – رپیتیچ)

هر چیزی که برای گرفتن نمره 20 امتحانات نهایی و خرداد و… نیاز دارید به طور کامل در این شب امتحانات قرار گرفته شده است؛ مجموعه رپیتیچ با استاید رتبه برتر به تعداد کافی از سوالات امتحانات گزینش کرده اند وبه صورت کامل اول تدریس میکنند و بعد حین حل سوالات امتحان تدریس را تکمیل و نکات خاص امتحانات را به شما آموزش میدند. این سبک از آموز های شب امتحان تجربی شامل موارد زیر هستند:

1. آموزش کامل هر درس

2. حل نمونه سوالات امتحانات با پاسخ های تحلیلی و تشریحی

3. و در نهایت جزوه کامل آموزش ها

شب امتحان رایگان

تمامی این شب امتحانات توسط تیم رتبه برتر گزینش شده، تدریس ها بر پایه مفاهیم و جزئیات مهم برای امتحانات نهایی و حتی کنکور انجام شده و از همه مهم تر این نوع شب امتحانات بر خلاف بقیه شب امتحانات رایگان هستند.

شما میتوانید برای دریافت شب امتحان مولتی مدیا تمامی دروس روی درس مورد نظر خودتون کلیک کنید:

شب امتحان فیزیک رایگان (پایه های دوازدهم، یازدهم، دهم)

شب امتحان رایگان زیست دوازدهم، یازدهم، دهم

شب امتحان رایگان شیمی دوازدهم، یازدهم، دهم

شب امتحان رایگان ریاضی دوازدهم، یازدهم، دهم

نحوه استفاده از شب امتحان

برای استفاده از شب امتحان های مختلف مراحل زیر را به ترتیب اجرا کنید:

1. خواندن دقیق کتاب درسی و بررسی و حل مسائل فعالیت ها و … داخل کتاب درسی

2. آموزش و رفع اشکال درس

3. حل چند نمونه امتحانات از دوره ها و سال های قبل

4. رفع اشکال و مرور

البته این مراحل تماما در شب امتحان رایگان رپیتیچ لحاظ شده است و شما با دیدن آموزش ها و حل سوالات شب امتحان رپیتیچ میتوانید نمره 20 امتحان خودرا تضمین کنید.

array(0) { }