میخوام پشت کنکور بمونم خدمت سربازی رو چیکار کنم؟

میخوام پشت کنکور بمونم خدمت سربازی رو چیکار کنم؟

میخوام پشت کنکور بمونم خدمت سربازی رو چیکار کنم؟

میخوام پشت کنکور بمونم خدمت سربازی رو چیکار کنم؟ انتخاب رشته (انتخاب رشته غیر حضوری)چه تاثیری در قبولی دانشگاه دارد؟ در این مطلب از سری وویس های مشاوره و برنامه ریزی کنکور موسسه کنکوری IDN ،مشاوران موسسه IDN به این سوال پاسخ میدهند.

 

سوال: میخوام پشت کنکور بمونم خدمت سربازی رو چیکار کنم؟

 

جواب:فایل صوتی + متن در ادامه مطلب

 

رفقای عزیزم سلام، امیدوارم حالتون عالی باشه و زندگی دقیقا اون طوری باشه که شما می خواید.

میخوام پشت کنکور بمونم خدمت سربازی رو چیکار کنم؟

دوست عزیزی سوالی پرسیدند که من سوال رو برای شما بخون، گفتن من امسال رتبه ی بدی کسب نکردم، رتبه م تقریبا خوب شد ولی احتمال اینکه تو اون رتبه هایی که زدم بیارم ۵۰ – ۵۰ ست. اگر قبول نشم باید نظام وظیفه رو چیکار کنم؟ و اینکه اگر آزاد بدون کنکور بنویسم و بعد جوابا بیاد و قبول نشده باشم می تونم برم آزاد یا خیر؟ دوست عزیز اول اینکه بچه های کنکوری که پسر هستند و مشکل خدمت سربازی دارن باید این رو  بدونن که دو سال بیشتر نمی تونن پشت سرهم کنکور بدن و بعدش باید اعزام به خدمت بشن اما این ها هم راهکار داره. می تونن تا یک بار در محل دانشگاهشون حضور پیدا کنن و از رشته و رشته محلشون انصراف بدن. یعنی اگر امسال قبول نشدی می تونی بری دانشگاه آزاد یا یکی از دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام کنی و بعد از اون کد رشته محل انصراف بدی و دوباره توی کنکور سراسری شرکت کنی ولی یک بار بیشتر این کار رو نمی تونی انجام بدی و اینکه اگر سراسری نباشن می تونی این کار رو انجام بدی، اگر روزانه باشه اولا سال بعد از انتخاب کد رشته محل های روزانه محروم می شید و در یک صورت توی انتخاب رشته های دیگه مجازید که تا بهمن ماه یا اسفند ماه امسال انصرافت رو از دانشگاه تکمیل کنید

دانشگاه آزاد

و اینکه درمورد دانشگاه آزاد گفتن، دانشگاه آزاد هم کد رشته محل هاش برای اینکه از خدمت سربازی فرار کنی و نری به سربازی مورد خیلی خوبیه و می تونی امتحانش کنی و مشغول به تحصیل بشید تا از خدمت سربازی فارغ بشید و نخواید بلافاصله دفترچه پست کنید و مشمول خدمت سربازی بشید. موفق و پیروز باشید و امیدوارم که روزها یکی پس از دیگری از آنِ شما باشه.

 

شما می توانید سوالات خود را از ما (رتبه های برتر کنکور) در مورد برنامه ریزی کنکور و مشاوره کنکور و بهترین روش مطالعه و سایر موارد بپرسید، در اسرع وقت جوابتان را خواهیم داد.

 

مجتبی فاطمی مشاور ارشد موسسهIDN

 

برای ارتباط مستقیم با مجتبی فاطمی و ثبت نام در طرح رتبه شو IDN (طرح مشاوره و برنامه ریزی با رتبه های تکرقمی و دورقمی کنکور) فرم زیر را تکمیل کنید:

فرم ثبت نام در طرح رتبه شو IDN


[/av_contact

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کردن  
اطلاع از