آیدی نوین - جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی PDF : در این مطلب از سایت آیدی نوین جزوه کامل فیزیک یازدهم ریاضی به همراه جزوه فصل به فصل فیزیک یازدهم ریاضی را در قالب فایل دانلودی PDF به صورت کاملا رایگان قراردادیم. کتاب فیزیک پایه یازدهم بین دو رشته تجربی و ریاضی مشترک هست و تنها تفاوت جزوه فیزیک یازدهم ریاضی با جزوه فیزیک یازدهم تجربی در حجم مباحث گفته شده هست. تمام مباحث کتاب فیزیک پایه یازدهم رشته تجربی در 3 فصل و مباحث کتاب فیزیک پایه یازدهم رشته ریاضی در 4 فصل بیان شده. در ادامه جزوه و درسنامه فیزیک یازدهم ریاضی را به همراه آموزش کامل، نکات و تست های مهم کنکوری، سوالات امتحانی به همراه پاسخ های تشریحی و… قراردادیم.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید و روی لینک فصل و یا جزوه مورد نظر کلیک کنید.

 

دانلود جزوه کامل فیزیک یازدهم ریاضی

دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی فصل به فصل

 

پیشنهاد ویژه، یک جلسه مشاوره رایگان کنکور

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره برای مطالعه فیزیک کنکور دارید و تصمیم دارید برای کنکور آمادگی کامل داشته باشید تا بتوانید جزو رتبه های برتر کنکور باشید، اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک جلسه مشاوره برنامه ریزی کنکور کاملا رایگان از بهترین مشاوران کنکور آیدی نوین دریافت کنید.

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان کنکور IDNovin

برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور، کافیه فرم زیر رو پر کنی:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین، تو هم می تونی مثل خیلی ها رتبه برتر بشی. چون توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401، بیش از 200 نفر با این برنامه رتبه برتر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }