آیدی نوین - جزوه شیمی یازدهم

جزوه شیمی یازدهم

جزوه شیمی یازدهم

دانلود جزوه شیمی یازدهم PDF : درس شیمی یکی از دروس اختصاصی و یکی از مهم‌ترین دروس رشته تجربی و ریاضی محسوب می‌شود. از سوالات کنکور 35 سوال مختص درس شیمی می‌باشد که از این تعداد حدود 11 سوال مربوط به کتاب شیمی 2 یا همان کتاب شیمی پایه یازدهم است. اهمیت درس شیمی از این بابت است که در کنکور تجربی ضریب 9 و در کنکور ریاضی ضریب 7 را دارد و بعد از زیست با داشتن 35 سوال در کنکور رتبه دومین درس پر سوال را دارد. در ادامه این مطلب از بانک جزوه آیدی نوین، جزوه شیمی یازدهم کامل را به همراه جزوات فصل به فصل شیمی به صورت رایگان و به طور جدا قراردادیم.

برای دانلود جزوه به ادامه مطلب مراجعه کنید و روی لینک فصل و یا جزوه مورد نظر کلیک کنید.

 

دانلود جزوه شیمی یازدهم

در ادامه جزوه شیمی یازدهم را کامل از 3 استاد مختلف به همراه درسنامه، نکات مهم کنکوری، پاسخ تمرین های مهم کتاب درسی به صورت تشریحی، جمع بندی هر فصل در انتهای جزوه، مرور شیمی دهم به طور خلاصه و سوالات طبقه بندی شده امتحانات به صورت رایگان قراردادیم.

 

جزوه شیمی دوازدهم فصل به فصل

 

فصل های کتاب شیمی یازدهم

  1. فصل اول: قدر هدایای زمینی را بدانیم
  2. فصل دوم: در پی غذای سالم
  3. فصل سوم: پوشاک، نیازی پایان نا پذیر

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

برنامه ریزی کنکور

پیشنهاد ویژه، یک جلسه مشاوره رایگان کنکور

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره برای مطالعه زیست کنکور دارید و تصمیم دارید برای کنکور آمادگی کامل داشته باشید تا بتوانید جزو رتبه های برتر کنکور باشید، اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک جلسه مشاوره برنامه ریزی کنکور کاملا رایگان از بهترین مشاوران کنکور آیدی نوین دریافت کنید.

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان کنکور IDNovin

برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور، کافیه فرم زیر رو پر کنی:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین، تو هم می تونی مثل خیلی ها رتبه برتر بشی. چون توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401، بیش از 200 نفر با این برنامه رتبه برتر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }