آیدی نوین - جزوه فیزیک دهم تجربی

جزوه فیزیک دهم تجربی

جزوه فیزیک دهم تجربی آیدی نوین

دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی PDF : در ادامه می‌توانید جزوه کامل تمامی فصل های فیزیک دهم تجربی را به صورت کاملا رایگان از بانک جزوه سایت آیدی نوین دانلود کنید. تفاوت جزوه فیزیک دهم ریاضی با جزوه فیزیک دهم تجربی در تعداد فصل هاست، به این صورت که فیزیک دهم تجربی 4 فصل و فیزیک دهم ریاضی 5 فصل می‌باشد. از درس فیزیک 3 پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در کنکور تجربی 30 سوال آمده که از این تعداد حدودا 6 سوال مربوط به فیزیک دهم تجربی است.

به همین علت داشتن یک جزوه فیزیک دهم تجربی خوب می‌‌تواند کمک بسیاری به دانش آموز کند. در ادامه این مطلب ما جزوه و درسنامه فیزیک دهم تجربی را، هم به صورت فصل به فصل و هم به صورت کامل در قالب فایل PDF برای شما عزیزان قرارداده‌ایم. همچنین برای یادگیری بیشتر فیزیک دهم انواع مثال ها و سوالات تستی نیز ارایه شده است.

 

دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی

دانلود جزوه کامل

 

دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی فصل به فصل

دانلود جزوه فصل 1

دانلود جزوه فصل 2

دانلود جزوه فصل 3

 

مطالب پیشنهادی:

  1. نمونه سوال فیزیک دهم تجربی [نوبت اول و دوم به همراه جواب]

 

میخوای از بهترین مشاوران کنکور و رتبه برتر ها برنامه ریزی کنکور مخصوص خودت رو توی یک جلسه رایگان دریافت کنی؟

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان کنکور IDNovin

برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور، کافیه فرم زیر رو پر کنی:

با برنامه ریزی کنکور آیدی نوین، تو هم می تونی مثل خیلی ها رتبه برتر بشی. چون توی کنکور 98، 99، 1400 و 1401، بیش از 200 نفر با این برنامه رتبه برتر شدند.

 

پیشنهاد ویژه

از برترین و تاثیرگذار ترین موارد موفقیت در کنکور دانستن بهترین روش مطالعه دروس کنکور است، اگه درخصوص روش مطالعه دروس کنکور اطلاعات کافی را نداری پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب منتشر شده در آیدی نوین با همین عنوان رو مطالعه کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }