فهرست مطالب سایت: (کلیک کنید)

تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۰

تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی

تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۰ را در این پست برای شما آماده کرده ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و پاسخگویی به سوالات در مورد زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تلفن مشاور تلفنی آنلاین آیدی نوین

کاردانی به کارشناسی با آزمون و بدون آزمون

فارغ التحصیلان مقطع کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه های سراسری، آزاد، علمی کاربردی و … برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته باید در کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنند. رشته های کاردانی به کارشناسی به دو صورت رشته های با آزمون و رشته های بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) ارائه می شوند. داوطلبانی که در کنکور شرکت می کنند، می توانند برای رشته های بدون آزمون نیز اقدام کنند؛ ولی برای متقاضیان رشته های بدون آزمون، امکان انتخاب رشته هایی که با کنکور ارائه می شوند، وجود ندارد. برخی از رشته های با کنکور و بدون کنکور نیاز به داشتن مدرک کاردانی مرتبط ندارد و متقاضیان می توانند یک رشته از رشته های غیرمرتبط با رشته فارغ التحصیلی خود را انتخاب کنند.

مراحل ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی همزمان با هم انجام می شود و هر متقاضی می تواند تعداد ۵۰ کد رشته محل را انتخاب کند.

رشته های ارائه شده

رشته های ارائه شده در این مقطع از گروه های علوم پایه، فنی مهندسی، پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی می باشد.

میخواید از آخرین اخبار کنکور اطلاع پیدا کنید؟

شمارتون رو تو کادر زیر وارد کنید تا اخبار مهم خیلی سریع براتون ارسال بشه

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۰

افراد متقاضی ثبت نام در یکی از رشته های کاردانی به کارشناسی، در صورتی که شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشند، می توانند در سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند. داوطلبان ابتدا باید به دقت دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنند. بعد از خریداری سریال اعتباری ثبت نام، بارگذاری مدارک و تکمیل فرم ثبت نام، انتخاب رشته خود را انجام می دهند (کد رشته محل ها در دفترچه راهنمای ثبت نام موجود است). بعد از تایید نهایی، شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام را می شود دریافت کرد.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه شروع شد و  داوطلبان به مدت یک هفته، مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود را داشتند. در سال ۱۴۰۰ مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ خرداد ماه خواهد بود. معمولا هر ساله سازمان سنجش، بلافاصله بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام، آن را به مدت چند روز دیگر تمدید می کند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و پاسخگویی به سوالات در مورد رشته های با آزمون و بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۰ با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تلفن مشاور تلفنی آنلاین آیدی نوین

برنامه ریزی کنکور (برنامه ای که 100 درصد تورو 2 رقمی میکنه)

مشاوره کنکور (با طرح رتبه شو IDNovin تضمینی رتبه برتر شو)

بهترین مشاوران کنکور (اسامی 20 مشاور رتبه برتر ایران)

نظر شما؟!

نظرات ، سوالات و پیشنهادات خود را در زیر برای ما ارسال کنید. بزودی به آن ها پاسخ خواهیم داد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا