آیدی نوین - برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور

برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور

برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور

دریافت برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور با 4 راهکار شگفت انگیز پلن گام آخر که افزایش تراز شما در آزمون‌ها را تضمین می‌کند را در یک مقاله فوق کاربردی و جامع برای شما آماده کرده‌ایم. با آیدی نوین همراه باشید.

پلن گام آخر چیست؟

زمانی که شما یک زمان کافی برای مطالعه دارید باید با توجه به برنامه ریزی کنکور اختصاصی خود پیش بروید. اما در ماه آخر کنکور زمان شما محدود است و بسیار مهم است که از آن چطور استفاده میکنید. در این زمان دیگر شما باید فقط به نکات مهمی که تاثیر بالایی در کنکور دارند فکر کنید. در پلن گام آخر موارد زیر وجود دارد:

 • کل دروس را طی یک ماه جمع کنید
 • 4 آزمون داشته باشید
 • و با توجه موارد بالا هر مبحث را 6 بار مرور کنید!

برای دریافت برنامه 1 ماهه و پلن گام آخر آیدی نوین، کافیه فرم زیر را پر کنید:

فرم دریافت برنامه 1 ماهه گام آخر

خیلی از دانش آموزان آیدی نوین با پلن گام آخر در یکماه پایانی رتبه خود را نصف کردند یا یا حتی یک صفر از رتبه خود کم کردند! در ادامه تصاویر کارنامه های رتبه برترهای آیدی نوین را مشاهده کنید.

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور های گذشته (لیست کامل در لینک زیر)

اگر مطالعه می‌کنید، ولی ترازتان رشد نمی‌کند و روزبه‌روز با نزدیک شدن به کنکور بیشتر نگران می‌شوید، من ۴ تا راهکار فوق العاده به شما می‌گویم که فقط و فقط در یک ماه، افزایش تراز داشته باشید و به شما تضمین می‌دهم با انجام این راهکارها این اتفاق برای شما می‌افتد؛ پس با تمرکز بالا با من همراه باشید؛

این مقاله را مطالعه کنید اگر:

 • می‌خواهید رتبه‌تان در این یک ماه حسابی کم شود.
 • اگر فکر می‌کنید که با این وضع فعلی نتیجه خوبی در کنکور نمی‌گیرید.
 • تا به الان بدون برنامه ریزی خاصی مطالعه کردید و سردرگم شدید.
 • فکر می‌کنید آن‌قدر کم درس خواندید که بهتر است بیخیال بقیه مسیر شوید.
 • خیلی خوب درس خواندید ولی نمی‌توانید تست بزنید و نتیجه بگیرید.
 • در خانه تست‌ها را خوب حل می‌کنید ولی سر جلسه آزمون یک آدم دیگر می‌شوید!
 • و نهایتاً همه چیز تا الان عالی بوده اما روش مرور و جمع بندی درست را نمی‌دانید.

مسلماً خودتان می‌دانید که جزو کدام دسته‌اید؛ اما من می‌خواهم به شما بگویم هر جوری که هستید باشید ولی از الان مثل یک رتبه برتر، راه و روشتان را تغییر دهید تا نتیجه خیلی بیشتر از حد انتظارتان باشد طوری که شگفت زده شوید!

 4 راهکار برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور

 

 

احتمالاً با خواندن این تیتر و شاید هم قبل ترش، خودتان را باخته باشید؛ ولی حتی در یک ماه هم می‌شود کام بک زد و تراز کنکور را تا جای ممکن افزایش داد. حتما از خود می‌پرسید چطور؟

خب این راهکارها در 4 مرحله‌ی زیر دسته بندی می‌شود که به ترتیب برای شما توضیح می‌دهیم و مثال می‌زنیم:

 • افزایش ساعت و سرعت مطالعه
 • بالا بردن بازده مطالعه
 • جمع بندی
 • نتیجه گیری از خواندن با مرور

افزایش ساعت و سرعت مطالعه

شاید ته دلتان یک نیشخند بزنید و بگویید اگر برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور راحت بود که حتماً انجامش می‌دادیم و خیلی راحت رتبه برتر می‌شدیم!

درسته عزیزان، به این سادگی‌ها هم نیست. شما باید قدم به قدم و مرحله به مرحله این مسیر را طی کنید.

 6 تکنیک ویژه افزایش سرعت و ساعت مطالعه در برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور

این 6 روش شامل این موارد میشن که در ادامه برای شما شرح می‌دهیم:

 • برنامه ریزی
 • زنده کردن زمان‌های مرده
 • آزمون
 • پارکینسونی شدن
 • خداحافظی با افکار منفی و پرش ذهن
 • برنامه ریزی یک‌ماهه برای کنکور

 

اول: ساعت مطالعه میانگینت را از هفته قبل محاسبه کن.

چطوری؟ ببینید هفته قبل هر روز چند ساعت مطالعه کردید و میانگین بگیرید. حالا باید با خودتان عهد ببندید که از این به بعد، از این ساعت کمتر نمی‌خوانید. به همین ترتیب روزانه نیم ساعت تا یک ساعت به ساعت مطالعه‌تان اضافه کنید و در ده روز ساعت مطالعه‌تان حتی اگر صفر باشد، می‌تواند به 10 ساعت برسد و این یعنی عالی! اگر ساعت‌هایی که برای مطالعه برنامه ریزی می‌کنید را صرف تست زنی بکنید قطعاً مثل خیلی از داوطلب‌هایی که در سال‌های گذشته در 30 روز پایانی تست زنی کرده‌اند می‌توانید در کنکور پذیرفته شوید.

دوم: برای هر درسی و هر پایه یک جدول تهیه کنید.

میزان تسلطتان در هر مبحث را یادداشت کنید و 3 دسته اش کنید: «کم، متوسط و عالی». باید درس‌هایی که تسلطتان در آن‌ها متوسط و کم است را حذف کنید و مطالبی را که عالی خواندید در برنامه تان بگذارید. می‌خواهیم مباحثی که تسلطتان در آن‌ها بیشتر است را بیشتر کار کنیم تا در آن مبحث هیچ تستی از زیر دستمان در نرود و برای خودمان درصد در کنکور زنده کنیم.

مباحثی که زیاد در کنکور جایگاهی ندارند

توجه کنید که یک سری از مباحث کمی وقت گیر هستند. شما این مباحث را پس از مشورت با مشاور باید کنار بگذارید. مگر این که با مشورت مشاور به مطالعه این موضوعات بپردازید و با برنامه ریزی دقیق قبل برید. شما دیگر وقتی برای خواندن مباحث جدید ندارید. به همین دلیل باید به مطالعه مباحث پر حجم کنکور بپردازید و این موضوعات را جمع بندی کنید. بهترین نوع جمع بندی این هست که به حل سه روز یکبار تست‌های کنکور سال‌های گذشته اقدام کنید.

حل و تحلیل سؤال‌های کنکور به شما کمک می‌کند که بتوانید با تست‌های آزمون آشنا شوید. داوطلب‌ها در روزهای پایانی و نزدیک به کنکور هر سه ساعت یکبار باید تمام جمع‌بندی‌های کنکور محور را انجام دهند که البته تعداد این جمع‌بندی‌ها برای داوطلب‌ها تفاوت دارد. به‌عنوان‌مثال کسی که از نظر درسی ضعیف‌تر است شاید به حل این جمع‌بندی‌ها به تعداد کمتری اقدام کند. افراد قوی‌تر نیز می‌توانند به تحلیل آزمون‌ها و تست‌های بیشتری اقدام کنند.

سوم: برای برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور باید آزمون جامع دهید!

یکی از بهترین منابع برای آزمون، کنکورهای سراسری اخیر است؛ به خصوص کنکور 98، 99 و 1400 که مختص نظام جدیدهاست. آزمون از 2 جهت به شما کمک می‌کند:

 • اینکه می‌توانید با دید طراح آشنا شوید؛ یعنی بدانید طراح چه چیزی برایش مهم است.
 • آزمون به شما کمک می‌کند که خودتان را بسنجید و با استفاده از ان ها رفع اشکال کنید. می‌دانستید بهترین روش یادگیری در این بازه زمانی، اشتباه کردن، بعد تحلیل آن اشتباه و نهایتاً برطرف کردنش است!

چهارم: پارکینسونی شو

می‌دانید قانون پارکینسون چه چیزی می‌گوید؟ «هر کار به اندازه زمانی که برای آن تخصیص داده شده، طول می‌کشد.» حالا وقتش است شما هم برای خودتان، بازه‌های مطالعاتی‌تان را سخت‌گیرانه‌تر بچینید. اگر در حالت عادی 5 تا تست می‌زنید، الان از خودتان بخواهید که 10 تا بزنید.

پنجم: چه صفری چه صد، جمع بندی لازمی!

یک سری مواردی که قبلاً برایشان وقت گذاشتید ولی نتوانستید کامل آن‌ها را بخوانید باید فراموش کنید و کنار بگذارید. خودتان را جمع و جور کنید و برای جمع بندی وقت بگذارید! در این مورد می‌توانید از مشاورین ما کمک بخواهید:

برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر فرم زیر را پر کنید.

اینکه شما یک مطلب را خوب خواندید ولی یک مقداری در آن اشکال دارید، باعث می‌شود در کنکور به سؤالات مربوط به ان جواب بدهید اما به غلط! پس حتماً الان که فرصت دارید رفع اشکال انجام دهید که از نمره منفی نجات پیدا کنید و به جاش نمره مثبت بگیرید.

ششم: اگر می‌خواهید از درس خواندتان نتیجه بگیرید مرور کنید!

اگر برای خواندن یک مطلب کلی زمان بگذارید و مو به مو و کلمه به کلمه آن را بخوانید، ولی بعداً آن را مرور نکنید و بیخیالش شوید، مسلماً سر جلسه کنکور نمی‌توانید تست‌های ان را درست بزنید.

روند درست مرور چیست؟

مرور یعنی بری سریع با تکرار کافی در بازه‌های زمانی درست، مطالب را بخوانید.

در این مسیر حداقل مطلب‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • نقاط ضعفت
 • نقاط قوتت

مرور درست، مروری است که بتواند این موارد را به شما نشان دهد؛ یعنی همه نقاط قوتتان برایتان تکرار شود تا ملکه ذهنتان شود و نقاط ضعفتان را در مباحثی که خواندید به نقاط قوتتان تبدیل کند.

آیدی نوین برای این ایام باقی مانده تا کنکور یک برنامه حرفه‌ای و ویژه برای بچه‌های کنکوری دارد. یک پلن کامل و تضمینی! این پلن برای افزایش درصدها و تراز در کمترین زمان ممکن کاملاً تضمینی است. پس اگر شرایط زیر را دارید این برنامه را از دست ندهید.

 • به پیشرفتتان نا امیدید
 • به ادامه مسیر شک دارید
 • نمی‌دانید این روزهای نزدیک به کنکور چه‌کار کنید و بلا تکلیف هستید
 • برنامه‌ای برای جمع بندی ندارید
 • نمی‌دانید بهترین کار این ایام چیست
 • و البته می‌خواهید بالاترین بازدهی را نزدیک کنکور داشته باشید

فرم دریافت برنامه 1 ماهه گام آخر با مرور حرفه‌ای

برای دریافت برنامه 1 ماهه و پلن گام آخر آیدی نوین، کافیه فرم زیر را پر کنید:

خیلی از دانش آموزان آیدی نوین با پلن گام آخر در یکماه پایانی رتبه خود را نصف کردند یا یا حتی یک صفر از رتبه خود کم کردند! لیست کامل رتبه برترهای آیدی نوین

 

پلن گام آخر آیدی نوین (برنامه ۱ ماهه کنکور)

«گام آخر» در حقیقت یک پلن تضمینیِ افزایشِ تراز برای دانش‌آموزها در هر سطحی است! یعنی در گام آخر، شما می‌توانید با هر سطحی که هستید، نسبت به چیزی که هستید، بهتر شوید!

اما داخل گام آخر ما چه چیزهایی داریم؟!

اول: دو آزمون برای اطمینان شما

خب همانطور که می‌دانید ما در پلن گام آخر قرار است یک افزایش درصد دروس مختلف و تراز برای شما تضمین کنیم. برای اینکه شما از این مهم مطمئن شوید در ابتدای کار دو آزمون برای شما طراحی کردیم. دو آزمون به فاصله 10 روز با راهبرد یا بودجه بندی یکسان که بتوانید پیشرفت خودتان را طی 10 روز اول با چشمانتان ببینید!

ما بودجه بندی آزمون‌ها را طوری طراحی کرده‌ایم که هم از مباحث مهم و پرتست کنکور باشند و هم اکثرا از سال 12 ام باشند که ممکن است یک سری از افراد که می‌خواهند برای امتحانات نهایی آماده شوند، بتوانند از آن استفاده کنند.

 • آزمون اول آزمون تعیین سطح است.
 • و آزمون دوم آزمونی است که داخل ان معجزه برای شما رخ می‌دهد.

معجزه طی 10 روزی که ما به شما دستورالعمل‌هایی می‌دهیم و ابزارهایی در اختیارتان قرار می‌دهیم، به مرور اتفاق می‌افتد و در نهایت در آزمون خودش را نشان می‌دهد. ما تضمین می‌کنیم که طی این 10 روز شما افزایش تراز خواهید داشت.

دوم: سامانه‌های آموزش و مرور سریع رپیتیچ و رپیدیو

در طول پلن گام آخر، کل پکیج (تمامی دروس) سامانه رپیدیو بعلاوه قسمت‌های مورد نیازتان از فیلم‌های آموزشی از سامانه رپیتیچ در اختیار شما قرار می‌گیرد.

رپیدیو و رپیتیچ چیست؟

رپیدیو یک معلم خصوصی باهوش است که متناسب با مباحثی که انتخاب کردید، متناسب با سطحتان و نقاط ضعف و قدرتتان، با شما آن‌قدر کار می‌کند که هر نکته ریز و درشتی را خوب یاد بگیرید و البته هیچ وقت فراموش نکنید!

اگر شک دارید می‌توانید نظر بقیه دانش آموزان را درباره رپیدیو از طریق این لینک بخونید.

سامانه رپیدیو

اگر هنوز کامل متوجه نشدی که رپیدیو چیست، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید تا جزئیات کامل در مورد این فناوری جدید و بروز آموزشی داشته باشید.

سامانه جمع بندی کنکور سریع

سوم: تدریس به شیوه آیدی نوین “رپیتیچ

ما در پلن گام آخر چیزی تحت عنوان آموزش معکوس داریم. اگر با اصول تست زنی صحیح آشنایی داشته باشید بدون شک در 30 روز هم می‌توانید برای کنکور آماده شوید. درسته که زمان زیادی باقی نمانده. ولی این 30 روز جزو حساس‌ترین روزها هم برای آن دسته از داوطلب‌هایی است که از قبل از این مدت شروع به مطالعه کرده‌اند و هم برای کسانی که قصد مطالعه در این 30 را دارند.

اگر از مسیر درست برید قطعاً در این 30 روز هم می‌توانید به مطالعه دروس و به تست زنی اقدام کنید. اما توجه داشته باشید که این کار فقط با اراده و پشتکار برای شما عزیزان محقق می‌شود.

اغلب بچه‌ها ابتدا درس‌نامه را می‌خوانند یا کلاس می‌روند یا ویدئو و کلاس آنلاین می‌بینند و یک‌سری مطالب را کامل و ناقص یاد می‌گیرند. وقتی می‌خواهند تست بزنند می‌بینند که نمی‌توانند تعداد زیادی از تست‌ها را حل کنند! آموزشی که دیدن انگار مقداری از آن زائد است و یک‌سری چیزها اصلاً در آن آموزش نبوده!

ما در آموزش معکوس که در پلن گام آخر خواهید دید، اول می‌رویم سراغ غول مرحله آخر که همان تست‌های کنکور سراسری است تا بتوانیم کامل بشناسیمشان. سپس می‌رویم سراغ آموزش کاربردی که مناسب با فرد تا آن چیزهایی که لازم است تا فرد بتواند تست در حد کنکور سراسری بزند را یاد بگیرد و این مؤثرترین شیوه برای یادگیری نزدیک کنکور است.

چهارم: برنامه ریزی ۱ماهه (30 روزه) کنکور

اول این را بگوییم که ما در پلن گام آخر چیزی به اسم برنامه ریزی آماده نداریم!

مهم‌ترین دلیلش این است که همه دانش آموزها در یک سطح نیستند که ما بخواهیم یک نسخه کلی به آن بدهیم. ما در گام آخر بهت سما یاد می‌دهیم که با هر سطحی که هستید چطور زمانتان را مدیریت کنید تا بتوانید بهترین برنامه ریزی مختص خودتان را برای خودتان به دست بیاورید.

پنجم: هر چیز دیگر ای که لازم دارید!

نزدیک کنکور مهارت‌هایی برای کنکوری‌ها لازم است که کاملاً اکتسابی است. مثل:

 • کنترل استرس
 • کنترل استفاده از گوشی
 • تنظیم خواب
 • مدیریت زمان
 • از بین بردن حواس پرتی
 • جلوگیری از اهمال کاری
 • انضباط فردی
 • و …

داشتن این مهارت‌ها هرچه نزدیک به کنکور می‌شویم واجب‌تر و واجب‌تر می‌شود و ما اینها را به طور کامل در پلن گام آخر به شما یاد می‌دهیم. در آخر توصیه می‌کنم که هر دانش آموزی با هر سطحی داخل این پلن فوق حرفه‌ای و کامل شرکت کند.

برای داشتن پلن گام آخر می‌توانید فرم زیر را پر کنید. خیلی زود مشاورین رتبه برتر آیدی نوینی با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی‌تان می‌کنند.

شما در هر سطحی که باشید با در نظر گرفتن یک برنامه ریزی 30 روزه برای تست زنی می‌توانید وارد دانشگاه شوید. توجه کنید که باید از مباحث تست خیز در این سی روز استفاده کنید. به این معنی که موضوعاتی که در کنکور جایگاه بیشتری دارند را برای تست زنی در نظر بگیرید. به این صورت می‌توانید با تست‌ها و سؤالات کنکور به خوبی آشنا شوید.

فرم دریافت برنامه 1 ماهه گام آخر با مرور حرفه‌ای

برای دریافت برنامه 1 ماهه و پلن گام آخر آیدی نوین، کافیه فرم زیر را پر کنید:

خیلی از دانش آموزان آیدی نوین با پلن گام آخر در یکماه پایانی رتبه خود را نصف کردند یا یا حتی یک صفر از رتبه خود کم کردند! لیست کامل رتبه برترهای آیدی نوین

 

1 reply on “برنامه یک ماهه افزایش تراز کنکور”

profile avatarآرتا گفت:

سسلام ممنون از مطالبتون…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }