فهرست مطالب سایت: (کلیک کنید)

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 1401 (رایگان) – تخمین رشته قبولی با رتبه

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور - تخمین رشته قبولی با رتبه

با نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور آیدی نوین، میتونی دقیق ترین تخمین رشته قبولی با رتبه ای که توی کنکور 1401 کسب کردی رو ببینی. رتبت رو وارد کن و قبولی هات رو ببین. با استفاده از اطلاعات این نرم افزار میتونی  انتخاب رشته کنکور و انتخاب رشته بدون کنکور رو با بهترین کیفیت انجام بدی.

بلد نیستی انتخاب رشته کنی؟

ما تو پیج اینستاگرام با لایو و پست های آموزشی و جدیدترین اخبار، بطور کاملا رایگان انتخاب رشته رو بهت آموزش می دیم و بهت کمک میکنیم که خودت لیست 150 تایی انتخاب رشتت رو بچینی. کافیه پیج مارو فالو کنی:

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 1401:

برای استفاده از امکانات نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور کافیست رتبه خود را در قسمت مربوطه وارد کرده تا نرم افزار رشته و دانشگاه هایی که شما در آن شانس قبولی دارید را به شما نمایش دهد.

تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه کنکور:

قبلا با امکان تخمین رتبه آیدی نوین آشنا شدید. اما اگه میخواید بدونید با این رتبتون چه رشته قبول میشید از نرم افزار زیر استفاده کنید:

انتخاب رشته مجازی کنکور رایگان (رتبت رو وارد کن، رشته های قبولیت رو ببین):

با این رتبه چی قبول میشم؟

اگه در خصوص انتخاب رشته سوال داری و نمیدونی با رتبه ای که کسب کردی چه رشته ای قبول میشی میتونی با مشاوران انتخاب رشته آیدی نوین در ارتباط باشی

مرکز مشاوره تلفنی آیدی نوین 70703039

برای کسب اطلاع از انتخاب رشته شخصی و تخصصی با آیدی نوین و پاسخ به کلیه سوالات خود در خصوص انتخاب رشته فرم زیر را تکمیل کنید:

فرم ارتباط با مشاوران IDNovin برای انتخاب رشته :

انتخاب رشته مجازی کنکور 1401 تجربی رایگان:

رتبه و منطقه خود را در قسمت بالا وارد کرده و سپس لیست رشته هایی که در آن ها شانس قبولی دارید را مشاهده کنید.

تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور تجربی 1401 رایگان:

برای تخمین رشته قبولی خود با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی آیدی نوین این امکان به راحتی فراهم است. کافیست در قسمت نرم افزار اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده تا رشته های با احتمال قبولی را مشاهده کنید.

انتخاب رشته مجازی کنکور 1401 انسانی رایگان:

در رشته انسانی کافیست برای انجام انتخاب رشته مجازی خود، اطلاعات مربوطه را وارد کرده تا نرم افزار انتخاب رشته آیدی نوین قبولی هایی که با رتبه شما همخوانی دارد را به شما نمایش دهد.

تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور انسانی 1401 رایگان:

نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور آیدی نوین، دقیق ترین و کامل ترین نرم افزار موجود می باشد که با وارد کردن اطلاعات مربوطه میتوانید از آن استفاده کنید.

انتخاب رشته مجازی کنکور 1401 ریاضی رایگان:

دانش آموزان رشته ریاضی نیز میتوانند از امکان  انتخاب رشته مجازی کنکور استفاده کنند و رشته و دانشگاه های قبولی خود را مشاهده کنند.

تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور ریاضی 1401 رایگان:

برای تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور در رشته ریاضی ، رشته، منطقه و رتبه خود در منطقه را وارد کنید تا نرم افزار به شما بگوید در کدام رشته ها شانس قبولی دارید.

موفق باشید

.

برنامه ریزی کنکور (رشتت رو وارد کن برنامت رو بگیر)

مشاوره کنکور (با طرح رتبه شو IDNovin تضمینی رتبه برتر شو)

بهترین مشاوران کنکور (اسامی 20 مشاور رتبه برتر ایران)

میخوای با سبک درس خوندن رتبه برترا آشنا شی؟

ما تو پیج اینستاگرام با لایو و پست های آموزشی، بطور کاملا رایگان بهت یاد میدیم بهترینِ خودت باشی و بهت کمک میکنیم که خودت رو به رتبه های 2 رقمی و 3 رقمی برسونی. کافیه پیج مارو فالو کنی:

نظر شما؟!

نظرات ، سوالات و پیشنهادات خود را در زیر برای ما ارسال کنید. بزودی به آن ها پاسخ خواهیم داد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا