آیدی نوین - لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفهان + گروه تحصیلی و ظرفیت

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفهان + گروه تحصیلی و ظرفیت

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفهان + گروه تحصیلی و ظرفیت

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفهان به همراه گروه تحصیلی و ظرفیت هر رشته را در این پست برای شما آماده کرده ایم.

با آیدی نوین همراه باشید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و پاسخگویی به سوالات در مورد نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفهان با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تلفن مشاور تلفنی آنلاین آیدی نوین

بسیاری از دانش آموزان به دلیل اهمیت کنکور سراسری، این توانایی را در خود نمی بینند که با توجه به استرس و فشاری که تحمل می کنند، در آزمون سراسری شرکت کنند؛ در حالی که جزء دانش آموزان با معدل بالا هستند.

سازمان سنجش آموزش کشور برای این که این دسته از دانش آموزان بتوانند بدون دادن آزمون سراسری در دانشگاه تحصیل کنند، رشته های بدون کنکور را ارائه داده است. در رشته های بدون کنکور، داوطلبان بدون شرکت در آزمون سراسری و بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل دیپلم سنجیده می شوند. متقاضی رشته های بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفهان می توانند در پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی که هر ساله در اسفند ماه آغاز می شود (در سال 99 بخاطر شیوع ویروس کرونا در پنجم مرداد ماه آغاز شده و تا 16 مهرماه ماه ادامه داشت)، ثبت نام کنند.

میخواید از آخرین اخبار رشته های بدون آزمون اطلاع پیدا کنید؟

شمارتون رو تو کادر زیر وارد کنید تا اخبار مهم خیلی سریع براتون ارسال بشه

سازمان سنجش این امکان را به داوطلبان می دهد که بتوانند 85 درصد از رشته محل های دانشگاه های سراسری را بدون شرکت در آزمون سراسری تحصیل کنند.

بسیاری از دانش آموزان بر این باورند که رشته های بدون کنکور، فقط به رشته های دانشگاه های آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور و علمی کاربردی تعلق می گیرد؛ در صورتی که علاوه بر این دانشگاه ها، دانشگاه های دولتی دوره روزانه و نوبت دوم نیز رشته های بدون کنکور را ارائه می دهند.

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها، هم برای نیمسال اول (مهر ماه) و هم برای نیمسال دوم (بهمن ماه) انجام می شود. داوطلبان در صورتی که شرایط ثبت نام را دارا باشند، می توانند در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام کنند.

رشته های دانشگاه صنعتی اصفهان بدون کنکور

رشته تحصیلی

دوره تحصیلی

گروه تحصیلی

ظرفیت

علوم دام

نوبت دوم

علوم تجربی

4

علوم و مهندسی باغبانی

نوبت دوم

علوم تجربی

4

علوم ومهندسی خاک

نوبت دوم

علوم تجربی

4

علوم و مهندسی شیلات

نوبت دوم

علوم تجربی

4

مهندسی طبیعت

نوبت دوم

علوم تجربی

4

جهت دریافت مشاوره تخصصی و پاسخگویی به سوالات در مورد رشته های دانشگاه صنعتی اصفهان بر اساس سوابق تحصیلی با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تلفن مشاور تلفنی آنلاین آیدی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

array(0) { }