بهترین منابع کنکور از دیدی رتبه های دو رقمی و سه رقمی موسسه مشاوره کنکور IDN (ایران دانش نوین)

معرفی منابع کنکور رتبه های دو رقمی و سه رقمی کنکور 98 موسسه IDN

یکی از دغدغه های اصلی شما دانش آموزان عزیز این است که برای دروس ادبیات ، دین و زندگی ، عربی ، زبان انگلیسی ، ریاضی ، زیست شناسی ، فیزیک و شمی در کنکور از چه منابعی استفاده کنید. انتخاب یک منبع درست یک پارامتر اصولی در برنامه ریزی کنکور است . ما در دپارتمان مشاوره کنکور IDN سعی کرده ایم منابع مورد استفاده رتبه های دورقمی و سه رقمی موسسه در سال 98 را در یک جدول برای شما فراهم کرده ایم. این جدول به عنوان یک چراغ راهنما به شما کمک میکند که بدانید این رتبه های برتر موسسه با چه منابعی توانسته اند به پزشکی ، دندانپزشکی ، دارو سازی و سایر رشته های تاپ در دانشگاه های تاپ کشور دست یابند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

از بین کلاس خصوصی ، کلاس مدرسه ، کتاب درسی ، کتاب کمک آموزشی ، فیلم های آموزشی و …کدام یک را انتخاب کنیم؟

از بین کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی مثل انتشارات گاج ، خیلی سبز ، مهر و ماه ، نشر الگو ، تخته سیاه ، کانون قلمچی ، فار ، تخته سیاه ، فاگو و … کدام یک را انتخاب کنیم؟ فیلم ها و دی وی دی های آموزشی کدام یک از موسسات برای شما مناسب هستند؟ برای کدوم یک از دروس از کلاس خصوصی استفاده کنیم؟ جایگاه کتاب درسی در کنکور چیست؟ همه این ها سوالات بسیار مهمی هستند که بطور کامل بستگی به پایه و سطح درسی شما دارد. به هیچ عنوان نمیتوانیم یک نسخه واحد را برای تمام دانش اموزان تجویز کنیم.

روش درست انتخاب منابع کنکور برای هر دانش آموز :

برای انتخاب بهترین منبع کنکور باید با تمام منابع موجود در بازار آشنا باشید. بدونید که کدوم یک از منابع دارای درسنامه قوی و کدام یک دارای تست های مناسب است. کدام یک در سال های قبل بیشترین تطابق و تشابه را با کنکور سراسری داشته اند. و از همه مهم تر اینکه در ابتدا وضعیت درسی خود را بطور کامل شناسایی کرده باشید. نقاط ضعف و قوت خود را بدانید و با توجه به تمامی این پارامترها نسبت به تهیه منابع اقدام کنید.

عدم انتخاب صحیح منابع = هدر دادن وقت و هزینه

منابعی که تهیه میکنید قرار است تا روز کنکور به شما کمک کنند. باید بتوانید با یک برنامه ریزی و زمان بندی دقیق تا روز کنکور آن هارا بطور کامل خوانده و مرور کنید. یک منبع کنکور همانقدر که میتواند به شما کمک کند ممکن است شما ار از مسیر خود دور کنند. هم سبب تلف شدن وقت شما و هم هزینه هایتان شوند. پس بهتر است قبل از تهیه، بهترین منبع را انتخاب کنید.

رتبه های برتر موسسه مشاوره کنکور IDN در کنکور 98 از چه منابعی استفاده کرده اند؟

در فایل pdf زیر ما منابع 8 نفر از رتبه های دو رقمی و سه رقمی IDN را برای شما جمع آوری کرده ایم. در فایل های بعد منابع سایر رتبه های برتر کنکور را نیز برایتان معرفی خواهیم کرد. این فایل به عنوان یک چراغ راهنما برای شما میتواند مفید باشد اما بهتر است قبل از تهیه منابع ، خودتان بطور شخصی یا با مشورت با یک مشاور کنکور اطلاعات کافی را راجب منابع کسب کرده تا بتوانید بهترین منابع را با توجه به سطح درسی خود انتخاب کنید.

در تهیه منابع شک دارید؟ فرم زیر رو تکمیل کنید و با مشاوران آیدی نوین در ارتباط باشید تا شمارو راهنمایی کنند:

فرم یک جلسه مشاوره رایگان معرفی منابع توسط مشاوران IDNovin :

array(0) { }